Şimdi Ara

Akn sonrasi yerine ne gelir ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar iyi gunler hepimizin bildigi gibi akn kalkacak tamamen 2019 ocak ayisinda peki yerine ne gelir kotalimi olacak yoksa hepsi sinirsizdan kotaliya gecismi saglanacak ?? Bileniniz varsa cevaplayabilirmi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• müneccim değiliz hocam.
  • Snn gelicek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    İnternet servis sağlayıcıları buna çare buldu bile, artık firmalar 24 mbps üstündeki hızları fahiş fiyatla veriyor. Turksat kablo'da 250tl, superonline'da 299 tl. Onun altındaki fiyatlar kotalı fiyatlar. Turkcell'de 4x4'lük kampanyada 100 mbps hızı 50 tl'ye alıyordum. Şimdi firma bu kampanyaya 25 mbps'den daha yüksek hız koymuyor. 200 gb kotalı internete 100 tl fiyat belirledi.
    Sözde internet ucuzlayacaktı. Firmalar hem fiyatlara zam yaptılar hemde hızları düşürdüler.
  • danqer kullanıcısına yanıt
    Dusuk olan internetler suan 30 40 olan internetler oda zaten baglandigina sukur ediyon bide akn kalktintan sonra 50gb akn kotalimi olacak ?

• AKP
  • danqer kullanıcısına yanıt
    Sol de ki bahsettiğiniz 100 mbps lik hızın fiyatı 25 ile 100 arasındaki hızlar için farklı fiyatlar mevcut fakat öyle gözüküyor ki 90₺ veremiyorsan sınırsız kullanma diyorlar

Günlük Adil Kullanım gelmeli hem her gün düşünmezsin ya sonra biterse diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 2 Mayıs 2018; 9:28:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danqer

Merhaba,
    İnternet servis sağlayıcıları buna çare buldu bile, artık firmalar 24 mbps üstündeki hızları fahiş fiyatla veriyor. Turksat kablo'da 250tl, superonline'da 299 tl. Onun altındaki fiyatlar kotalı fiyatlar. Turkcell'de 4x4'lük kampanyada 100 mbps hızı 50 tl'ye alıyordum. Şimdi firma bu kampanyaya 25 mbps'den daha yüksek hız koymuyor. 200 gb kotalı internete 100 tl fiyat belirledi.
    Sözde internet ucuzlayacaktı. Firmalar hem fiyatlara zam yaptılar hemde hızları düşürdüler.
    Turkcell'de kotasiz fiber paketler 89 liradan başlıyor yanlış hatırlamıyorsam 50 mpbs sınırsız olan 140-150 lira civariydi.

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Akn kalksa bence fiyatta degisiklik olmaz bana gore neden desen sozlesmede atiyorum 30tl ustu olsa sozlesmeye haykiridir ancak boyle bisi yaparlar 1 yillik yeni sozlesme yaparlar

• ZAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Turkcell'de kotasiz fiber paketler 89 liradan başlıyor yanlış hatırlamıyorsam 50 mpbs sınırsız olan 140-150 lira civariydi.

Alıntıları Göster
    170 lira 50mbps sınırsız.

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiber-platin-paketler-kampanyasi

• Herkese zorla 8-24mbit paket satıcaklar daha yüksek hızdaki paketler el yakacak zaten şuan superonline tarifelerine bakarsanız 2019 u görürsünüz
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Pardon 35'lik olanmış.

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Beyler mesala simdi 30tllik olan paket ne kadar olur 4mb lik olanlar ?? Oyle olursa tahattuten cikip en iyisi turknet on numara firma 61.90 100mbps destekliyorsa veriyorlar ama btk en fazla 35 yapti ama yine de idare eder bide bisi aklima takildi tahattutumuz ne olur yani fiyati pahali olsa yeniden tahattut isterlermi onda takildim

• Fiyatları tam bilemeyiz ama o 35mbit olayı btk değil turknet kendisi düşürdü.
    Btk diye biliyordum

• Yapa altyapısında 100mbit veriyor. Vae de ise 50 ve üstü hızlarda port ücreti 5 lira daha arttığı için muhtemelen ondan kaçmak için 35 e düşürdüler.

Akn sonrasi yerine ne gelir ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Firmasin bi 5tllik icin port tan kaciyorsun vala bilsem 100mb verecek 5 tl porta gidck yardim ederim yeminle

• Öyle demeyin 10 binlerce aboneyi hesaba katarsanız her ay iiyi para ediyor :)

• Deli gibi pahalı paketler gelecek

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.