Şimdi Ara

Akli olan Marmaris tarzi bolgeye tatile gitmesin (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
3.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende Marmaris'e geldim

Migros'tan alışverişi yaptım 150 tl harcadım sanırım 1 hafta yetecek malzeme var

Su 50 Kuruş kutu kola 1 tl

Ekmek 75 Kuruş

Cips 2 tl

Peynir zeytin domates karpuz meyve sebze yağ vs herşeyi Aldık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BMO

quote:

Gecen sene her sey dahil otel resimleri atmistim bilen bilir. 25 cesit tatli, icli kofte, et doner, dunya mutfaklarindan yemekler, 10 cesit yas pasta, kahve makinalari, canli muzik falan dehset oluyor ya. Turk geceleri falan inanilmaz. Tek kotu yani alkollu iceceklerin dandik olmasi ama bazi yerler efes fici bira veriyor. Sahilde harika oluyor

Fiyatlara gelince denize sifir ozel kum plajli ve iskeleli oteller kisi basi 90 lira falan. Erken rez sart tabi.

Otellerde turist orani cok iyiydi. Hele bi keresinde tek turk aile bizdik. Ama simdi sirf turk neredeyse. O yuzden otel isini birakip yazligimi restore ettim ve su anda denize 100 metre olan yazligimdan yaziyorum. Gecen gun de 3 kg antrikot yaptim mangalda. Ekmeksiz löp löp harikaydi. Para boyle bisey iste..

Çocuklarım sonradan görme nedir baba dediklerinde bu yazdıklarını okutacağım, siz eline 3 5 kuruş bir şey geçince hava atanlar tam tokatlıksınız biliyon mu

"su anda denize 100 metre olan yazligimdan yaziyorum. Gecen gun de 3 kg antrikot yaptim mangalda. Ekmeksiz löp löp harikaydi. Para boyle bisey iste.."

Alnimin teriyle kazandim kardesim ama tanismak isterim yegenimle.

Torpille ise girdin ve miras kaldı.
    Bu arada büyük ihtimalle makine muhendisisin.

Son cumle haric hepsi dogru. Ama makina muhendisligi bana cok yakin. Hemen hemen butun derslerini gordum onlarin.

Makinennin çoğunu gördüysen gemi inşa yada otomotivsin diye tahminde bulunayım

• Suan fethiyede olan varsa durum bildirebilir mi turist yogunlugu hava ne durumda gelinebilir mi

• Biz ay sonunu getiremiyoruz adamlardaki zenginliğe bak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    %80 türk çok hocam bayramdan sanirim :) kekolar azalmış bu yıl barlar sokaginda tek tük varlar...Rus pek yok ingilizler çok gelmiş yarısı çıplaklar zor dayanılıyor az önce eve geldim

• Bodrum'da olan varsa nasıl oralar kalabalık mı ? Türkler çok mu fazla? Bi de fiyatlar ne alemde, her şey her yerde(önemli) çok mu pahalı?
  • Bizde 2 kisiyiz bodrumda hersey dahil otellere bakiyoruz 2.500 tlye 5 gun hersey dahil bi kac otel bulduk arastiriyoruz varsa otel onerisi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeerLikeMan

Marmarise geldikten sonra kafana taktigina uzuleceksin. Bu konuya yazdığım mesajı oku kardesim.

Bakalım hocam inşallah dediğin gibi olur. Pazartesi dönüyorum yazarım artık sonucu.

• Berry1925 B kullanıcısına yanıt
    Oha fiyatlara bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedavaya tatil yok.Para harcamadan anca evde oturursun.
    Marmariste 10 liraya da iskender var 50 lirayada.
    Gida maddeni Bim a101 gibi yerlerden alirsin.
    Marmaris yaşanacak bir yer birak tatili.
    Sezonda asayiş sorunu ve disardan gelenler olmasa daha iyi olacak.
    Marmarisi boşa karalayip sallama kimse yemez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Çakar Çakmaz Çakan Çakmak

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BMO

quote:

Gecen sene her sey dahil otel resimleri atmistim bilen bilir. 25 cesit tatli, icli kofte, et doner, dunya mutfaklarindan yemekler, 10 cesit yas pasta, kahve makinalari, canli muzik falan dehset oluyor ya. Turk geceleri falan inanilmaz. Tek kotu yani alkollu iceceklerin dandik olmasi ama bazi yerler efes fici bira veriyor. Sahilde harika oluyor

Fiyatlara gelince denize sifir ozel kum plajli ve iskeleli oteller kisi basi 90 lira falan. Erken rez sart tabi.

Otellerde turist orani cok iyiydi. Hele bi keresinde tek turk aile bizdik. Ama simdi sirf turk neredeyse. O yuzden otel isini birakip yazligimi restore ettim ve su anda denize 100 metre olan yazligimdan yaziyorum. Gecen gun de 3 kg antrikot yaptim mangalda. Ekmeksiz löp löp harikaydi. Para boyle bisey iste..

