Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yurtiçi kargo uygulamasını indirip banggood'daki bilgileriniz ile kaydolun.Ürün yerel dağıtıma çıktığında bildirim alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar dün. Gümrük serbest bırakıldı diyordu. Bugün ise güncelleme olmuş kingrusda bu ne demek oluyor vergi bekliyorum tercüme olarak diyor turkey hızlı Kargo ile sipariş edildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Waitting for TAX YAZIYOR RESİM ATMAYA ÇALIŞTIM BECEREMEDİM

• Turkey Direct Mail fiyatları gün içinde arttı,geçmiş olsun,Banggood da Türk Gümrüğüne karşı tedbirini aldı.10 tllik kargo fiyatları 50 tlye çıktı..
  • Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

Bir tek bende galiba Customs holding yazıyor, bakalım gümrüğün tuttuğu ürünler için Kingsrun ne yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varzim

Turkey Direct Mail fiyatları gün içinde arttı,geçmiş olsun,Banggood da Türk Gümrüğüne karşı tedbirini aldı.10 tllik kargo fiyatları 50 tlye çıktı..
    Olması gereken, doğru olan bu

Açıkçası artık TÜRK gümrüğü aldığınız 1 dolarlık telefon kılıfına bile vergi alacak

Ülkeyi yönetenleri biz seçiyoruz, Çin'den temsilciler seçmiyor ülkeye gelip

• quote:

Turkey Direct Mail fiyatları gün içinde arttı,geçmiş olsun,Banggood da Türk Gümrüğüne karşı tedbirini aldı.10 tllik kargo fiyatları 50 tlye çıktı..
    Toplu sipariş tek çözüm şu anda!!! 40 liralık saatin TR Direct Mail fiyatı 55TL, bu kargolama fiyatına benzer 3-5 parça ürün ekleyip aynı kutuda kargolandığı zaman ise 44TL civarı çıktı. Bilginize...

edit: yüksek fiyatlı ürünlerde toplam Turkey Direk Mail kargo maliyeti 20 tl ye kadar düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sgsalman -- 21 Mayıs 2019; 17:21:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sgsalman

Toplu sipariş tek çözüm şu anda!!! 40 liralık saatin TR Direct Mail fiyatı 55TL, bu kargolama fiyatına benzer 3-5 parça ürün ekleyip aynı kutuda kargolandığı zaman ise 44TL civarı çıktı. Bilginize...

edit: yüksek fiyatlı ürünlerde toplam Turkey Direk Mail kargo maliyeti 20 tl ye kadar düştü.

Alıntıları Göster
    Her üründe değil, mesela bunda sıfır :
    https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-AS1-20W-5200mAh-Double-Driver-Hands-free-Aux-in-Wireless-Bluetooth-Speaker-p-1264654.html?cur_warehouse=CN

• Varzim kullanıcısına yanıt
  • Merhaba,
    Siparişim takip bölümünde "ISL received at destination city" olarak görünüyor ve teslim edildi diye bildirim geldi ancak gelen giden bir şey yok. Online müşteri temsilcisi ile görüştüm, aktarmada falan dedi ancak çok inandırıcı gelmedi. Yerel post office ile görüşün falan dedi ancak kimi nereyi arayacağımı bilemedim. Yol gösterebilecek olan var mı?

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dyg.24 -- 21 Mayıs 2019; 15:21:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dyg.24

Merhaba,
    Siparişim takip bölümünde "ISL received at destination city" olarak görünüyor ve teslim edildi diye bildirim geldi ancak gelen giden bir şey yok. Online müşteri temsilcisi ile görüştüm, aktarmada falan dedi ancak çok inandırıcı gelmedi. Yerel post office ile görüşün falan dedi ancak kimi nereyi arayacağımı bilemedim. Yol gösterebilecek olan var mı?

Bu bildirim normaldir, Gümrüğü geçtiği anlamına gelir. Bir hafta içinde muhtemelen teslimatı gerçekleşir.

• Arkadaşlar daha önceki mesajlarda yazmıştım.
    29 Mart'ta aldığım yazıcı 30 Nisan'da bana teslim edildi.
    Bu teslimat öncesi kargo kayboldu diye mesaj gelmiş ve tekrar gönderim istemiştim. İşin ilginci o kargo da bugün elime ulaştı.
    Tek ücret ödeyip 2 adet yazıcı gönderdiler. Bu durumda ne yapmalıyım. Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sgsalman

Alıntıları Göster
    Benim baktığım ürünlerde eski haline döndü kargo ücretleri.Sistem mi güncelliyorlar ,hata mı var bilemedim.

• quote:

Benim baktığım ürünlerde eski haline döndü kargo ücretleri.Sistem mi güncelliyorlar ,hata mı var bilemedim.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi güncelleme var gibi, benim baktığım ürünlerde de fiyatlar eski haline döndü şu an.

Banggood ne yapacağını bilemedi galiba anlık, zam yapsam mı yapmasam mı Ama çinliler zeki adamlardır, bizim gibi bir pazarı kaybetmeyi göze almazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sgsalman -- 21 Mayıs 2019; 17:30:36 >

• 58 tl vergi dahil gönderimli olan ürünün bugunku gönderim bedeli 460,80 olmus ciddi artmıs :(
  • KRALL kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamondata

Arkadaşlar daha önceki mesajlarda yazmıştım.
    29 Mart'ta aldığım yazıcı 30 Nisan'da bana teslim edildi.
    Bu teslimat öncesi kargo kayboldu diye mesaj gelmiş ve tekrar gönderim istemiştim. İşin ilginci o kargo da bugün elime ulaştı.
    Tek ücret ödeyip 2 adet yazıcı gönderdiler. Bu durumda ne yapmalıyım. Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu.
    Bazen oluyor hocam, mesaj atın ikincisi de geldi diye. Eğer ödeme isterlerse ödeme yapın, daha sonra sahibinden sitesinden çok kolaylıkla aldığınız fiyata satabilirsiniz, ya da geri gönderin ancak gönderi ücretini siteden talep edin, son olarak da ürünün sizde hediye olarak kalmasını önerebilirler.

• aynı durum bende de var
    aynı tarih ve saat 23:04 costoms holding
  • Banggood dan hiçbir ek ücret ödemeden bütün ödemeyi sipariş anında tamamlayıp vergi ve gümrükte takılacak korkusu yaşamadan sipariş verebiliyoruz yani? Gerçekten doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mapel -- 22 Mayıs 2019; 2:44:18 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.