Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.562
Cevap
66
Favori
517.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gündem belli berkin elvan davasında 5 savcı değişirse 6. na böyle olur
  • Yahu Akp'nin neresi müslüman? Tayyip'i peygamber ilan edenden tut, Kuran'daki "..akrabanı koru kolla.." ayetinin "akrabalarına kıyak geç KPSS sınavına girmeden memur yap" olarak açıklayanlara müslüman değil, MÜNAFIK denir.

*Münafık, yani görünürde çevreye müslüman gibi görünen, ama aslında müslüman olmayan demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

O değilde Tayyip in kızına suikast yalanını yazan eleman ilkokul terk olmalı

Çok kafa buldu sosyal.hurriyet.com.tr medya o yalanla

Hani insan iki amerikan filmi izlese yada ne bileyim 12 yıl din iman kardeşleri olan cemaatten birşeyler kapsa azcık daha iyi yalan uydurulurdu

AKP yada Tayyip Erdoğan kendi haline bırakılmalı muhalefet geleceğe yönelik proje ve vizyon olusturmalidir hdp barajı geçmesi durumunda AKP oyu düşerse MHP CHP koalisyonu zor görünüyor MHP dünya konjonktürune uygun siyaset yapamıyor

AKP sonrası

Halka giden halktan görüntüsü veren

Her inanca saygılı, insanları giyimine inancına yediğine içtiğine göre yargılamayan

Devlet içindeki kadrolasmayi bitirmeye çalışan

Milletvekili dokunulmazlığını kaldıracak

Dünyaya batıya Ortadoğu ya eşit mesafede olacak

Diktatör lerden uzak darbecilere soğuk demokrasi yanlisi

Günümüz piyasa ekonomisine uygun ekonomik program hazırlayıp sosyal devlet ile halkı sert piyasa koşullarına karşı koruyacak

Temel bilimlere ağırlık vericek

Eğitimde kaliteyi arttıracak reformlar yapacak

Kitle değil halka hitabet edebilecek

Kürt sorununu halka giderek herşeyi açıklayarak çözecek

Dini siyasete alet etmeyecek

Dindarları hor görmeyecek

Tarımı Avrupa seviyesine çıkartacak yatırımlar yapacak

Zor ama böyle muhalefet lazim ülkeye

AKP şuan işi geçmişte yaptığı hizmet ve sonrasındaki din sömürüsü ve propaganda ile götürüyor işi

Halk güveneceği bir parti bulursa AKP ayakta kalamaz

Önceki sayfalarda yazdığım gibi

Bunların en yüksek oy oranı 21 milyon

54 milyon seçmen var ülkede

MHP CHP nin ölüsü yüzde 35 ediyor

19 milyon oy

Ülkenin yarısından çoğu bunlara karşı ülkeyi babalarının hatta bir AKP li Tayyip bizim babamız demişti Tayyip in sanıyorlar

Türkiye bu ülkede çalışan veri veren askere giden bu ülkeyi seven herkesindir

Kimse kimseyi burdan kovamaz

AKP lisede hdp lide bu ülkenin vatandaşıdır

adam akıllı parti olsun ona oy verir millet akp en yisi mhp chp ye verip ülkemi batırmak istemiyom oyuncak değil herkez iktidara geçsin bakalım en iyi kim yönetcek.

• Ahmet Davutoğlu ne güzel cevap vermiş

AKP Çok Fena Düşüyor..

• selamun aleyküm öncelikle yeni katıldm foruma baktım kemalistler yuvalanmış buraya boşa uğraşmayın be kardeşim devriniz bitti artık ak parti de hiç mi hırsız yok illaki var halk dört dörtlük değilki iktidar süper olsun ama bu ülkeyi islama götüren davanın önünü bir daha kesemiceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: malik54

doğru gerizekalılar chp müslüman zaten türbanlılara laf söyleyen türbanlı birini görünce kıçına bişey batanlar müslüman ne hallara düşmüşsünüz kuran okumayı bilmeyen adam gelmiş kim müslüman değil karar veriyor vay anasını be

Gerizekalı diye hakaret etmeye gerek yok, ben Chp'ye müslüman demedim, Akp'yi her eleştireni Chp'li yapma kafası neyin kafası? Akp müslümanlardan oy toplamıyor mu? Sağ parti değil mi?
    Bu nasıl sağ parti? Allah'ın "..akrabalarını koru.." ayetini "akrabalarını KPSS'sis memur yap" olarak uygulayan, Tayyip'e Allah'ın özelliklerini veren, yalanları artık ayyuka çıkmış bir Akpi deniz fener idavasında ALLAH diye toplanan yardım paralarını partisine aktaran bir Akp nasıl müslüman oluyor bi anlat yahu? Müslümanlığın tanımı mı değişti biz bilemden başka bir yere Kuran mı indi???

