Şimdi Ara

Akla Zarar Sahibinden.com İlanları (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.510
Cevap
136
Favori
589.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden ?

İnsanların zor durumda kalıp ucuza satmasını beklemek etik mi ?

Arz - talep dengesi bu vaziyette iken,
    siz bu aracın sahibi olsanız,
    sıfırına sahip olmak için sıra beklemiş ve nakit yatırmış olsanız,
    yerine yenisini koymak isteseniz 8 ay beklemeniz gerekse ve %40 daha fazla ödemeniz gerekse,

aldığınızdan daha düşük fiyata verir miydiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Ar edep meselesi. Ben sıfır aldığım bir ürünü asla sıfırından pahalı fiyata satmaya çalışmadım. Sadece bir kere çocukluk dönemimde bir telefonumu koymuştum bu şekilde. Ancak şuan asla yapmam. Ben o kutuyu açtıysam fiyatı düşmüştür derim. Telefon bakın sıfırı ikinci elden daha ucuz, bilgisayar bakın sıfırı daha ucuz, akıllı bileklik bakın sıfırı daha ucuz. Bu memlekette en çok şahsiyeti karakteri ve şerefi özledim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetyasinakturk kullanıcısına yanıt
    Ben 83 e almıştım sıfır aracımı şimdi kaç TL ye satmaliyim sizce? 130 bin teklif ettiler hemde 3 yerden birlikte.

Sizin hesaba göre 75 e falan satmak lazım. Bu ülkede devuleasyon var. Ülke ekonomisi dövize bağlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shockwave23 kullanıcısına yanıt
    Enflasyon ve devalüasyon kısmına bişey diyemem. Bu konuda da kimseye kızmışlığım yoktur. Siz üstünüze alınmayın hocam. Ancak bir ürün ikinci el olup sıfırından pahalı olamaz değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

4 ay önce 80 bin TL olan ve yakıttan dolayı zor tutulan bir araçtı, 250 bin diyorlar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-chevrolet-hatasiz-ilk-sahibinden-2013model-53bin-km-789557849/detay
    Yılın fırsat aracı.

Ne yazıkki tüm varlığım 248bin tl kredi kartımın limiti bile dahil.

Şimdi arasam 500 tl pazarlık yapayım desem ayıp olur.

Neyse başka araç bakacaz artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2014-model-vw-golf-highline-1.6-tdi-dsg-otomatik-vites-cok-temiz-797876754/detay
    Bu arabayı çakacağı o kadar çok adam var ki VW fanboyu apaçi edition olanlardan :)

105 beygir arabada ki egzozlara, direksiyon arkası vites kulakciklarina fln bakin

Pert kayıtlı bir de fiyata bakın

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-mondeo-asil-arac-808430409/detay/

Tolga : 186bin TL bedava bence 286bin yapın pazarlık ile 285bin TL bitebilir

Satıcı : çok küstahsınız

• Bu insanlar iyice kudurdu
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hatasiz-boyasiz-civic-elegance-otomatik-806313337/detay

İlan silinirse diye araç 2 eski kasa(2007de çıkan) civic 170bin kmde 103bin lira yazmışlar.
    Bu arabayı alan olursa onun da satanında gelmişini geçmişini seveyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 10 Nisan 2020; 20:0:51 >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Karşımıza çıkan bütün ilanları paylaşmıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Klise Adam

Karşımıza çıkan bütün ilanları paylaşmıyoruz
    hata boya yok agır hasarlı ilan paylasmısım, arada ilanlara bakarım karsıma cıkanla ne alakası var töbe yarabbim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

hata boya yok agır hasarlı ilan paylasmısım, arada ilanlara bakarım karsıma cıkanla ne alakası var töbe yarabbim

Alıntıları Göster
    Başlık sizin linklerinizle dolmuş açıklama yok bişey yok link basıp geçmişsiniz çoğu zaten ölü link olacak bir süre sonra.. bir sürü boyasız ağır hasarlı araba ilanı var zaten yeni bişey değil ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 14 Nisan 2020; 17:28:19 >
  • Sarı site 810943457 nolu ilanda değil ama araçta bir gariplik var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TakemasterTR

Sarı site 810943457 nolu ilanda değil ama araçta bir gariplik var.
    Töbeler töbesi ne olmuş buna, transit üç harflilerle çarpışma testine girmiş.

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.