Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.466
Cevap
342
Favori
745.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart gelmeden nasıl alışveriş yapacaksın? Kart no skt cvv ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosya16 D kullanıcısına yanıt
    Sanal kart destekleri yok uygulamada görünüyordur belki kart bilgileri diye sormuştum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buradaki yorumları okuyunca hiç kart alıpta kendimi yormayayım düşüncesi oluştu.

• BULASMAYİN SU APTAL İS BİLMEZ FİRMAYA!

Ayin 6 si da aldigim kart sozde 8 inde kuryeye teslim edilmis ama 13gundur acentedeymis. Ettigim kufurler icin sayin o 1 tl yi dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: madhane

BULASMAYİN SU APTAL İS BİLMEZ FİRMAYA!

Ayin 6 si da aldigim kart sozde 8 inde kuryeye teslim edilmis ama 13gundur acentedeymis. Ettigim kufurler icin sayin o 1 tl yi dedim.
    Aynen.
    6 gün önce aldığım kart hala "kartını hazırlıyoruz.sana adresine göndereceğiz" aşamasında

• Hiç kurye falan mesajı gelmeden az önce kartım teslim edildi. Bu arada 11 Mayıs'ta satın almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Hiç kurye falan mesajı gelmeden az önce kartım teslim edildi. Bu arada 11 Mayıs'ta satın almıştım.
    Dua ediyorum kurye ben evdeyken getirsin kacgundur bilendim karti alirken yuzune yuzune sovecem hunharca getekirse kavga edecem ama sovecem 13 gunluk

• 10 gundur iptal ettigim siparisin iadesi bekliyorum. Canli destekten cevap veren de yok. Karti kullandigima pisman oldum

• Yemeksepeti banabi'den söylesem direk gelirmi kart yoksa süreç aynımı işliyor

• Sim kart değişmediğim halde bloke atılmış. Akbankı arıyorum sorun yok diyor. Mh e yazıyorum canlıdan tosla ekibinin bi halt bildiği yok, bana kartın pin kodunu değiş diyorlar şaka gibi :) Nasıl çözücez bunu Hepsiburadadan alışveriş yapamıyorum resmen kartı bu yüzden almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

Sim kart değişmediğim halde bloke atılmış. Akbankı arıyorum sorun yok diyor. Mh e yazıyorum canlıdan tosla ekibinin bi halt bildiği yok, bana kartın pin kodunu değiş diyorlar şaka gibi :) Nasıl çözücez bunu Hepsiburadadan alışveriş yapamıyorum resmen kartı bu yüzden almıştım.
    Değişince de çözülüyor:) aynı durumu yaşadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: börü06

Yemeksepeti banabi'den söylesem direk gelirmi kart yoksa süreç aynımı işliyor
    Siparişinle birlikte isimsiz kart geliyor. Tosla hesabına ekliyorsun.

• madhane kullanıcısına yanıt
    Ayın 5 inde başvurduğum kart ayın 14 ve 16'sinda iki kez adrese gelmiş fakat adreste bulunamamış yazıyor...15 gündür hiç dışarı çıkmadım... Bakalım yarın tekrar dağıtıma çıkacak yazıyor...

• ehiamico kullanıcısına yanıt
    Çözüm: kartı iptal edip yenisini sipariş vermek
    Müşteri hizmetlerinde başvurduktan sonra Bana bloke kaldırıldı diye mesaj gelmesine rağmen aynı kartla alışveriş yapamıyordum yenisi söyledim öncekini iptal edip sorun çözüldü
  • kartı sipariş etmiştim 14 mayısta "kartını hazırlıyoruz.sana adresine göndereceğiz" diyordu 21 mayıs sabahı kart numaramın bi kısmını gördüğüm bi şekle dönüştü ama kartın gönderildiğine dair hiçbir bildiri mail sms gelmedi ne yapmam gerekiyor
  • wednesdaypro kullanıcısına yanıt
    İsimli kart söylesem 30'undan önce gelmez Hepsiburada kampanyası biter. Ne yapsam acaba.. Müşteri hizmetleri o kadar bilgisiz ve cahil ki. Hiçbir iş çözemiyorlar.

• 11 Mayısta başvurduğum kart 17 Mayısta teslim edildi.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.