Şimdi Ara

Akşener'e imza veren isme polis hakaret etti olaylar çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dini siyasete alet ediğ hak etmeyenleri mülakatla alırsan sonu bu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Napalim arkadaslar yani fetocu kimligi yapismis bu partiye ne yapsan da cikmiyor

Asil Meral bombasi bunun okyanus otesiyle iliskilerinin meger icisleri bakanligina kadar uzanmasiymis, bakanligi noktasinda cillere feto basinin istekte bulundugu iddialar arasinda

• quote:

Orijinalden alıntı: Angut Adam

Polislere 3600 vermedikleri için %80lik kesim oy vermez daha da. 1-2 polisin Akp sevicisi olması bunu değiştirmez. Askere, silahlı kuvvetler olduğu için tonla hak ve para imkanı sağladılar. Polise gelince ise; yapcaz yapcaz diyip en basitinden 3600 göstergesini bile yapamadılar.
    3600 ek gösterge vermezler. Bunu sadece uzmanlara, denetçilere, müfettişlere falan veriyorlar. Askerlerin almasının farklı nedenleri var ki konuyu bulandırmayalım.

Tabi kalem ellerinde olduğundan isteseler yaparlar ama o zaman farklı bir zümre kazan kaldırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz020

adaletin adı sadece tabelada kaldı.
    Sana göre kardeş sana göre sözlerini kendine sakla ya da soylesende bir şey ifade etmiyor varsa deliliniz elinizde gider hakkınızı ararsınız yoksa kuru gürültüden başka bir işe yaramaz sözleriniz.. Bunu sizler de çok iyi biliyorsunuz ama başta akp olduğu için ne olursa olsun her şey yanlış her şey yalan her şey kötü heeee görürsem söylerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Sana göre kardeş sana göre sözlerini kendine sakla ya da soylesende bir şey ifade etmiyor varsa deliliniz elinizde gider hakkınızı ararsınız yoksa kuru gürültüden başka bir işe yaramaz sözleriniz.. Bunu sizler de çok iyi biliyorsunuz ama başta akp olduğu için ne olursa olsun her şey yanlış her şey yalan her şey kötü heeee görürsem söylerim..

Alıntıları Göster
    şdlflfşfşvş kardeş ya sen forumun her kenarında akp yi savunuyorsun az çok forumu takip eden senin paralı trollerden farkın olmadığını bilir. En basitinden medyada bile adalet yok adayların eşit propaganda fırsatı verilmiyor ki ergenekonda haksızca yargılanan onca asker ve tek kelime kandırıldık. Tacizcilerin

. kadınları arabada dövenlerin hemen ertesindr salınıp tepki gelince geri alınması bile yozlaşmış adaleti göstermiştir. Ama her zaman acizce paranın karşılığını vermek için yazı yazacaksın başla şimdiden :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Napalim arkadaslar yani fetocu kimligi yapismis bu partiye ne yapsan da cikmiyor

Asil Meral bombasi bunun okyanus otesiyle iliskilerinin meger icisleri bakanligina kadar uzanmasiymis, bakanligi noktasinda cillere feto basinin istekte bulundugu iddialar arasinda
    Yapışması gereken belli de konuşmaya gerek yok sende aptal değilsin asıl fetocu partiyi biliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Yapışması gereken belli de konuşmaya gerek yok sende aptal değilsin asıl fetocu partiyi biliyorsun

Alıntıları Göster
    Cehape zaten ele basi onu bilmeyen mi kaldi saol bu arada sen de aptal degilsin

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Cehape zaten ele basi onu bilmeyen mi kaldi saol bu arada sen de aptal degilsin

Alıntıları Göster
    Hayal kırıklığına uğradım ilk mesajımı geri aldım diğerlerinden farkın yok.
  • quote:

şdlflfşfşvş kardeş ya sen forumun her kenarında akp yi savunuyorsun az çok forumu takip eden senin paralı trollerden farkın olmadığını bilir. En basitinden medyada bile adalet yok adayların eşit propaganda fırsatı verilmiyor ki ergenekonda haksızca yargılanan onca asker ve tek kelime kandırıldık. Tacizcilerin