• nebula-bunela-labune kullanıcısına yanıt
    süper ya
  • akp bitti beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebula-bunela-labune

Ahmet Davutoğlu ne güzel cevap vermiş

AKP Çok Fena Düşüyor..

adam doğruları söylemiş.!

• Daha mantıklı bir söz söylemekten laf olsun torba dolsun maksat muhalefet olsun yorumu Bir CHP milletvekilinin attığı twit

[simage][
     AKP Çok Fena Düşüyor..
    /image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mujdat42 -- 31 Mart 2015; 22:31:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanTrkmn96

selamun aleyküm öncelikle yeni katıldm foruma baktım kemalistler yuvalanmış buraya boşa uğraşmayın be kardeşim devriniz bitti artık ak parti de hiç mi hırsız yok illaki var halk dört dörtlük değilki iktidar süper olsun ama bu ülkeyi islama götüren davanın önünü bir daha kesemiceksiniz

Bu ülkede isteyen islamı yaşamıyor mu?

Namazını kılmak isteyip de kıldırtmayan mı var?
    Orucunu tutmak isteyip de tutturmayan mı var?
    Zekatını vermek isteyip de verdirtmeyen mi var?
    Hacca gitmek isteyip de engelleyen mi var?
    Bu ülkede cami mi yok, imam mı yok?
    Kurban kesmek isteyip de engelleyen mi var?

Bir tek başörtüsü suistimal ediliyor, o konu da tartışmaya açık.

Siz hangi ülkede yaşıyorsunuz da bu ülkede isteyen islamı yaşıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 31 Mart 2015; 22:30:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

selamun aleyküm öncelikle yeni katıldm foruma baktım kemalistler yuvalanmış buraya boşa uğraşmayın be kardeşim devriniz bitti artık ak parti de hiç mi hırsız yok illaki var halk dört dörtlük değilki iktidar süper olsun ama bu ülkeyi islama götüren davanın önünü bir daha kesemiceksiniz

Hosgelmedin kardes.
    2002 den once hristiyan ulkesiydik sanki!
    Ustteki mesajimi okuyup kendince bir cevap verirsen daha iyi olur. Yoksa bu tarz mesajlarinla fazlasiyla dalga gecilecek.

peki o zaman bundan öncekiler din düşmanı mıydı ki dindar insanlar aşağılandı başörtü kızlar okula alınmadı başı kapalı analar yemin törenlerine alınmadı laiklik adı altında muhafazakar kesimi hep kin kustunuz artık bitti kardeşim siz geçin dalganızı herkesin bir hesabı varsa allahında vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

Ak Parti %40'ı geçemezse sınırsız banlıyorum hesabı

Sen diyebiliyor musun ?

İmzandakine kalmadı dünya.

Abd elini çekse sırtınızdan yalansınız yalan yalan.

Aynı kamyonetten nerelere geldiniz.

Artık öyle doymaz haldesiniz ki ne arazi yetiyor size ne ihale.

Birbirinizinkilere göz dikmeye başladınız.

Her şey çok güzel ya.

AKP Çok Fena Düşüyor..

Ak Parti %40'ı geçerse kendini sınırsız banlayacak mısın onu söyle

AKP karşıtı olunca CHP'li olunuyordu değil mi?

Neo-osmanlı partizanlığına devam et sen.

Emperyalistlere iyi sırt dayıyorsunuz.

Fanusunda mutluluklar.

CHP diye bi farklılık kalmadı..

Erdoğanın yanında olanlar ve karşısında olanlar var

• quote:

Hoş geldin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soziologe -- 31 Mart 2015; 22:37:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

demokrasi gelmeseydi chp iktidarı devam etseydi kuran okuyanlar ayin yapıyor diye tutuklanmaya devam edicekti kardeş hatırlatırım o dönemde polisin askerin muhafazakar ve doğu tarafında yaptığı zulmün hesabını kim verecek ?

• quote:

quote:

quote:

Hosgelmedin kardes.
    Ustteki mesajimi okuyup kendince bir cevap verirsen daha iyi olur. Yoksa bu tarz mesajlarinla fazlasiyla dalga gecilecek.

peki o zaman bundan öncekiler din düşmanı mıydı ki dindar insanlar aşağılandı başörtü kızlar okula alınmadı başı kapalı analar yemin törenlerine alınmadı laiklik adı altında muhafazakar kesimi hep kin kustunuz artık bitti kardeşim siz geçin dalganızı herkesin bir hesabı varsa allahında vardır

Başörtüsü suistimal edilen bir konu. Başörtüsüne okullarda ve kamu kurumlarında onay verdin diyelim, ertesi gün okula hırityan bir öğrenci kafasında koca bir hacla girdi, ne yapacaksın?
    Öteki öğrenci de haham kıyafeti ile geldi, ona da mı onay vereceksin? Haham giyen adam " o başörtüsü takıyor, bende haham takarım" derse ne diyeceksin söyler misin?

