Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.563
Cevap
66
Favori
517.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilhan032

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Ak Parti %40'ı geçemezse sınırsız banlıyorum hesabı

Sen diyebiliyor musun ?

İmzandakine kalmadı dünya.

Abd elini çekse sırtınızdan yalansınız yalan yalan.

Aynı kamyonetten nerelere geldiniz.

Artık öyle doymaz haldesiniz ki ne arazi yetiyor size ne ihale.

Birbirinizinkilere göz dikmeye başladınız.

Her şey çok güzel ya.

AKP Çok Fena Düşüyor..

Ak Parti %40'ı geçerse kendini sınırsız banlayacak mısın onu söyle

AKP karşıtı olunca CHP'li olunuyordu değil mi?

Neo-osmanlı partizanlığına devam et sen.

Emperyalistlere iyi sırt dayıyorsunuz.

Fanusunda mutluluklar.

CHP diye bi farklılık kalmadı..

Erdoğanın yanında olanlar ve karşısında olanlar var

güzel kapak

• FurkanTrkmn96 F kullanıcısına yanıt
    İslamın ne olduğunu bilmeden konuşmazsanız sevinirim. Ben demiyorum ki CHP geçsin MHP geçsin. Madem sevmiyorsunuz Atatürk'ü bari saygı duyun. AKP canlı soygun yapıyor diyorum. Ak sarayın borcunu biz ödüyoruz. Daha neyin kafasındasınız anlamadım. Kimseyede hakaret etmek istemiyorum.

Edit: Gerekirse ülkenin başına ateist geçsin. Ama insanların dinine karışmasın ve iyi yönetsin. Herkes inanç konusunda serbest bırakılmıştır. Peygamber ilan ettiğiniz adam buna ters düşüyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerbahceli07 -- 31 Mart 2015; 22:45:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanTrkmn96

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

selamun aleyküm öncelikle yeni katıldm foruma baktım kemalistler yuvalanmış buraya boşa uğraşmayın be kardeşim devriniz bitti artık ak parti de hiç mi hırsız yok illaki var halk dört dörtlük değilki iktidar süper olsun ama bu ülkeyi islama götüren davanın önünü bir daha kesemiceksiniz

Hosgelmedin kardes.
    2002 den once hristiyan ulkesiydik sanki!
    Ustteki mesajimi okuyup kendince bir cevap verirsen daha iyi olur. Yoksa bu tarz mesajlarinla fazlasiyla dalga gecilecek.

peki o zaman bundan öncekiler din düşmanı mıydı ki dindar insanlar aşağılandı başörtü kızlar okula alınmadı başı kapalı analar yemin törenlerine alınmadı laiklik adı altında muhafazakar kesimi hep kin kustunuz artık bitti kardeşim siz geçin dalganızı herkesin bir hesabı varsa allahında vardır

Başörtüsü suistimal edilen bir konu. Başörtüsüne okullarda ve kamu kurumlarında onay verdin diyelim, ertesi gün okula hırityan bir öğrenci kafasında koca bir hacla girdi, ne yapacaksın?
    Öteki öğrenci de haham kıyafeti ile geldi, ona da mı onay vereceksin? Haham giyen adam " o başörtüsü takıyor, bende haham takarım" derse ne diyeceksin söyler misin?

yav yazdığın şeye bak kardeşim allahın emri olan başörtüsünden bahsediyorum kafasında haçla gelmek nedir haham din adamıdır takılmaz bu arada ayrıca yapsa da yapsın onun özgürlüğü islam buna karşı çıkmaz ama siz müslümanların ülkesinde müslümanlara savaş açarsanız vay halinize

Tamam sana göre Allah'ın emri, musevi bir öğrenciye göre de Allah Tevrat'ta yazandır, o da haham kıyafeti giyer,
    bir hıristiyana göre de haç takmak hoşuna gidiyordur, o da kafasında haçla gelir, başörtüsü dini gereği başörtüsü takarsa hıristiyanda bende haçla gelirim derse hiçbir şey diyemezsin.

Ayrıca tamam taksın demişsin, o zaman o okulun hali ne olacak bir düşün, etrafta haham kıyafetli, haçlarla dolu, başrtüsü ile dolu din öğeleri...o okulda eğitim öğretim mi olacak yoksa insanlar aralarında gruplaşıp din savaşı mı yapacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerbahceli07

İslamın ne olduğunu bilmeden konuşmazsanız sevinirim. Ben demiyorum ki CHP geçsin MHP geçsin. Madem sevmiyorsunuz Atatürk'ü bari saygı duyun. AKP canlı soygun yapıyor diyorum. Ak sarayın borcunu biz ödüyoruz. Daha neyin kafasındasınız anlamadım. Kimseyede hakaret etmek istemiyorum.