. kadınları arabada dövenlerin hemen ertesindr salınıp tepki gelince geri alınması bile yozlaşmış adaleti göstermiştir. Ama her zaman acizce paranın karşılığını vermek için yazı yazacaksın başla şimdiden :)))

Alıntıları Göster
    Hala boş muhabbetler yok medya eşit değilmiş medya olsa ne olacak zaten oy verecek insanın aklı da var oy verme hakkı da var gider chp iyi parti akp neye isterse verir milletin karnının doymasi, ideolojisi, sempatisi, kararı reklama bakmıyor.. Reklam derdi olsa idi gider eceviti tekrar seçerlerdi.. O yüzden boş iddalar bunlar.. Geçiniz bunları..

• quote:

Hala boş muhabbetler yok medya eşit değilmiş medya olsa ne olacak zaten oy verecek insanın aklı da var oy verme hakkı da var gider chp iyi parti akp neye isterse verir milletin karnının doymasi, ideolojisi, sempatisi, kararı reklama bakmıyor.. Reklam derdi olsa idi gider eceviti tekrar seçerlerdi.. O yüzden boş iddalar bunlar.. Geçiniz bunları..

Alıntıları Göster
    yaw x2ykkkkkk gene isine geldigi gibi davranip olumune savunmaya devam ediyorsun helal olsun hic bozmadin kendini
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim aynen süpersin . Muhteşemsin. Her şey çok güzel hiç şehit haberi gelmiyor ekonomimiz zaten çok iyi eğitimimiz köklü imamhatiplerle coşuyor. Medya Chp propagandası yapıyor ama halk okuyo öğreniyor akp ye basıyor . Aynen 2023 diriliş demi hadi az kaldı sizleride göreceğiz 5 10 sene sonra o zamanlarda gelicek.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

yaw x2ykkkkkk gene isine geldigi gibi davranip olumune savunmaya devam ediyorsun helal olsun hic bozmadin kendini

Alıntıları Göster
    Farkındayım kaptannnn ama yorum yaptığım kişilerin yorumlarına bir bak Allah aşkına bu yazdıklarım az bile yazıyorum diye düşünüyorum..

Seçim startını burada kazanamayan partilerin daha aktif çalışmalarını açık ve net bir şekilde goruyorsundur herhalde.. Ben ne kadar çok yazan olursa ve içi boş alakasız iddia yalan algı yazan kim varsa cevabım olacak onlara..

Adamlara baksana ayakkabı kutuları diyor biri bak biri de diyor 98 den beri feto feto diye biz bağırıyorduk diyor biri de çıkmış tapeler diyor madem tapeler var nerede o tapeler agaaa, neden youtube de orijinalleri yok nerede kaptannnn neden resmi mercilere teslim edilemiyor neden montajlanmış olarak youtube ye kondular madem gerçekler orijinalleri de mahkemelerde olması lâzım..

O yüzden algilarrrrr tutmuyor kaptannnn ayakkabı kutularını ortaya çıkaranların yarısı neden kaçtı yurtdışına madem doğrunun hakkın pesindelerdi niye kaçtılar bakın ergenokoncular kaçtı mi kaçmadı ve haklilarmis ki salındılar onları içeri alanlar sır olup gittiler yurtdışına ergenokon da haksızlık oldu devletin yanlışı oldu eyvallah ama kendilerini temize çıkarmasını da bildiler ama diğerleri hepsi kaçak..

Kapisss kaptannnnn.. saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 7 Mayıs 2018; 22:7:49 >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Sen dinlersin anlaşılan böyle bir şeyin olduğunu bile senden öğreniyorsam demek ki bu iş senin işin o yüzden sen dinlemeye devam et..

• quote:

Farkındayım kaptannnn ama yorum yaptığım kişilerin yorumlarına bir bak Allah aşkına bu yazdıklarım az bile yazıyorum diye düşünüyorum..

Seçim startını burada kazanamayan partilerin daha aktif çalışmalarını açık ve net bir şekilde goruyorsundur herhalde.. Ben ne kadar çok yazan olursa ve içi boş alakasız iddia yalan algı yazan kim varsa cevabım olacak onlara..