• haa şu DAVUTOĞLU .....

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

quote:

Orijinalden alıntı: sorguçadam

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

He yavrum 50 milyon secmen senin cevrene gore oy veriyor demi? 18 sini gecende bi heves AKP nin inecegi hayallerini kuruyor. Sosyal medyada gaz vermekle kuru sıkmakla olmuyor bu isler.

7 haziran gecesi seni burada bekliyorum
    AKP ve ondan faydalanan güruh artık bitti.
    Göreceğiz bu seçm %40 bile alamayacak.
    sen %50 yi değil %45 i bile unut artık

akp seçmenlerinin %99.9 u menfaat ilişkisi ile veriyor oylarını ben parama yapacağım varlığıma bakarım gerisi beni ilgilendirmez kafasındalar yoksa hiç bir Allahın kulu vatanına zarar verecek kişileri tutmaz bertaraf eder yoksa seçmene şeriat gelmiş ateist yönetim gelmiş umurunda değil yarın b partisi gelir sıcak parayı dayar hepimiz ateistiz der o menfaatçi grup ateist olur o arada b partisi vatana yapacağını yapar şimdiki gibi

bu menfaatçi gruba ne denir onuda siz söyleyin :)

Alıntıları Göster
    quote:

akp seçmenlerinin %99.9 u menfaat ilişkisi ile veriyor oylarını ben parama yapacağım varlığıma bakarım gerisi beni ilgilendirmez kafasındalar yoksa hiç bir Allahın kulu vatanına zarar verecek kişileri tutmaz bertaraf eder yoksa seçmene şeriat gelmiş ateist yönetim gelmiş umurunda değil yarın b partisi gelir sıcak parayı dayar hepimiz ateistiz der o menfaatçi grup ateist olur o arada b partisi vatana yapacağını yapar şimdiki gibi

bu menfaatçi gruba ne denir onuda siz söyleyin :)

senin gibi süzmelere ne deniyorsa onun tam dersi denir bize koçum benim hiçbir menfatim yok akp ye oy veriyorum ama senin gibi süzmelerin menfati nedir de böyle can hıraş kişiliksiz muhalefet yapıyorsunuz bizde anlamakta zorluk çekiyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hosgelmedin kardes.

Başörtüsü suistimal edilen bir konu. Başörtüsüne okullarda ve kamu kurumlarında onay verdin diyelim, ertesi gün okula hırityan bir öğrenci kafasında koca bir hacla girdi, ne yapacaksın?
    Öteki öğrenci de haham kıyafeti ile geldi, ona da mı onay vereceksin? Haham giyen adam " o başörtüsü takıyor, bende haham takarım" derse ne diyeceksin söyler misin?

yav yazdığın şeye bak kardeşim allahın emri olan başörtüsünden bahsediyorum kafasında haçla gelmek nedir haham din adamıdır takılmaz bu arada ayrıca yapsa da yapsın onun özgürlüğü islam buna karşı çıkmaz ama siz müslümanların ülkesinde müslümanlara savaş açarsanız vay halinize

• quote:

quote:

quote:

demokrasi gelmeseydi chp iktidarı devam etseydi kuran okuyanlar ayin yapıyor diye tutuklanmaya devam edicekti kardeş hatırlatırım o dönemde polisin askerin muhafazakar ve doğu tarafında yaptığı zulmün hesabını kim verecek ?

YA arkadaş bir defa da sorumuza cevap verin, ben Chp'ye oy verin mi dedim? Sen islamı yaşayacağız tarzı mesaj atmadın mı, bende bu ülkede islam yaşanmıyor mu dedim? Akp'den önce de bu ülkede cami vardı, namazlar kılınıyordu oruçlar tutuluyordu vs..
    Burda Chp'ye oy verin diyen YOK!! Ama Akp'ni bu kadar rezil ettiği, islamı siyasete bu kadar bulaştırdığını da kabul edin, ilalki başka parti yo knapalım Akp'ye vereim zihniyet iyanlış, bende belki boş oy atacacağım ama en azından münafıklara oy vermeyeceğim.

Ayrıca Chp fi tarihinde birşeyler yapmış, en azından içindekini yapmış, müslümanız diyerek arkadan parsel parsel götürmemişler, şimdikiler de din islam diye ülkeyi soyuyor, adam öldürüyor, öldürtüyor, bu mu istediğiniz islam??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 31 Mart 2015; 22:39:13 >

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.