Şimdi Ara

Akıllı telefonlar PlayStation 3 seviyesinde grafik performansı sunacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
12.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vaat edilen performans artışaları dudak uçuklatacak cinsten.
    en önemlisi de düşük güç tüketimi.
    En önemlisi de önümüzdeki yıllarda piyasadaki tüm üreticilerin,
    akıllı telefon pazarında rekabet edecek olması.
    Bekleyip görelim.
  • 5 yıllık Sony telefonumda OpenGL 3D oyun oynayabiliyorum. PowerVR görüntü işlemcisi var üzerinde...

2012 yılında kadar cep telefonlarında PS3 kadar görüntü alındığı zaman çoğu kişi dönüp bakmayacak bile, yaygınlaşması bir 2-3 sene daha sürecek fiyatlarından ve bu özelliklere sahip telefonların kullanıcı kitlesinin az oluşundan dolayı...
  • Yanlış düşünüyorsunuz birkaç yıl içinde gelemeyeceğini düşünüyorsanız teknolojinin gelişimine bakın. 2-3 yıl öncesinde telefonlarda psp kalitesinde oyun oynamak pek mümkün gözükmüyordu fakat bakın günümüzde bu mümkün hatta psp kalitesi bile geçildi. Günümüzde dokunmatik ekran standartlaştı vs. Teknoloji çok hızlı ilerliyor güç tüketimi konusuna gelirsek pil konusunda hiç gelişme yaşanmadı hep aynı piller kullanılıyor telefonlarda lityum yeni bir standardın çıkması an meselesi o standart çıktığında bu söylediklerinizi yutabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkmen

bi kenara yazın alarmınızı kurun 2013 te ps3 kalitesinde oyun oynayabilirseniz (kıstasımız granturimo olsun).o cihazı size ben alıcam.
    yapılamaz demiyorum tarih çoooook erken verilmiş.(2013'e "o" sayısı kadar sene eklenirse münkün olur diye düşünüyorum)

Almayanın ?
  • İstedikleri kadar geliştirsinler.Düzgün oyun,uygulama çıkmadıktan sonra alıcısı olacağını sanmıyorum.
  • artık günümüzde herşey mobil oluyor bu nedenlede mobil cihazlara yatırım ön planda
    bence 2013 e kadar çok büyük ilerlemeler olur
  • PSP2 duyurusunda bile yeni mobil cihazlar psp2 like oyun performansı sunacak dediler. Özellikle Android tabanlı cihazlarla bir iletişim kurulacağını düşünüyorum. Ancak ps3 çok iddialı olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.