Şimdi Ara

akrilik borulu sıvı soğutma sistemi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sıvı soğutma sisteminin borularını akrilik boru ile değiştirdim. üstelik eksra bir aparata gerek duymadan taktım üçüncü gün oldu herhangi bir sıvı kaçağı falan yok sürekli çalışıyor. yapmak isteyen arkadaşlara belki örnek olur. akrilik borunun bükülmesi düşünüldüğü kadar zor değilmiş. ilk denemem olmasına rağman 1 saate idare eder eder bir işçilik çıkardığıma inanıyorum bundan sonraki denemelerimde hatasız olacak inşallah.

akrilik borulu sıvı soğutma sistemi. akrilik borulu sıvı soğutma sistemi. akrilik borulu sıvı soğutma sistemi. akrilik borulu sıvı soğutma sistemi. akrilik borulu sıvı soğutma sistemi. akrilik borulu sıvı soğutma sistemi.

• nasıl bir rakor kullandın dostum..
  • cudim C kullanıcısına yanıt
    kasa süper olmuş ramlerin üzerindeki soğutucu nedir öyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seffa

nasıl bir rakor kullandın dostum..

normal yumuşak borularda kullanılan rekorlardan kullandım ismini bilmiyorum. yumuşak boruyu hafif ısıtınca akrilik borunun üzerine biraz zorlamayla tam oturuyor günlerdir kullanıyorum hiçbir şekilde sıvı kaçırması nemlenme falan olmadı. akrilik boru rekorları pahalı olduğu için böyle birşey yaptım. görsel olarakta göze fazla batmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

kasa süper olmuş ramlerin üzerindeki soğutucu nedir öyle..

tşk ederim markasını unuttum görseli güzel led ışıklı yazılı bir rem soğutucu bana göre soğutmaya %10 anca faydası vardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.