Adamlara baksana ayakkabı kutuları diyor biri bak biri de diyor 98 den beri feto feto diye biz bağırıyorduk diyor biri de çıkmış tapeler diyor madem tapeler var nerede o tapeler agaaa, neden youtube de orijinalleri yok nerede kaptannnn neden resmi mercilere teslim edilemiyor neden montajlanmış olarak youtube ye kondular madem gerçekler orijinalleri de mahkemelerde olması lâzım..

O yüzden algilarrrrr tutmuyor kaptannnn ayakkabı kutularını ortaya çıkaranların yarısı neden kaçtı yurtdışına madem doğrunun hakkın pesindelerdi niye kaçtılar bakın ergenokoncular kaçtı mi kaçmadı ve haklilarmis ki salındılar onları içeri alanlar sır olup gittiler yurtdışına ergenokon da haksızlık oldu devletin yanlışı oldu eyvallah ama kendilerini temize çıkarmasını da bildiler ama diğerleri hepsi kaçak..

Kapisss kaptannnnn.. saygılar..

Alıntıları Göster
    İÇİ BOŞ İDDİA YALAN ALGI :D Akşener'e imza veren isme polis hakaret etti olaylar çıktıAkşener'e imza veren isme polis hakaret etti olaylar çıktı

https://onedio.com/haber/uyarmislardi-feto-tehlikesini-onceden-goren-15-isim-722758

burada bana ithafen söylediğin asılsız iddialar ve kaynakları
    onedio haber kaynağındaki kitaplarıda alır okursun kimler ne zaman önceden neleri uyarmış görürsün
    98 deki olayın tapesinin youtubede olmaması normal değil mi 2005 yılında kurulmuş bir şirket :)

he bunlara sen bakar mısın bakmazsın parana bakarsın :DD hadi yavrum asılsız iddialarmış sen ne biliyorsunda ne konuşuyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz020 -- 7 Mayıs 2018; 22:29:5 >

yorum yaptigin kisiler falan diye cok mutavazi olma bence goruyorum mesajlarini arada o senin fanatikligin

yalniz mesajlarinda cok fazla algi diyorsun bu da inandiriciligini azaltiyor her seyin en iyisini senin bildigin gibi bir dusuncen varsa birak hatta feto olaylarini tapelere falan hic girme sana zaman ayiran biri cikar konuya giremezsin bir daha

kapisss x2ykkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

yorum yaptigin kisiler falan diye cok mutavazi olma bence goruyorum mesajlarini arada o senin fanatikligin

yalniz mesajlarinda cok fazla algi diyorsun bu da inandiriciligini azaltiyor her seyin en iyisini senin bildigin gibi bir dusuncen varsa birak hatta feto olaylarini tapelere falan hic girme sana zaman ayiran biri cikar konuya giremezsin bir daha

kapisss x2ykkk
    Ahahah o üyeler burada olamazlar burada olanlar benim gibi vasifsizilar hepimiz böyleyiz bende zaten kendimi kurtardım kurtardım yoksa burada aglayanlardan bir farkım kalmaz.. O yüzden kaptannn hep diyorum her secim zamanı aynı muhabbetler bunlar algı yapacaksın ki yara alsın yipratilsin hep aynı teraneler dönüyor akp den önce de aynı seçim muhabbetleri aynı iddilar aynı boş hikâyeler.. Sorar in çillere yılmaza demirele menderese yapılanlara bak eski gazete kupürleri neler yazıyor neler yok iktidar olursam milletin hakkını yiyeni hapislerde surundurecegim diye seçim malzemesi yapan olmadı mı oldu başa geldi ne oldu hiçbir şey onlar içinde çaldı çırptı biçti dediler bir gram hapise giren olmadı.. O yüzden ise yaramıyor diyorum ama ezberletilmis şeylerle gelenler yine onlar oluyor o yüzden halk yine akp yi seçince anlayacaklar anlayacaksın anlayacağız.. Delili olan ispatı olan bir dakika durmasın bir dakika ama burada yazınca da gazını almak için çırpınmasın..

