Şimdi Ara

AKG K451 Mini İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
8.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Enthusíast

Kişisel deneyimlerinize ve görüşünüze saygı duymakla beraber, benim çok memnun olduğumu belirtmem gerek, fiyat/performans kıyaslamasını Türkiye fiyatlarını göz önünde bulundurarak yaptığınızı varsayıyorum.

3-4 aymış geçmiş tizlerden memnun musunuz şuan? Daha iyi olduğunu düşündüğünüz kulaklıklar oldu mu bu süreç içinde? Pişman mısınız? Eğer memnunsanız fikriniz değişmediyse şu linkteki kulaklığı alacağım...

http://www.amazon.co.uk/AKG-452-Headphones-Microphone-Smartphone/dp/B00BEDSZ9U/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1387463210&sr=1-2&keywords=AKG+K+452

75 Euro = 62 Sterlin ediyor bu gümrüğe kargoda dahil olmak zorunda mı? Çünkü ürün tam sınırda sayılır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

quote:

Orijinalden alıntı: Enthusíast

Kişisel deneyimlerinize ve görüşünüze saygı duymakla beraber, benim çok memnun olduğumu belirtmem gerek, fiyat/performans kıyaslamasını Türkiye fiyatlarını göz önünde bulundurarak yaptığınızı varsayıyorum.

3-4 aymış geçmiş tizlerden memnun musunuz şuan? Daha iyi olduğunu düşündüğünüz kulaklıklar oldu mu bu süreç içinde? Pişman mısınız? Eğer memnunsanız fikriniz değişmediyse şu linkteki kulaklığı alacağım...

http://www.amazon.co.uk/AKG-452-Headphones-Microphone-Smartphone/dp/B00BEDSZ9U/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1387463210&sr=1-2&keywords=AKG+K+452

75 Euro = 62 Sterlin ediyor bu gümrüğe kargoda dahil olmak zorunda mı? Çünkü ürün tam sınırda sayılır...

Oldukça memnunum, zamanla daha da güzelleşiyor sesler, tavsiye ederim, sınıra kargo dahil değil yani ürün fiyatına göre

• Merhaba arkadaşlar stuff dergisinde fiyat performans orannına göre en iyi kulaklık seçilmiş akgk451. Ben de kulaklık almayı düşünüyorum 550tl bütçeyle. Pek anlamıyorum kulaklıklardan fakat yamaha pro 400 bayağı tatminkar geldi bana. Onun yerine k451'i tavsiye eder misiniz ? Ya da başka tavsiyeleriniz var mı ?
  • 451-452 farkı nedir ?

50 sterline alınır mı 451 ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    1) 452 de ses kısma/yükseltme butonları yok.
    2) Alınır.
  • selam arkadaşlar kredi karti şart sanirsam biliyorsunuz ülkemizdeki vergiler o bu şu.. tmm ülkemizdeki kurumlar kazansin diyoruz ama...çalişiyoruz biriktiriyoruzz.. para kanzanmak kolay degil..o kadar cok..benim deli gibi biriktirdigim 2-3 aylık paraya ..arkadaslarin yari fiyatina dısaridan amazon vs.. almalari tabiki insnai kötü ediyor tabiki garanti olaylari baska onlari bilemem ama güzel kullandiktan sonra kendiliginden bi sorun olcegini sanmam..acaba.. getirten arkadas fln varmıdır peşin alişveris yaptigimdan kredi karti kullanmıyorum...tesşekkürler...
  • Kulaklik suan mediamarkta 200 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kız arkadasım için alacagım tavsiye edermisiniz ? portaproya göre nasıldır?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 3 Ocak 2016; 21:48:17 >
  • mikrofon hakkında tek bir kelime geçmiyor inceleme ile ilgili, oyuncu kulaklığı olarak kullanılabiliyor mu ?
  • Mediamarkt dan dün aldım bende ilk durum normal. ooo süpermiş falan diyemeyeceğim ama zamanla ne olur bilmiyorum. Ancak benim bir sorum, bu kulaklığı mikrofonlu olan kablosu ile büyük jakıyla elektro gitar prosesörüme ve elektro davuluma giriş yaptığımda çok derinden ve kısık ses verdi ve mikrofonun ortadaki tuşuna basılı tuttuğumda ses normale döndü. E tabi basılı tutabilme şansımız yok zaten saçma da olurdu. Diğer mikrofonsuz kablosunu takarak olayı çözdüm ama mikrofonlu olanda neden öyle oldu anlayamadım. Halbuki bilgisayara mikrofonlu kabloyla giriş yaptığımda hiçbir sorun çıkmamıştı. Bilen varsa güzel olabilir bu durumu.
  • Şu kulaklığın ses yapısına benzeyen kulakiçi kulaklık bulamadım bir türlü çok dehşet sesi var ya bana göre.

