Şimdi Ara

Akbank kart (juzdan) kişiye özel 100/50 (%50) iade. Kampanyaya katılmayı unutmayın 😉 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
11
Favori
16.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen aylık 15 20 k arası
  • Dün katılmıştım, alışverişi yaptım. Bugün 50 TL hesaba yatmış
  • Ben de katıldım teşekkürler
  • Konuyu öne alabilirseniz daha çok kişi faydalanabilir 🙂
  • Haydi şimdi Akbank 💓 😁
  • Bir türlü öne çıkamadı şu konu. Mümkün olduğunca çok kişi faydalansın diye uğraşıyorum.
  • Bana da geldi ay sonuna kadar kartı kullanmıyorum ay sonunda geliyor kampanyadadan yararlanıp bırakıyorum sonraki ay yine geliyor
  • sukruciger S kullanıcısına yanıt
    Mükemmellll 🤩
  • Takip
  • %50 iade yapıyor. Neden öne çıkmıyor bu konu 🤔
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih35.5

%50 iade yapıyor. Neden öne çıkmıyor bu konu 🤔
    Herkese yapmıyor da ondan hani kampanya kişiye özel ya 😀
  • Hemen her ay, en kötü ihtimalle 2 ayda bir düzenli geliyor bu kampanya. Anladığım kadarıyla diğer bankaların aksine akbank müşterilerinin banka kartını da yanlarında taşımalarını istiyor. Diğer bankaların sadece kredi kartını taşırken akbankın 2 kartı da taşıyorum.

Bankalar da operatörler gibi, sadık müşterilerini umursamıyorlar, o yüzden bir kaç kartınız olsun, kampanya sunmayanı kullanmayın...

Bununla birlikte 4 olmuş.

Ahh şu SS almaya izin vermeyen banka uygulamaları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aniceman -- 30 Ağustos 2023; 15:6:37 >
  • Bir aydır kullanmıyorum kartı bundan sonra sona bırakırım artık hiç kullanmam 😀
    bu emekli de neredeyse şubattan beri sürekli geliyor kullanmadığım sürece vermeye devam edecek herhalde illa o 100 lirayı verecek Akbank almadım diye 🙃
    Marketle vs birleştireyim bari de vermesin artık yoksa kurtuluş yok 😬

Akbank kart (juzdan) kişiye özel 100/50 (%50) iade. Kampanyaya katılmayı unutmayın 😉
    Akbank kart (juzdan) kişiye özel 100/50 (%50) iade. Kampanyaya katılmayı unutmayın 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 26 Haziran 2023; 13:21:20 >

• Mantıklı 🤓
  • aniceman kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarida ekranlarıyla attım bana gelen kampanyaları
    Yalnız bu 50 TL'yi yaptık vadesiz hesaba bakiye olarak mı geri gelecek gelmedi iki güne mi gelecek önceden de yapıyordum iki güne gelecek indirim veya chippara derken anında geliyordu
    Şimdi bakıyorum çıkıp ne chippara da artış var ne bakiye gelmiş olmadı mı? 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 26 Haziran 2023; 16:2:47 >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    Konu detayında 50₺ kazandınız resmi var. Juzdan uygulamasından bunu görüyorsanız iki gün içinde yüklenir.
  • fatih35.5 kullanıcısına yanıt
    Ben zaten Akbank banka kartı ile katıldım ve harcama yaptım SMS olarak da kazandınız diye geldi ama dediğim gibi hiçbir yerde görünmüyor şu an kayıt mı açacağız? 🤔
    Çünkü ilk defa başıma geliyor normalde chip de olsa bakiye de olsa anlık yansıyordu 😏
    Bana ertesi gün bakiye olarak yüklendi. İki iş günü içinde yüklenmesi gerekiyor. Tatildeyiz şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih35.5 -- 26 Haziran 2023; 16:14:38 >
  • fatih35.5 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam o zaman bekleyeyim ben çünkü SMS'i geldi büyük olasılık gelir inşallah da tatilde derken ozel bankalar 26 27si acik çalışıyor görünmekte 😏
    yalnız bu gibi kampanya ayın 20'sine kadar hiç kullanmazsak mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 26 Haziran 2023; 16:16:29 >
    20 sini bilmem ama ben hiç kullanmıyorum. 25 gibi baktığımda gelmiş oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.