Şimdi Ara

Akıllı saat önerisi arıyorum. (Android)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullandığım saatler : Uwatch U8, NO.1 G6 ve Xiaomi MiBand 2
    Hepsinden çabuk sıkılıyorum şuan mi band 2 yi kullanıyorum 1 ay olmadı alalı ama sıktı hemen.
    Aklımda DM98 ve LEM4 var android 4.4 bunlar. Sizce güzel midir sıkar mı bi süre sonra?

• sıkar
  • aldım 1 hafta sonra sattım aylar önce
  • Zenwatch 2 kullanıyorum ben de dediğiniz saatlerin hepsini kullandım ama Zenwatch 2 hala sıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moto 360
  • akıllı saat furyasını bıraktım mi band 2 den u8 e kw88 e y2 ye falan alayını kullandım. normal saate döndüm. uğraşılcak şey değil gerçekten daha pil teknolojisi gelişmeli. always on düzgün şekilde olmadıktan sonra akıllı saat işlevsel değil
  • ya dönüp dolaşıp tekrar geliyorum lanet olsun, şimdi zenwatch 2 sipariş edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gemeo

Zenwatch 2 kullanıyorum ben de dediğiniz saatlerin hepsini kullandım ama Zenwatch 2 hala sıkmadı.

hocam hala alınır mı?
  • Alınır hocam fiyatına göre çok kullanışlı bir saat. Ama bence 25 yaş üstüne hitap ediyor ben de bu yüzden satmaya çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gemeo

Alınır hocam fiyatına göre çok kullanışlı bir saat. Ama bence 25 yaş üstüne hitap ediyor ben de bu yüzden satmaya çalışıyorum.

Neden hocam? 17 yasindayim kordonu değişiyor sonuçta kordona bağlı degil mi yas olayi

• Evet kordona bağlı ama kordon bulamadım kendime göre yaşım 22.
  • Zenwatch 2 satin aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: Arv3lo

Zenwatch 2 satin aldim

cevrenizde bulunan her elektronik nesne, bilhassa'da telefonunuz, sar ve olculemeyen manyetik alanlar konusunda yeterince tehlikeliyken yetmez deyip bedeninize devamli temas eden bu tur bir sey tasimak akillara zarar bir davranis ornegi olmaz mi?

paylastigim bilgi zenwatch 2'ye ait SAR degeri(vucudunuz tarafindan emilen elektromanyetik akimi ifade eder)

toplamda bir gram doku icin 0.50 watt kadar sogurma soz konusu, buna degecek hangi ozelligi sagliginizi daha iyi edecek soyler misiniz? adim saymasi mi?

bir saatin neyinden usanip hangi konuda degisim beklentisi icerisine girdiginizi tam olarak anlayamadim. "sıkıldım" ifadesi'yle karar vermek dogru degil, bu konudan cikarim yapacak bir uzmanligim yok lakin kalkistiginiz is veya alim degilde, faaliyeti zevk veriyorsa cozulmesi gereken bir problem ortaya henuz cikmamis olabilir

ortaya cikan sey cabuk usanmak degil, sizin deyiminizle "sıkıntı" hissini yasamamaliyim diye ayni alim prosedurunu gerceklestirme istegidir belkide hic dusundunuz mu?
    urune degil, onu almaya mi ihtiyaciniz var yoksa?

her yonuyle buna benzer pek cok durum ortaya cikabilir kontrolunuz disinda, bir enstruman calmak, bir is yapmaya karar vermek yada ders calismak. anlamak ve yeni islere koyulmak hep zahmetlidir. dusunmeye zorlar. enerji sarf ettirir. eger isler istenildigi gibi gitmez anlamakta gucluk cekilirse hafakanlar'da basar oflayip puflamaya'da baslanir. bu hisler'den kacmak icin uykuya ya da televizyon veya bilgisayar basina gecip oyun oynamaya, almak icin yeni seyler bakmaya iyi bir alternatif gibi yaklasabilirsiniz, bir isin sonunu getirmek sabir gerektirir, fakat cogu zaman kazanimlar buna degmis olur, satin alarak ihtiyacinizin bir saat olmadigini anlamissinizdir sanirim, size guc verecek motivasyon kaynaklari bulmanizi oneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.