Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değişim teklif ettiler ama kabul etmedim. Ben siyah olan S55 i sipariş etmiştim beyaz ürünü önerdiler, kolay kirlenmesi ve evimin dekoruna uymaması sebebiyle istemedim, 2500 lira para ödüyoruz bir zahmet rengini seçebilelim. Sonuç olarak dün siparişi iptal ettim. Dediğim gibi siparişi vereli 1 ay oldu, en en az 1 buçuk ay daha var dediler size ulaşması için. Toplamda 2 buçuk ay yapıyor e zaten 2 buçuk ayda benim çocuk emekleyi bırakıp yürür bile. Yerde bulduğu saç, toz, kırıntı ne varsa ağzına atıyor diye almıştım süpürgeyi, kısmet olmadı. Dediğim gibi benim için pişmanlık oldu bu süpürge, boşuna 2 taksit ödemiş oldum umarım sizler en kısa zamanda ürünlerinizi teslim alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTBoYtr

Bu yaklaşımınızı doğru bulmuyorum. Burada onlarca insan bu konuda belirtilen ürünleri satın aldı, kullandı/kullanıyor. Bende yaklaşık 18 farklı sipariş geçtim, hiçbirinde sorun yaşamadım. Şimdi siz bu durumu yaşadınız diye Banggood tu-kaka demenin ve sabote etmenin alemi yok. Yakup Bey ile irtibata geçtiniz mi? Belki kendisi yardımcı olabilir.
    Yaklaşımımı doğru bulup bulmamanız umrumda değil açıkçası. Ben siparişte sorun yaşadım, dolandırıcılar demedim. Sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar dedim. Tanımadığınız insanlara sabote etmek gibi itham eden kelimeler kullanmayın. Yaşınız kaç bilmiyorum ama muhtemelen siz henüz reşit olmamışken ben Amazon.de sitesinden alışveriş yapıyordum. Eleştirdiğim şey BangGood’un satış sonrası tavırları, elimde her türlü kanıt olduğunu da söyledim. Yakup bey görüşeceğim dedi fakat herhangi bir geri dönüş alamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Yaklaşımımı doğru bulup bulmamanız umrumda değil açıkçası. Ben siparişte sorun yaşadım, dolandırıcılar demedim. Sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar dedim. Tanımadığınız insanlara sabote etmek gibi itham eden kelimeler kullanmayın. Yaşınız kaç bilmiyorum ama muhtemelen siz henüz reşit olmamışken ben Amazon.de sitesinden alışveriş yapıyordum. Eleştirdiğim şey BangGood’un satış sonrası tavırları, elimde her türlü kanıt olduğunu da söyledim. Yakup bey görüşeceğim dedi fakat herhangi bir geri dönüş alamadım.

Alıntıları Göster
    Ürün neydi acaba, arıza detaylarını paylaşabilirmisiniz

• FaTBoYtr F kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi oldu yurtiçi kargodan şuan bildirim geldi gönderi ile alakalı

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Ürün neydi acaba, arıza detaylarını paylaşabilirmisiniz

Alıntıları Göster
    Ürün ViviBright F30 Olgu. Söylemiş olayım, perde vs. konusunda senin videolarından çok yararlandım, çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tst- -- 11 Aralık 2019; 19:10:24 >
  • Dolandırıcı diyorsunuz, bir sonraki post'ta demedim diyorsunuz. Eleştiriyorum diyorsunuz, bir sonraki post'ta eleştirmiyorum açık açık söylüyorum diyorsunuz. Her yeni cevapta kendinizle ters düşüyor, bence ne dediğinizi bilmiyorsunuz. Üstelik benim cevaplarım sizinkiler yanında çok daha saygılı ve seviyeli iken ve sizin tavrınız tarzınıza yakın iken siz seviyeyi her seferinde aşağıya çekiyorsunuz. Bu sebeple size aşağıda atarınız ve giderinizle esenlikler diliyorum. Hayırlı akşamlar.

• alicandogu A kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi kargo olayını nasıl ayarladınız hocam bilgi verir misiniz?

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Uygulamasına kayıtlıydım cep numaram ile hem uygulamadan bildirim geldi hemde sms atıldı

Hayırlı olsun :)
    Tamamdır hocam teşekkürler

• Creality Ender 3 Pro 3D Yazıcı
    Normal Fiyatı :209.99$
    Kupon Fiyatı :199.99$
    indirim kodu:BGE3P11
    Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz.

Bu kuponun süresi dolmuş gözüküyor, yeni kupon var mıdır?

• MySt19 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

7BCDF9 kodunu kullanabilirsiniz. 9$ indirim sağlıyor.

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021
  • FaTBoYtr F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, iyi günler.

• Robot yurtiçine teslim edilmiş. Yarın evde diyor bakalım ne olacak :)

• S 52 bekleyenler yurtici kargo dan bana bildirim geldi bilginize arkadaşlar

• Benim s52de yurtiçine teslim edilmiş yarın gelir ama ben haftaya kadar evde değilim kargo süresinin bu kadar kısa süreceğini hiç tahmin etmemiştim.

• 10lion 1 kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş size de yaranılmıyor :) Şakası bir yana bildiğim kadarıyla 3 gün süresi var. Sonra geri dönebilir. Kargo şubeye döndükten sonra şube ile görüşmenizde fayda var.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.