Şimdi Ara

Akıncı İHA'nın belgeseli çekildi! Yayın tarihi açıklandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
1
Favori
8.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CleanCoders

çok yavaş olduğunun zaten farkındayım. benim merek ettiğim Radar ile F16 yı görüp menzil içinde ise havadan havaya füze gönderip F16 düşürebilir mi diye sormak istemiştim.

Alıntıları Göster
    Türkiyede üretilen tek iha bayraktar değil , Tai ,Tusaşın 2000 li yıllardan beri geliştirdiği ihalar var ama dünyada daha havadan havaya füze atan iha geliştirilmedi , ihaların amacı bu değil cunki onlar için normal savaş uçakları var ,savaş araçlarında genelde yapılacak operasyona yönelik araçlar yapılır ,ve sadece amacına yönelik kullanılır .

Sorularının cevabı bu videoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 23 Mayıs 2020; 11:19:4 >

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt
    havadan havaya füze atabilir faydalı yükü çok yüksek

• Bu ülkede, doğru yapılan, insana umut veren çok az şey oluyor.
    Askeri alanda, doğuda kalekollar, adam gibi donatılmış profesyonel askerlere ağırlık verilmesi ve İHA'larda yapılan çalışmalar sevindirici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Mezhepin müsait koymadan gidemezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah utandırmasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

Türkiyede üretilen tek iha bayraktar değil , Tai ,Tusaşın 2000 li yıllardan beri geliştirdiği ihalar var ama dünyada daha havadan havaya füze atan iha geliştirilmedi , ihaların amacı bu değil cunki onlar için normal savaş uçakları var ,savaş araçlarında genelde yapılacak operasyona yönelik araçlar yapılır ,ve sadece amacına yönelik kullanılır .

Sorularının cevabı bu videoda

Alıntıları Göster
    havadan havaya füze atabilecekmiş. videosunu gönderiyorum 3 üncü dakika
    https://www.youtube.com/watch?v=AiP5hncq46c&feature=youtu.be

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt
    Kendisi takip ettiğim dolu bir adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: CleanCoders

havadan havaya füze atabilecekmiş. videosunu gönderiyorum 3 üncü dakika
    https://www.youtube.com/watch?v=AiP5hncq46c&feature=youtu.be

Alıntıları Göster
    dediğim gibi zaten bu bir iha değilmiş siha'ymış segment farkı var ,ihalar havadan havaya taruz yapamıyor cunki taşıyacağı mühimmat kapasitesi belli
    detaylarını bende çok bilmiyorum sihaların ,haberi yazan yazar başlığa İHA yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 24 Mayıs 2020; 1:13:45 >

• Sabırsızlıkla bekliyorum
  • helal olsun bunlar hep tecrübe

• Allah yapandan da sebep olandan da razı olsun. Muhalefet olabilirsiniz ama ülke düşmanı olmayın, ülke yararına işler yapıldığında alkışlamasını bilin. Birşey kaybetmeyeceksiniz inanın.
  • maşallah

• Son 20 yıldaki ender olan en iyi şey bu İha ve Sihalar
  • Sodamizi misirmizi aldik

basliyor insallah.
  • Azılı bir muhalif olarak sabırsızlıkla bekliyordum ve an itibariyla yayınlandı. Sonra muhalifler öyle ayrıştırıcı böyle ayrıştırıcı oluyor.Yukarıdaki akıtılan salyalara atılan boklara bak.Bu ülkede %49 direk vatan haini ilan edilmişti siz de haklısınız.Balık baştan kokar.Bence daha farklı düşünceleri örnek alın.
    Bu arada tüsaş ve bayraktarın insansız jetini de görmek nasip olur inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 24 Mayıs 2020; 20:29:52 >

• Helal olsun hakkı geçen herkesten ALLAH razı olsun. Başında gururlandırdı mutlu etti sonunda da ağlatmayı başardı ne yalan söyleyeyim.

Biraz yüzsüzce olacak ama gönül istiyor bundan sonra inşeALLAH insansız savaş uçağı olur.

ALLAH her daim yar ve yardımcınız olsun.
  • Bu konunun 100lerce sayfa sayısına ulaşması gerekirdi.

Ama ilgi yok.

Neden ?

Çünkü Ülke yararına yapılmış bir şey var ortada.

Buna b*k atamayacakları için kimse konuya bile giremiyor. Forumda o kadar çok terörist yanlısı var ki..... Konuya girdiklerinde bir yerlerinde patlıyor görecekleri şey.

Şu güzelim memleketimin son yıllardaki en büyük başarısıdır bu İHA ve SİHA'lar. Yapandan da, yaptırandan da, zerre emeği geçen tüm Türk evlatlarından ALLAH razı olsun!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.