Şimdi Ara

Akşamları ADSL Hattın Kopması, Yavaşlaması (Turknet,Telekom,Vodafone,sol,) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: epsotel

Akşamları ADSL Hattın Kopması, Yavaşlaması (Turknet,Telekom,Vodafone,sol,)

Kardeş dediğim gibi santralden baya uzaktasın veye portuna gelen hat en kötüsü yoğunlu değilde artık esen rüzgarda bile hat değerlerin değişir, kopar senin.

• napcaz hocam o zaman ölelim internet kullanmayalım biz 😃 ...20 aydır aynı yerde sıkıntısız kullanıyoduk şimdi Portun mu değişmesini isteyim napalım yani ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyla alakalı değil ama İstanbul'un göbeğinde bazı yerler adsl i zar zor alırken bazı yerlerinde iki farklı FTTH fiber alt yapısı var.

• epsotel E kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa önce bı tesisatı elden geçirin. Sonra servis sağlayıcı ile iletişime geçin. Tesisat elden geçse daha normal değerler olur en azından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın yenilicem baklım hocam eyw.

• Konu ile çok alakası yok ama, 20 metre karşımdaki binada arkadaşım 24mbps TürkTelekom internet kullanıyor, ben bu hat değerleri ile SOL'u aradığımda hattınız maksimum 16 mbps destekliyor deniyor, hat değerlerim 24mbps için yetersiz mi? bana yeterli gibi geldi ama.Akşamları ADSL Hattın Kopması, Yavaşlaması (Turknet,Telekom,Vodafone,sol,)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.