• quote:

İÇİ BOŞ İDDİA YALAN ALGI :D

https://onedio.com/haber/uyarmislardi-feto-tehlikesini-onceden-goren-15-isim-722758

burada bana ithafen söylediğin asılsız iddialar ve kaynakları
    onedio haber kaynağındaki kitaplarıda alır okursun kimler ne zaman önceden neleri uyarmış görürsün
    98 deki olayın tapesinin youtubede olmaması normal değil mi 2005 yılında kurulmuş bir şirket :)

he bunlara sen bakar mısın bakmazsın parana bakarsın :DD hadi yavrum asılsız iddialarmış sen ne biliyorsunda ne konuşuyorsun

Alıntıları Göster
    Bu değerler hiçbir şey içermiyor adam dış borcu yazıyor ülkenin mille o geliri yazmıyor abd de gelir de var dış borçta ama onlar sınırsız lara basabiliyor diye savunuyorlar o yüzden ne söylenen bir bahaneniz var, bir ülkenin dış borcu artıyorsa bu o ülkeye güvenden sebeple artıyor olduğunu söylüyoruz ona da inanmıyorlar ama niye yorulacagiz ki bırakın paylassinlar bunların boş olduğunu onlarda biliyorlar.. O yüzden sadece işine gelenleri değil her şeyi paylaş ki ortalama alalım bakalım gerçekler neymiş çıksın ortaya ama niye yapacaksınız ki demi algı tutar mi o zaman.. O yüzden halk biliyor bileceğini bırakın millet seçimde cevabını versin.. Eğer sizler gerçekleri paylaşıyor olsa idiniz bugün ülkeyi sizler yönetirdiniz sizleri seçerlerdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Oldular bile. Her yerde bunlar var. Fetö gitti Metö geldi. Sağlık, hukuk falan her alana yerleşmiş durumdalar.

Fetö konusunda önergeleri sundum ki fetöye övgüler dizenlerin şu an bakanlık ve üst düzey bürokrat milletvekili olduğunu bilmeyen yok sanırım ? sesiniz çıkmadı o konuda ??

Şehitler konusunda da çıkmadı ?? Biten terörün tekrar başladığı dönemler bu hükümetin dönemi ? açılım sürecinde yapılan hatalar ? olan masum annelerin çocuklarına oldu bunlarda mı sizin için hiç bir şey ifade etmiyor bu kadar yozlaştınız mı ?

Ekonomiye gelecek olursan ülkenin milli gelirini yazmıyor diyor eğer mantığın örneğin 200 milyar milli gelir vardı şimdi 700 milyar oldu diyorsan dünyada maalesef bir tek türkiye yok türkiye büyümüyor :D Bu tarz şeylerde sıralama kriterdir. Unutmamak lazım.

Akşener'e imza veren isme polis hakaret etti olaylar çıktı

bu ülkedeki insanların çoğu dogma inançları ve tarafsız olmaları sebebiyle veriyorlar
    vatandaş bankalara borçlu borçlu çoğuda ödeyemiyor parasını. Neyin milli gelirinden bahsediyorsunuz ? Siz galiba baya zenginsiniz paranız çok aylık milli gelir kadar alıyorsunuzda savunuyorsunuz sen kendi alım gücüne bak bir önce ondan sonra gel burda konuş ulan hep aynı cümleleri yazıyorsun yenilik yok aynı kısve önüne delil kaynağını koyuyorum boş haber ya bunlar diyorsun senin için şunu mu söylemem lazım ? TÜRKİYE ÇOK İYİ ÇOK GÜÇLÜYÜZ AMERİKA TİTRİYOR . Bunları mı yazayım ?

Bu arada kişi başına düşen milli gelirde sıralamasında türkiye 50. sıralarda ? Brüttede 18. sırada gözüküyor iyi mi yani bu ?
    verilerde 1960 yılında türkiyenin 12. sırada olduğunu gösteriyor ?
    Akşener'e imza veren isme polis hakaret etti olaylar çıktı

https://www.ahaber.com.tr/galeri/dunya/dunyanin-en-buyuk-20-ekonomisi

haber kaynağınıda senin reddedemeyeceğin yerlerden alıyorum bak :D

Gördüğün üzere herhangi bir gelişimin olmadığı vatandaşın cebinin hala aynı olduğu, dolardaki yükselişle de parasının eridiği ortada muhtemelen bu kaynaklarıda reddedeceksin .

