Şimdi Ara

Akdeniz vs DEÜ tıp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deutf 3. Sınıfım sorularınızı alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2021TytAytYolcusu 2 kullanıcısına yanıt

Akdeniz cok iyidir ama omer ozkan kisimlarina kesinlikle katiliyorum. Plastik cerrahisi dunya capinda basarili ama sizin plastik cerrahide alacaginiz egitim 6 yillik tip egitiminin kac haftasi olabilir en fazla?

• Yabancı kontenjanının çok olması eğitimi etkiler mi ? Bir de yurtlar tıp fakültesine yakın mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lavidaesbuena L kullanıcısına yanıt

Amfi egitimini etkileyecegini sanmiyorum. Amfide 150 kisi olacagina 180 kisi olur. Uygulama derslerini kestiremiyorum.

Erkek kyk denize sifir manzarali ve okula 10 dk. Ozel yurt da cevrede birkac tane var. Kiz kyk yakinlarda yok

• Tamamdır teşekkürler hocam

• lavidaesbuena L kullanıcısına yanıt

Sorulariniz gercekten bu kadar mi hocam  

• merhaba hocam öncelikle çok teşekkür ederim cevapladığınız için. sorularımı tek seferde sorayım :)

1)şimdi bu pdö sistemi kaldırılmış heralde, geri geleceği konuşuluyor doğru mu?

2)eğitim sistemi pdö kaldırıldıktan sonra ezbere kaymış diye de duydum o doğru mu?

3)okulun laboratuvar, materyal,kadavra vesaire imkanları yeterli mi?

4)üniversitenin konumu nasıl , şehri tam bilmiyorum ama öğrencilerin en çok takıldığı yerlere filan ulaşımı rahat mı?

5)özel yurtlar üniversiteye uzak mı , fiyatları nasıl?

6)en önemli soru: sen üniversitenden memnun musun, beklentini aldın mı, önerirmisin?

• akdeniz tıpta okuyan, bizi bilgilendirecek babayiğit yok mu?

• aynı ikilemi yaşıyorum şehir tercihi yaptım ben herkes kalite olarak biri diğerinden üstün değil diyor o yüzden nerede okumak istediğimi seçtim. yabancı öğrenci olayı da düşündüğümüz gibi araplar doldurmayacak bence her yıl zaten belirli ülkelerden geliyorlar

• usagiskitty U kullanıcısına yanıt

ben de deü seçmeye daha yakınım ancak çevremdeki insanlar(tıpçı olanlar da dahil) akdeniz in eğitiminin de kampüsteki sosyal hayatının daha iyi olduğunu söylüyorlar. ama dokuz eylülün izmirde olması insanı ikileme sokuyor. 3 büyükşehirden biri sonuçta.

• Hdjajdjaks H kullanıcısına yanıt
    çok fazla deülüyle konuştum diyebilirim hepsi bana ikisi de iyi okul biri diğerinden üstün değil dedi ben izmir seçeceğim gibi çünkü orada doğdum daha çok biliyorum ikisi de gerçekten köklü fakülteler. ayrıca bildiğim kadarıyla akdenizin klinik eğitimini daha çok övüyorlar (birkaç akdeniz tıplıyla konuştum) bunu düşünmek için çok erken ama bu kadar sağlam cerrahi kadrosu olan bir yerde asistanlık yapmak daha mantıklı geldi bana tabi bu çok ilerisi için

• usagiskitty U kullanıcısına yanıt

peki tus dershaneleri,ingilizce kursları açısından antalya sence bi izmir kadar yeterli mi?

hocam çok bilgim yok net bir şey demeyeyim ama izmir sonuçta büyük şehir daha fazla imkan olduğunu düşünüyorum. yani izmirde her şey bulunabilir bence ama antalyayı bilemiyorum. bide izmirde 4 tane falan tıp fakültesi var sonuçta orada daha fazladırdiye düşünüyorum. neden gazi düşünmedin bu arada

• Akdneizde 3.sınıfım. sorularınızı buradan da özelden de yazabilirsiniz. Bikaç konuya daha yazmıştım, bölümde akdeniz tıp diye arstıp bulabilirsiniz.

Şu kadar söyleyebilirm, eğitim kalitesi ve yeterliliği açısından her iki okul da kendini ispatlamış,yeterli okullardır. Birbirlerine de denktirler muhtemelen.
    Aksini söyleyen olursa ,eğitim açısından karşılaştırıp daha iyi kötü gibi yorumlarda bulunan olursa ciddiye alma.

Akdenizin artıları nelerdir?

++ kadavra, laboratuar, mikroskop vs anlatmıcam ,yeterli durumdalar işte, deü de öyledir.

++kampüs büyük ve güzel, belki en büyük kampüslerden olabilir. Tıp dışı kulüpler vs fazla

++ okul şehir merkezinde. Ulaşım her yere kolay. Deü sanırım merkezde değil, hatam olabilr,emin değilim.

++ genel olarak öğrencilerin kaldığı mahalleler tıp fakültesine yürüme mesafesinde.

-- sınavlar sistem bakımından zor.

-- okul çok öğrenci yanlısı değil, yani alınan kararlar tavırlar vs açısından. Özelden yazın örneklendiririm.

benim için başka eksisi yok.

• an agony A kullanıcısına yanıt
    dokuz eylül şehir dışı bir tık bulunduğu yer baya iyi ama ege tıp gibi bornovada degil tabi. akdenizin kampüs acısından dokuz eylüle göre baya baya artısı var dokuz eylül tıp sağlık bölümleriyle aynı yerde akdeniz tıp tüm fakültelerle aynı yerde. (konuyu acan arkadaş icin ekleme yaptım hocam)

• gazi türkçe 4.5 k benim sıralama 4.7k gelme ihtimali düşük. ama gelse bile gazi düşünmem açıkçası bu siyasi meseleler yüzünden.

benim 4.2 ben de aynı nedenden dolayı yazmayacağım

• 2021TytAytYolcusu 2 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.

• an agony A kullanıcısına yanıt

sence antalya şehir olarak nasıldır tus dershanesi, ingilizce kursu,sosyal hayat açısından vesaire? bir de bazı insanlar diyo ya ömer özkan dan dolayı patlamış bir üniversite diğer bölümleri deütf kadar başarılı değil diye onlar hakkında ne düşünüyorsun?

• Deü yazın lütfen. Ben izmirliyim ve merkeze falan uzak değil izmirin merkezi öğrenci için alsancaktır zaten ve izmirde öyle tanınan yerlere ulaşımlar çok kolaydır her türlü ulaşım imkanı var 4kusur binle gidin deu gazi yazın ya😭😭

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.