islamın ne olduğunu gayet iyi biliyorum islam laiklikle olmuyor malesef islam bi mücadele katılır katılmazsın her zaman herkese saygı duyarım arkadaşım ama atatürkün mal varlığından haberin var mı ne yaptıda elde etti bu kadar malı bunu konuşun yolsuzluk var diye bağırmayı biliyosunuz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

selamun aleyküm öncelikle yeni katıldm foruma baktım kemalistler yuvalanmış buraya boşa uğraşmayın be kardeşim devriniz bitti artık ak parti de hiç mi hırsız yok illaki var halk dört dörtlük değilki iktidar süper olsun ama bu ülkeyi islama götüren davanın önünü bir daha kesemiceksiniz

Hosgelmedin kardes.
    Ustteki mesajimi okuyup kendince bir cevap verirsen daha iyi olur. Yoksa bu tarz mesajlarinla fazlasiyla dalga gecilecek.

peki o zaman bundan öncekiler din düşmanı mıydı ki dindar insanlar aşağılandı başörtü kızlar okula alınmadı başı kapalı analar yemin törenlerine alınmadı laiklik adı altında muhafazakar kesimi hep kin kustunuz artık bitti kardeşim siz geçin dalganızı herkesin bir hesabı varsa allahında vardır

Başörtüsü suistimal edilen bir konu. Başörtüsüne okullarda ve kamu kurumlarında onay verdin diyelim, ertesi gün okula hırityan bir öğrenci kafasında koca bir hacla girdi, ne yapacaksın?
    Öteki öğrenci de haham kıyafeti ile geldi, ona da mı onay vereceksin? Haham giyen adam " o başörtüsü takıyor, bende haham takarım" derse ne diyeceksin söyler misin?

yav yazdığın şeye bak kardeşim allahın emri olan başörtüsünden bahsediyorum kafasında haçla gelmek nedir haham din adamıdır takılmaz bu arada ayrıca yapsa da yapsın onun özgürlüğü islam buna karşı çıkmaz ama siz müslümanların ülkesinde müslümanlara savaş açarsanız vay halinize

Tamam sana göre Allah'ın emri, musevi bir öğrenciye göre de Allah Tevrat'ta yazandır, o da haham kıyafeti giyer,
    bir hıristiyana göre de haç takmak hoşuna gidiyordur, o da kafasında haçla gelir, başörtüsü dini gereği başörtüsü takarsa hıristiyanda bende haçla gelirim derse hiçbir şey diyemezsin.

Ayrıca tamam taksın demişsin, o zaman o okulun hali ne olacak bir düşün, etrafta haham kıyafetli, haçlarla dolu, başrtüsü ile dolu din öğeleri...o okulda eğitim öğretim mi olacak yoksa insanlar aralarında gruplaşıp din savaşı mı yapacak?

yav abi allah aşkına savunduğun şeye bi bak hiçbir dinde din adamı kiyafeti giy demez osmanlıda da hirstiyanı musevisi vardı sorun olmuyorduda şimdimi sorun olacak

O mallar millete kaldı millete.Sizde bırakın adamsanız da haram malı istemeyiz söke söke alacaklar ve halk için harcayacaklar.

Ne yaptı biliyor musun? Senin gibi ....lar evde koltuklarında yayıla yayıla kendisine küfür etsin diye ülkeyi kurtardı

Şu 0 mesajlı adamlara da bayılıyorum bir kaç saat önce gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angamaite -- 31 Mart 2015; 22:50:34 >
  • bana ver ülkenin yarısı ölünce halka bağışlarım oh ne alaka memleket ayrıca halka fln da değil chpye türk dil kurumuna bağışlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

haa şu DAVUTOĞLU .....

yanlız allahı var tazı gıbı masallah kameranın acısına flash gıbı gırdı bı anda hahaha

İslam hırsızlıkla olmuyor anlatamadım galiba. Ülkemizi canlı canlı soyuyor elektrik faturalarını zorunlu ödediğimiz insanlara karşı dava açma hakkımız bile yok. Din ve devlet işleri ayrıdır anlayın artık şunu. Din konusunda serbestiz tekrar ediyorum. Madem müslümansınız o zaman birini dindar etmeye çalışmayın. Peygamber efendimiz böyle mi yaptı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

O mallar millete kaldı millete.Sizde bırakın adamsanız da haram malı istemeyiz söke söke alacaklar ve halk için harcayacaklar.

Ne yaptı biliyor musun? Senin gibi ....lar evde koltuklarında yayıla yayıla kendisine küfür etsin diye ülkeyi kurtardı

bu dediklerine en son 11. sınıfta inanıyodum malüm kemalist eğitim sistemi kemalist diktatörlük şöyle yaptı böyle kurtardı o olmasaydı olmazdık bitmiştik laiklik kahrolsun şeriat

İleri de ülke işgal edilir sende büyümüş olur halkı örgütler ve kurtarırsan sana da veririz merak etme.Türk Dil ve Tarih kurularına bıraktı ki senin gibiler dilini ve tarihini öğrensin diye ama okumaktan aciz olacağınızı düşünmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

furkan türkmene vahiy geldi ve bu forumu, forum içinde de bu konuyu buldu ve yazdı. Kendisi islamın bir neferidir. Lütfen mesajlarınıza dikkat ediniz. Nasıl ki cumhurbaskanı allahın vasıflarını tasıyorsa furkan türkmende peygamber vasıfları tasımaktadır. CHP zihniyeti ile bilip bilmeden yazmayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hosgelmedin kardes.