Türkiyenin en büyük problemi halkını eğitememesidir. İnsanların oy verme kriterlerinin kendisini refaha erdirmeden öte dini inançlar ve mezhepler olduğu sürecede bu böyle devam edecektir. Ama sonuçta halkın kararıdır bizler saygılıyız 24 haziranda kimi seçerlerse halk haklıdır. Bizler gerçekleri sizler yalanları paylaşıyorsunuz. İnsanları kandırıp oy talep ediyorsunuz insanların eğitimsizliğinden ve dini duygularından yararlanıp oy alıyorsunuz ama türkiye insanı bir gün bu numaralara kanmayacaktır emin olun.

• quote:

Fetö konusunda önergeleri sundum ki fetöye övgüler dizenlerin şu an bakanlık ve üst düzey bürokrat milletvekili olduğunu bilmeyen yok sanırım ? sesiniz çıkmadı o konuda ??

Şehitler konusunda da çıkmadı ?? Biten terörün tekrar başladığı dönemler bu hükümetin dönemi ? açılım sürecinde yapılan hatalar ? olan masum annelerin çocuklarına oldu bunlarda mı sizin için hiç bir şey ifade etmiyor bu kadar yozlaştınız mı ?

Ekonomiye gelecek olursan ülkenin milli gelirini yazmıyor diyor eğer mantığın örneğin 200 milyar milli gelir vardı şimdi 700 milyar oldu diyorsan dünyada maalesef bir tek türkiye yok türkiye büyümüyor :D Bu tarz şeylerde sıralama kriterdir. Unutmamak lazım.

bu ülkedeki insanların çoğu dogma inançları ve tarafsız olmaları sebebiyle veriyorlar
    vatandaş bankalara borçlu borçlu çoğuda ödeyemiyor parasını. Neyin milli gelirinden bahsediyorsunuz ? Siz galiba baya zenginsiniz paranız çok aylık milli gelir kadar alıyorsunuzda savunuyorsunuz sen kendi alım gücüne bak bir önce ondan sonra gel burda konuş ulan hep aynı cümleleri yazıyorsun yenilik yok aynı kısve önüne delil kaynağını koyuyorum boş haber ya bunlar diyorsun senin için şunu mu söylemem lazım ? TÜRKİYE ÇOK İYİ ÇOK GÜÇLÜYÜZ AMERİKA TİTRİYOR . Bunları mı yazayım ?

Bu arada kişi başına düşen milli gelirde sıralamasında türkiye 50. sıralarda ? Brüttede 18. sırada gözüküyor iyi mi yani bu ?
    verilerde 1960 yılında türkiyenin 12. sırada olduğunu gösteriyor ?

https://www.ahaber.com.tr/galeri/dunya/dunyanin-en-buyuk-20-ekonomisi

haber kaynağınıda senin reddedemeyeceğin yerlerden alıyorum bak :D

Gördüğün üzere herhangi bir gelişimin olmadığı vatandaşın cebinin hala aynı olduğu, dolardaki yükselişle de parasının eridiği ortada muhtemelen bu kaynaklarıda reddedeceksin .

Türkiyenin en büyük problemi halkını eğitememesidir. İnsanların oy verme kriterlerinin kendisini refaha erdirmeden öte dini inançlar ve mezhepler olduğu sürecede bu böyle devam edecektir. Ama sonuçta halkın kararıdır bizler saygılıyız 24 haziranda kimi seçerlerse halk haklıdır. Bizler gerçekleri sizler yalanları paylaşıyorsunuz. İnsanları kandırıp oy talep ediyorsunuz insanların eğitimsizliğinden ve dini duygularından yararlanıp oy alıyorsunuz ama türkiye insanı bir gün bu numaralara kanmayacaktır emin olun.
    Offf Allah 'ım yaaa defalarca yazdık burada siz bunları yazdınız biz de size karşı olarak cevaplarını ama yine dönüyoruz dolaşıyoruz hep başa geliyoruz..