• Ben alalı 1 hafta oldu, ses konusunda çok başarılı bence, mediamarkta 200 tl ye satıldığını düşününce daha iyisini bulamazsınız bence, aynı fiyattaki headphone türünde urbanears, sony gibi markaların ürünlerinden çok daha kaliteli sesi var, tabi cihazın ses çıkışı ile uyumlu olması gerekiyor. Bende Xperia z3 var memnunum, iphone 6 da ses %5 daha iyiydi. Ama laptopumda çok daha lezzetli.
    126 db geçici işitne kaybı yaratabilir, dikkat edin
    Ama şunu belirteyim kablosu kulaklığın kalitesine yakışmamış, daha dayanıklı bir kablo ile uzun süre kullanılır, şimdilik bir sıkıntı yok, umarım beni üzmez

• Merhaba. Bende bir tane 5 metre kulaklık uzatma kablosu var. onunla TV ye bağlasam verim alır mıyım?
  • sefiktemel S kullanıcısına yanıt
    mediamakt ta gittim tüm teşhirdeki kulaklıkları uzun uzun denedim benim de aklımda bu kulaklık vardı ama sony zx660 aldım.zx660çok daha başarılı bulaklık (bass severler için) .bassları kulağı titretiyor.birde akg çok ufak boyutları bayanlarda sırıtmaz ama erkeklerde komik görüntü oluyor.iyiki gidip görerek deneyerek almışım.

bu fiyat aralığında bass severler zx660 modeline kesinlikle baksınlar
  • Bugün k451 modelini Mediamarkt'tan 200 liraya aldım. Aslında ses izolasyonlu bir kulakiçi niyetim vardı fakat bunu alıp çıktım.

Tam sevdiğim bir ses rengi var. Tizler ve midler ısırıyor. Baslar son derece sert ve dinamik, boğulup dağılmıyor. Heavy Metal için çok uygun bir kulaklık. Motörhead'in 2008 tarihli Motörizer albümnde bu kadar iyi sonuç veren kulaklık tamam demektir. Tizlerin renginden dolayı Jazz ve Blues'da da çok başarılı sonuç aldım. Çatası da çok şık. Sadece kablolar biraz daha kalın yapıda olabilirdi.

Bir de telefon görüşmesi yaptım ve mikrofonu sesi gayet güzel alıyor. Kumanda telefonda (Android) sorunsuz çalıştı.

Ses seviyesi 126 db gibi müthiş bir seviye. Kulaklık takılı değilken dışarı oldukça fazla ses veriyor ama elimle kapattığım anda sesten eser kalmadı. Yan yastıkları kalın olduğu için iyi ses izolasyonu yapıyor. Dışardaki sesi de hiç almıyor. Bu açıdan çok beğendim.

Özetle bu mini kafaüstü kulaklığı hep yanımda taşıyacağım gibi duruyor.

Edit: Tiz tonları ortalamanın çok üzerinde başarılı. Sibilance denen olayın s'si yok. Özellikle bayan vokalin kayıtlarda ön planda olduğu Ruthie Foster, Aretha Franklin, Shemekia Copeland, Adele gibi isimleri dinlerken büyük keyif aldım.

Bu mesaja eklenen görseller:

AKG K451 Mini İnceleme AKG K451 Mini İnceleme AKG K451 Mini İnceleme AKG K451 Mini İnceleme AKG K451 Mini İnceleme AKG K451 Mini İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haggard1963 -- 2 Ağustos 2016; 3:20:35 >

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kulaklığı yeni aldım.(akg k451) Siz izolasyonu için elinizle pedleri kapatınca sadece melodi geliyor demişsiniz bir konuda. Ben kulaklığı takıyorum iPhone SE son ses kulaklığı takıyorum ama hem melodi hem sözler baya baya gidiyor ses dışarı elimle kapatmadan öncekine oranla çok daha az ama ses ve melodi gidiyor yinede.Yani dolmuşta son ses müzik açsam yanımdakiler ne dinlediğimi duyarlar baya. Sizdede böylemi yoksa bendemi sıkıntı.

• aferinsherlock A kullanıcısına yanıt
    Çok uzun zaman olmuş cevap vermemişim af edersiniz.

Sesi dışarı verme gibi bir sorun yaşamıyorum, genelde yüksek sesle müzik dinlerim. Tabii ki sesi sonuna kadar açarsanız bir miktar ses gider ama dinlenebilir seviyede yüksek seste hiç bir sıkıntı yok. Kulaklığı başkasına takıp kendi dinlediğim seviyede açtım, çok ince bir ses sızıntısı var ve ancak sessiz ortamda fark edilebilir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.