Şimdi Ara

Akp 1.5 milyona yapacaktı Chp'li başkan 150 bine yaptırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
8.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yandaşı zengin edemedikleri için mağdur olup saldırış moduna geçiyor bu malumlar.

• Olayın özünü öğrendim akpli başkan halka daha çok hizmet için 11 tane köprü yapacakmış aslında. Neden 10 değil 11 derseniz, 10 alana 1 bedavaymış  

• O resimdeki köprüyü 1,5milyona yaptıktan sonra nasıl rahat uyuyacaktı acaba bazıları.Allahtan korkun o köprüye nasıl 1.5milyon keşif bedeli biçtiniz.Kimbilir belediyelerde daha neler dönüyor neler

Başkan kimbilir kimleri kızdırdı 150bin tl ye yaptırarak,helal olsunBöyle güzel haberleri duymaya ihtiyacımız var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Yapıldı diyor, dediğin gibi birisi mala bağlamış gerçekten   

Alıntıları Göster

Dahası var, malın malına bağlamış garibim.  

• Piiisss CaHaPaa belediyesi 150 binlik kıytırık köprü yapmış.

Oyla AKpartiii belediyesi olsa 1,5 Milyona altın varaklı, Osmanlı Tuğralı ecdadımızaaaaa yakışııırrr Almanya'da eşi benzeri olamayacak. Turistlerin sırf köprüden geçebilmek için gezi güzergahına dahil edeceği bir essseeerrrrr yapılacaktı.

Nasıl olmuş mu   

• şimdi köprüye baktım da bunun neresi 1,5 milyon eder? bu akp'liler iyice soygun yuvasına dönüşmüş!!!

• Gelin arkadaşlar iki kelam edin

• Cehape li başkanı kınıyorum. Sen nasıl haşmetli reisimizi terse düşürsün.

Yoksa cehape iş yapmayan ülkeyi batıran zarara uğratan bir parti .

• Bunlar buz dağının gorunen tarafi...

• İtibardan tasarruf eden cehabeyi kınıyorum.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

dalga mı geçiyorsunuz, okuyarak kim kime maaş verir.

• Hani dikili ağacı yoktu bu cehapelilerin ?

• bosuna akp 1 liralik isi 5e yaptirip, aradki 4u iki iki paylasiyor demiyoruz 

• chp akp sayesinde bişiler yapmayı öğrendi yapmadan etmeden çalışmadan direk cebe indirme olmaz tabi

• Normal bence şaşırmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ipekyolu37 İ kullanıcısına yanıt

BKz: Kokaini kaşıklamak

• Söz konusu fotoğraftaki köprü ise ben 100bin'e yapar geri kalan 20 bini çatır çatır yerdim.

10 kamyon beton gitse (gitmez ayak falan yok gibi) 25k desen.

15 bin liralık demir alsan.

10 bin lira o kadar asfalt için çok bile

toplam 50 bin tl. 30 bin hadi mühendise işçiye gitse geri kalan 70k sanırım yine bir patronu zengin etti.

Artık bu işler devletin bir kurumu tarafından maliyetine yapılmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 14 Ağustos 2020; 3:45:50 >
  • İmamoğlunun fuzuli harcamalarına da değinebilirsin. İlgi alanın galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başkan işi bilmiyor. 150bin liraya değil 10-15 milyona ihale açacaktı. Daha sonrada açılış günü hemen şaaak bir tane güzel kürsü. Arkada şeref konukları. Eyyy hemşehrilerim diye girişi yapacaktı. Ardından bugün şehrimize 15 milyon liralık yatırımı açmanın gururu içerisindeyiz. Buraya hizmet getirdik hizmeeet. Diye bağıracaktı.

• Morphinz kullanıcısına yanıt

Hocam hesapların biraz yanlış. Bu yorumu sana bir inşaat firması sahibi olarak yazıyorum. Göz ardı ettiğiniz birşey var. Evet dediğiniz gibi maliyet 90-100 bin lira civarında.3 aşağı 5 yukarı oynayabilir. Fakat bu gibi işleri belediyenin kendi bünyesinde yapması belediyeye ekstra yük bindiriyor. Daimi eleman bulundurması vs gibi bir çok teferruat var. E bu işi üstlenen firmada babasının hayrına yapmıyor. Bu gibi bir ihalede firmanın 20-30 bin lira cebine kalması gayet doğal bir olay. 100 bin liralık maliyeti olan bir işi bir üstlenicinin 130-150 bin liraya yapması gayet doğal. Fakat 100bin lira maliyeti olan bir işi gidipte 1milyon500bin liraya yapılması ha işte burada bir sorun olur.

1milyon500 bin liraya yapılsaydı bu köprü kenarına köşesine yalandan 3-5 aslan başı , 2-3 altın varak koyar açılışta şakşaklarlardı  

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.