Fetö olayı iyi bir olgu düşünüldüğü için sürekli hep zemin hazırlandı hep yardım yapıldı her türlü önü açıldı ama baktılar akp sağlamlaştırdı gücünü kaç seçimdir başa geliyor bizde paralel bir şekilde akp nin yanında büyüyelim gerek 10 gerek 20 gerek 40 sene sonra gücümüz arttığında cevabı veririz diye bir düşünceye kapılmışlar hatta öyle planlar yapmışlar ki hükümetten bakan milletvekilleri bile övdüğü zamanlar oldu akp güçlenirken içeride bir şeyleri gizli gizli yapılanmalar oluşumlar dikkat çekmeye başladı nerede patlak verdi mit başkanının alınması hatta bu iş yanlış bilmiyorsam ahmet davutoğlu 'nu makamından etmeye sebep verdi mit başkanı alınsa idi ülkede bugün bu halde olmayacaktık ne sen burada ne ben burada yazamıyor olacaktık belki meydanlarda birbirimizi harcıyor olacaktık, mit başkanın eline geçen delil belgeler var diye ala aşağı etmek istediler fetöcü savcılarla yargı ile o yüzden rte de bunu gördü neler oluyor diye başladı karşı çıkmaya ne zaman başladı 17 25 aralık ve bir süre öncesi başladı bu işler karışmaya.. (burada parantez açıyorum ben itü de okuduğuma arkadaşım da itü de yurt sıkıntısı yaşadı istanbul da kalmak çok pahalıya mal olduğu için bana fetö evinde kalacağını söyledi ve 1 ay kadar da kaldı benimde barınma sıkıntım vardı ve görüştüm kendisi ile nasıl durum diye vallahi çok iyi her şey dedi kimseye karışmıyorlar zaten sen onlar için çabalayacağını hissettirirsen seni alıyorlar arasına dedi ben uzak duruyorum ve onlara barınma ihtiyacım olduğunu gösterdim onlara dedi bulaşık temizlik ve gıda alışverişi yapıyorum cüzzi de 100 200 tl kadar para veriyorum kalmamı sağlıyorlar dedi ama iyi bir yer bulam çıkacağım dedi okudukları kitaplar tuhaf dedi kur-an gösteriş olarak var dedi ve fetullah 'ı sürekli öven kitapları bir arada toplanıp birbirlerini etkilemek için okuyorlar dedi yani beyin yıkama işi anladığınız o yüzden arkadaş 2013 2014 yıllarında yaşadığı olay idi ve fetö devlet ile arasını açmamıştı daha bende kaç kez gittim geldim gittim geldim kapılarına ama bir şey gitme demiş ki bana bulaşmadım onlara bugün böyle olacağını bilse insanlar adım atarlar mıydı atmazdı o yüzden kimse geleceği bilemiyor o yüzdende fetö evlerinde kalmış çok memnun olmuş bir sürü üniversite okuyan tanıdığım oldu hiçbiri de bulaşmadı sadece abiler sayesinde üniversite kazandırıyorlar ve bedava gibi diye girdiler ve kazandıktan sonra bağlarını kopardılar ve o zamanlar anlattılar kazandıktan sonra bizi çağırdılar bize yardımcı ol bizim gücümüze güç kat dediler ama takmadım diyerek kurtulan bir sürü tanıdığım var ha dersiniz nereden biliyorsun diye kişiliklerini bilirim fetö ve onlar yan yana gelmeyecek iki yapıdırlar ve içeride alınmadılar bir kere bile adları geçmedi zaten geçseler şuan içeride olurlardı o yüzden bunu açıkladım yani 2013 2014 'e kadar fetö ye karşı herkes çekince ile yaklaşıyordu ama oraya girenlerin çoğu çıkar için girdi kimileri onların yanında yer aldı kimileri de onları kullanarak (arkadaşım gibi) günü kurtardı) O yüzden fetö iyi amaç için yola çıkarak gücü kötüye kullanmaya başlayınca devletin içine emniyet istihbarata milli istihbarata ve ordu ya en can alıcı yer ordu ya yıllarca gizlenince işler de kötüye gidince çünkü artık rte gördü halk beni seçiyor ve kaç seçimdir başa geliyorum güven verdim fetö de bu gücü akp den istediği için dananın kuyruğu burada koptu neden sanıyorsunuz ayakkabı kutuları olaylarını medyaya servis ettiler neden sanıyorsunuz cb ve etrafındakileri 3 yıl boyunca dinleyip çünkü bu olay 2010 'larda patlak verdi 17 25 aralık 2014 'te de 3 sene dinlemenin sonucu akp artık bizi bitirmek istiyora gelince iş 3 yıl tape muhabbetleri montajlanarak youtube ye servis edildi tapeler gerçek çünkü emniyet istihbaratın elinde bunlar kayıt altında idi amaaaaa bu kayıtlar neden yargı organına verilmiyor niye delil olarak konmadı nasılsa o zaman savcıların bir kısmı fetö ye hizmet ediyorlardı niye delil olarak dosyanın içine konmadı sizde biliyorsunuz kayıtlar gerçek ama youtube dekiler montajlanmış sözlerin yerleri değiştrilmiş 3 gün önce dediği sıfırladın mı kelimesi alınıp 5 gün sonra dediği paraları kelimesi ile birleştirme işlemleri ile paraları sıfırladın mı cümle haline getirlip youtube birleştirilerek servis edildi sizler de bugün bunları iddia edip duruyorsunuz ya akp yi devirmek için çabalayan fetöcülersiniz ya da akp gitsin bizim desteklediğimiz parti gelsin biz nemalanalım ya da başka bir açıklaması yok iki ihtimal var o yüzden bu tapeler gerçek değil youtube dekiler olan bunu bile bile hala şu bu diyorsa birileri söyleyecek bir şey yok işte o yüzden bu tape olayları da bir işe yaramadı ayakkabı kutuları da ve diğerleri de en son kozları da darbe oldu ama size göre tiyatronuz olsun halk biliyor ya gerçekleri çok zorlamaya gerek yok