Çocuklarım sonradan görme nedir baba dediklerinde bu yazdıklarını okutacağım, siz eline 3 5 kuruş bir şey geçince hava atanlar tam tokatlıksınız biliyon mu

"su anda denize 100 metre olan yazligimdan yaziyorum. Gecen gun de 3 kg antrikot yaptim mangalda. Ekmeksiz löp löp harikaydi. Para boyle bisey iste.."

Alnimin teriyle kazandim kardesim ama tanismak isterim yegenimle.

Torpille ise girdin ve miras kaldı.
    Bu arada büyük ihtimalle makine muhendisisin.

Son cumle haric hepsi dogru. Ama makina muhendisligi bana cok yakin. Hemen hemen butun derslerini gordum onlarin.

Makinennin çoğunu gördüysen gemi inşa yada otomotivsin diye tahminde bulunayım

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Madem öyle bi bmw alcam diye ne bi tarafını yırtıyorsun? Söyle dedene babana alsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Skins

Madem öyle bi bmw alcam diye ne bi tarafını yırtıyorsun? Söyle dedene babana alsın

Dedemin ya da babamın parasında gözüm yok. Kendim çalışıp alırım sağolun.

• Alış-verişi bimden yap la.
    Muğla mezunuyum ben giderdik malzeme alacak milyon yer var.
    Üstelik parayı düşünürsen tatile gitme.
    Bodrum fethiye marmaris vs. Tatil için güzel yerlerdendir.

• Antalyadan selamlar turizmci olarak hersey dahilden sasmayin arkadaşlar :) Marmaris Fethiye Bodrum Alacati buralar turizm bolgesi degil soyguncu yeridir.Zengin olup tatilde para sacicam kafasinda degilseniz uzak durun.

Bu mesaja eklenen görseller:

Benim sadece sabah kahvaltida yediklerimi disarda yesem 300lira hesap cikartirlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 6 Temmuz 2016; 12:28:09 >

• Sonrada vay arkadaş turist yok vay arkadaşa geçinemiyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Berry1925 B kullanıcısına yanıt
    bim ne güne duruyor alalah adalara bile şube açmış orda hayli vardır sen kaşınıyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Antalyadan selamlar turizmci olarak hersey dahilden sasmayin arkadaşlar :) Marmaris Fethiye Bodrum Alacati buralar turizm bolgesi degil soyguncu yeridir.Zengin olup tatilde para sacicam kafasinda degilseniz uzak durun.

Bu mesaja eklenen görseller:

Benim sadece sabah kahvaltida yediklerimi disarda yesem 300lira hesap cikartirlar

Katılıyorum. Izgarada orkinoks yedim bu otellerde kaç defa.. Dışarda yesinler bakayım kaç para veriyorlar

• Geçen hafta Marmaris'e gittim, rusların ağırlıklı kaldığı bir otelde kaldım ama boştu baya, Ukraynalı turist kafilesi gelmişti ama :) geçen seneye göre kötü, belki bir iki hafta sonra kalabalıklaşır..
    Cumartesi Kuşadası'ndaydım, Türk dolu, kekolar yüzünden zaten turist gelmez oldu güzelim memlekete. Gece Bodrum'a gittik ama gezmedim mekanları pek. Pazar günü Antalya'ya gitmeye karar verdik, Muğla'dan otostopçu arkadaşları aldık Polonyalılarmış Kaputaş plajında denize girdik süperdiii.. Akşamına Antalya Kaleiçi'nde dolaştık cidden bomboştu. Pazartesi günü sabahtan Konyaaltı plajına gittik orda da aman aman bir kalabalık yoktu, turist az yine. Oradan Kemer'e geçtik ve beni en çok şaşırtan yer burası oldu. Sanki güneşli bir Ocak-Şubat günüymüşcesine bomboşşşşş.. 3-4 sene önce gitmiştim Kemer'e, adım atacak yer yoktu, plajlarda yer bulamazdık ama şu anki hali resmen içler acısı. Ülkeyi mahvettiler, özellikle akdeniz kesiminin hali içler acısı

• quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

Hep 5 yildiz her sey dahile giderdik. Degisiklik olsun kendimiz egleneliim dedikk marmarise tatile geldik ve pisman oldum.
    2 kisi gunluk en assagiya 300tl para yiyorsunuz. Yaptiginiz sey de aksam yemegi, su, cola, dondurma. Ramazan dolayisi ile icki icmiyoruz. Icki icsek hadi neyde. Pansiyonda odalarda internet yok. Safari tekne turlari inanilmaz kotu.

Iskender 40 tl
    Dondurmalar algida 5
    Kola 10
    Su 3 ve 4tl ufak su hemde. Doritos alalim dedik 8 tl.

Her sey dahil disina cikmayin ickiniz beles her icki var, yemek tika basa. Tatlisi, luks odalari, hamamlar... Biz kistigimiz halde 3 gunde bin lira para gitti. Cok ppisman olduk ve tatili erken bitiricez.. arkadaslara tavsiye..

Birader marmariste yaşıyorum nerde kazıkladılar seni böyle merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.