Saçma saçma konuşma büyük çoğunluğu müslüman olan bir ülkedeyiz senin bahsettiğin insanların sayısı yüz bini bile geçmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

islamın ne olduğunu gayet iyi biliyorum islam laiklikle olmuyor malesef islam bi mücadele katılır katılmazsın her zaman herkese saygı duyarım arkadaşım ama atatürkün mal varlığından haberin var mı ne yaptıda elde etti bu kadar malı bunu konuşun yolsuzluk var diye bağırmayı biliyosunuz

Akp yolsuzluk yaptı deyince hemen Atatürkün şu kadar mal varlığı var diyorsun yani kabul ediyorsun Akpnin yolsuzluk yaptığını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

İslam hırsızlıkla olmuyor anlatamadım galiba. Ülkemizi canlı canlı soyuyor elektrik faturalarını zorunlu ödediğimiz insanlara karşı dava açma hakkımız bile yok. Din ve devlet işleri ayrıdır anlayın artık şunu. Din konusunda serbestiz tekrar ediyorum. Madem müslümansınız o zaman birini dindar etmeye çalışmayın. Peygamber efendimiz böyle mi yaptı?

canlı canlı soyuyorda gözünle mi gördün arkadaş islamda din ve devlet işleri ayrı fln değildir şeriat hükümlerinin uygulanması farzdır inanmıyorum dersen saygı duyarım ama müslümanım diyip de laikliği savunmayın bana ayrıca dindar etmeye çalışmanın nesi kötü islamda cihat anlayışında islama davet vardır zaten

BIRAK gözünle mi gördün zırvasını bin tane delil var tape var haşa ALLAHI KANDIRAMAZSINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepromh -- 31 Mart 2015; 22:59:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

quote:

quote:

Akp yolsuzluk yaptı deyince hemen Atatürkün şu kadar mal varlığı var diyorsun yani kabul ediyorsun Akpnin yolsuzluk yaptığını

genel manadaki bi yolsuzluğun yapıldğına inanmıyorum ama iyi niyetli kişiler kadar kötü niyetli insanlar var ve belediyelerin birçoğunda partiye bakılmaksızın yolsuzluk yapılır zaten

• Düşmemesi garip zaten. Yapay yollarla engelleniyor. Ne kadar götürebilirlerse.

Herhangi merkez sağ bir partinin yükselmesine de engel olduklarından sistemle çok fena oynuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sigma2005 -- 31 Mart 2015; 23:01:19 >
    Parsel parsel satanlara inanmıyorsun yani? Atatürk'e sövmeye gelince eksik kalmıyorsunuz ama ? Şu bölüm senin gibi çocuklara kaldı ya diyecek bir şey yok.Dün de biri Atatürk padişah olmak istiyordu diyordu.Kafalar muazzam Amsterdam'dan geliyorlar herhalde.Daha girmem bu bölüme kendimi uzaklaştırıcam da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

quote:

canlı canlı soyuyorda gözünle mi gördün arkadaş islamda din ve devlet işleri ayrı fln değildir şeriat hükümlerinin uygulanması farzdır inanmıyorum dersen saygı duyarım ama müslümanım diyip de laikliği savunmayın bana ayrıca dindar etmeye çalışmanın nesi kötü islamda cihat anlayışında islama davet vardır zaten

BIRAK gözünle mi gördün zırvasını bin tane delil var tape var haşa ALLAHI KANDIRAMAZSINIZ

sizi de bizlerden korusun zaten koruyor da ben yolsuzluk yapanları savunmuyorum yıllar önce düşman olduğunuz cemaatin ağzıyla konuşuyosunuz yolsuzluk yapan varsa atılır ama asıl olan ideolojidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Parola_18

quote:

akp seçmenlerinin %99.9 u menfaat ilişkisi ile veriyor oylarını ben parama yapacağım varlığıma bakarım gerisi beni ilgilendirmez kafasındalar yoksa hiç bir Allahın kulu vatanına zarar verecek kişileri tutmaz bertaraf eder yoksa seçmene şeriat gelmiş ateist yönetim gelmiş umurunda değil yarın b partisi gelir sıcak parayı dayar hepimiz ateistiz der o menfaatçi grup ateist olur o arada b partisi vatana yapacağını yapar şimdiki gibi

bu menfaatçi gruba ne denir onuda siz söyleyin :)

senin gibi süzmelere ne deniyorsa onun tam dersi denir bize koçum benim hiçbir menfatim yok akp ye oy veriyorum ama senin gibi süzmelerin menfati nedir de böyle can hıraş kişiliksiz muhalefet yapıyorsunuz bizde anlamakta zorluk çekiyoruz

sende çıkarsız vatan hainisin demek

sizler busunuz

AKP Çok Fena Düşüyor..

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.