Şehitler konusunu da yazdık gerçi bu sözleri konuşmayı çok sevmiyorum şehitlerimizi rahatsız ettiğimi düşünüyorum hakaret ettiğimi düşünüyorum o konuda bir şey yazmak istemiyorum akp den öndekiler madem bitirmişti pkk yı neden 2008 'den sonra bugün 2018 oldu 12000 pkk lı geberttik bunun açıklamasını kimse yapamaz pkk fabrikamı ki insan üretiyor olsun o yüzden kimsenin bittiği falan yoktu pkk büyük zarar gördü ne yaptı 2002 de geri çekildi ama sayıları yine 5 10 k vardı belki daha fazla zamanla örgüte katılımda artınca bugün 12000 tane temizlik yapıldığı hal de hala bitmediler şimdi sorarım 2002 de pkk bitti mi yoksa dağlara mı kaçtılar o yüzden bitti bitmişti lafını çocuklara anlatın sizler ve hep burada da diyorum akp eğer pkk yı bitirmezse akp 1 seçim daha kazanır ama sonrasını kazanamaz çünkü halk pkk yı bitirecek parti istiyor en önemli başlıklardan biri zaten akp manifestosunda bunu açıklıyor
    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/cumhurbaskani-akp-kongresinde-konusuyor-5-2390918/

Muhakkak okumuşsunuzdur pkk bitecek diyor..

