Şimdi Ara

Akşamları internet çok yavaşlıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizde de oluyor mu bilmiyorum, gündüz saatlerinde ping normal 80 civarında ama akşam saatleri hız felaket bir şekilde azalıyor. Bugünkü hız değerlerim şöyle, beni iyice çileden çıkardı;

http://i.imgur.com/Zq7alig.jpg

ttnet'i aradım modemle ilgilidir diye savurmaya çalıştılar, ben yok dedim durumu anlattım, en sonunda bölgenizde yoğunluktan kaynaklanıyor diye bir cevap verdiler. harbiden öyle sanırım, çünkü iftar saatine yakın internet hızlanıyor bir kaç megabit. bunun başka bir çözümünü bilen var mı? yoksa büyük ihtimal iptal ettireceğim. her ay 50 lira bu sıkıntıyı çekmek için veremem. hiç internet olmaması yavaş internetten daha iyidir.

• Modem arayüzündeki değerleri atın.
  • Modemi kapat aç yap düzelebilir bir ara bu durum banada olmuştu öyle çözmüştüm hat gayet sağlıklı.
  • modemi kaç defa açıp kapadım bir bilsen. bu sadece bugüne özel bir durum değil, interneti açtırdığımdan beri aynı. gündüzleri iyi güzel ama akşamları rezalet bir hız var, internette sayfaları bile zor açıyor.
  • Bölgedeki yoğunluktan olabilirde veya sorunda olabilir artık yoğunluk lafı komik arıza kaydı bırak ilgilensinler doğru düzgün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.