Çünkü pkk ya da terör bu ülkeye tam 1,1 trilyon dolara zarara uğrattı bizi üstüne 35000 gencecik şehidimizi verdik o yüzden halk pkk ya da terör olsun istemiyor ülkemizde ve gelelim düşünsene 1,1 trilyon dolar daha para olsa idi ülkemizde bugün 20 bin dolar gsyhi den bahsediyor olmaz mıydık işte o yüzden zaten yabancı ülkeler olmaması için elinden geleni yapıyorlar al koy ülkene 1,1 trilyon doları al işte sana fransa italya ülkeleri ile yan yana geliyorsun diyoruz ya onlar gelişti diye aslında onlar gelişmedi bizde onlarla aynı ilerledik amaaa bizim giden paramız teröre oldu o yüzden meksika bile bugün bu halde ise terör yüzündendir terör deyince hemen bizdeki terör gibi algılamayın mafya uyuşturucu kartelleri insan tacirleri bizimkinin lacivert versiyonu aynı yola çıkıyor abd boşuna o yüksek demir duvarları çekmedi oraya bizde ne yapıyoruz suriye sınırı 900 km lik alana 3 5 metre arası beton blok duvarlar örüyoruz çoğu da bitti o yüzden bugün kırmızı mavi gri listedeki teröristler yani pkk dan emekli olacak varlıklar birbir geberiyor, gelelim akp nin yanlışına çözüm süreci yanlış politika idi ama insandırlar dendi adam olmuşturlar dendi ama olmamışlar ne oldu 12000 tanesi geberip gider işte böyle o baştakileri de geberecek geberecek ki pkk bitsin daha önce bu yönetimden kaç tanesi öldürüldü acaba 2001 'e kadar çok merak ediyorum adını sanını duyan var mıydı ama bugün örgütün başındaki elebaşlarının 30 yıldır pkk nın içinde yer alanların birbir geberdiklerini görüyoruz.. O yüzden yeterli mi şimdi pkk lı sayısı bitmişti 2001 2002 'de algısı niye boş yapılıyor olduğunu gerçek şu 2001 2002 de pkk dağlara püskürtüldü baktı devlet bitirmek için geliyor onlarda kaçmayı seçti ama o zamanların devleti krizde olduğuna üstüne deprem olmuş büyük yara almış devlet para gücü zayıf Dünya 'ya karşı söz sahibi olamıyor gücünden dolayı o yüzden püsrkürtmekten başka bir şey yapamıyor kimse suçlu değil devletimizin gücü zayıf bugünün ihaları bugünün profesyonel askerleri bugünün savunması o gün olsa idi yine yapardık temizlemek için her şeyi ama o gün yoktu bunlar artı her pkk yı bitirmeye gitmeye kalksak hep vatan evlatları 18 lik gençlerimizi şehit veriyorduk bu da bizi daha da yaralayıp millet olarak bir şehit daha vermeyelim diye geri adım atmak zorunda kalıyorduk o yüzdende pkk güçlü olarak görüyordu kendini ama bugün artık saldıramıyor bile kaçacak delik arıyor rütbeli profesyonel askerlerimiz isteyerek savaşarak devletimiz milletimiz vatanımız için diyerek üstlerine gidiyorlar artık..

Gelelim ekonomiye bu da çok uzun sürecek şuan 1 saatime mal oldu bu ben yazılım öğrenmeye çalışıyorum kpss var çalışıyorum burada hayatımı vasıfsızlar arasında ağlayarak geçirmek istemiyorum o yüzden çok çalışmam lazım sizler yazın çizin karalayın algı yapın akp yi indirin ince yi cb yapın ne yaparsanız yapın umrumda değil ne akp karnımı doyuracak ne de ince..

Grafiğe gelince o grafik çok karışık çok etken var 1960 'lar da savaştan çıkmış ülkelerin yeni yeni yükselişleri var ve kanada dediğiniz ülke bile 1980 'lerden sonra bizi geçmeye başladı bugün ilk 10, 5 in içinde ve bende hep diyorum eğtim eğitim eğitim o yüzden sizler gençler olarak çok işiniz var ama bugün bu baştakilerini eleştirme siyaseti yapmaya devam edersek akp daha çok başa gelir bu adama laf sokma bu adamı al aşağı etme ile yaşayacağımıza çalışalım çabalayalım iyi okullar okuyalım çabalayalım eğitimli yüksek katma değer katacak insanlar olalımki ülkemiz gelişsin diyoruz ama bunu göremiyoruz açılan konuların yarısı survivor diziler üzerine kalan yarısı da akp ye bugün ne laf sokarız konusu ile alakalı şimdi sorarım bu ülke ilerler mi?? İlerler ama daha hızlı daha büyük niye ilerlemesin..

Ve dediğin gibi 24 haziran halk cevabını versin cumhur mu millet mi!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 8 Mayıs 2018; 2:59:55 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.