Şimdi Ara

Akbank Direkt’ BiTaksi ve GETİR İndirimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
7
Favori
8.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

Akbank Direkt müşterilerinin Akbank kredi kartları veya NEO kartlarıyla yaptıkları yolculuklar 15 TL indirimlidir.
    Kodlar 20 Mart 23:59’a kadar Akbank Direkt’ten alınabilir, 20 Mart 23:59’a kadar yapılan yolculuklar da kullanılabilir.
    15 TL altında kalan yolculuklar ücretsiz sayılır. 15 TL üzeri yolculuklar ın ödemesi 15 TL düşürülerek tahsil edilir. İndirim ödeme esnasında otomatik olarak düşülür.

Her cümlede yolculuklar demiş. Her müşteri 1 kez yararlanabiliyor. Nasıl bir kandırmacadır bu? Açıklamaları sonuna kadar okumasak...

Denediz mi 2 kere kullanmayı. Önceki kampanyalarda birden çok kez faydalanmıştım ben aynı hesapta?

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Hocam Akbank direkt üzerinden kod isteyince hep aynı kodu gösteriyor. 1 kez kullandıktan sonra da BiTaksi koda hata veriyor. Doğal olarak 2.kez kullanmak mümkün değil. Ha sağdan soldan kod toplanır tek kart üzerinden olur büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

Hocam Akbank direkt üzerinden kod isteyince hep aynı kodu gösteriyor. 1 kez kullandıktan sonra da BiTaksi koda hata veriyor. Doğal olarak 2.kez kullanmak mümkün değil. Ha sağdan soldan kod toplanır tek kart üzerinden olur büyük ihtimal.

Sağdan soldan toplanan kodlardan bahsetmiştim hocam ben zaten. denersem burayı da bilgilendiririm.
  • Bu kadar kişi yazmış. Kodu düzgün şekilde kullabilen çıkmadımı daha? Axess kartı ekledim, sonra kodu ekledim, ilk önce bişey demedi ama promosyonlarım alanında birşey gözükmedi. Kodu tekrar girmeyi deneyince geçersiz kod diyor. Acaba otomatik düşüyor mu axess kk ile ödeyince. Tecrübe eden biri yazarsa iyi olur.

• smclk89 kullanıcısına yanıt
    Çıkışta açmamış derken zaten çağırdığında değil sen bindiğinde açması gerekiyor taksimetreyi

• windlea983 kullanıcısına yanıt
    kardeşim emin ol bu işin raconu taksi duraktan ayrılırken açar taksimetreyi. iyi ben keyfime göre ta ebesinin nikahındaki adamı çağırayım 1 km gidip ineyim. o banamı soracak nerede ineceğimi. ben onamı soracam nereden taksi çağıracağımı. o yüzden %70 taksici heleki bu kadar uzak mesafeden çağırdığın her taksici açarak gelir. çok yakın olanlar çoğu zaman açmıyor. ama maalesef çoğunluk açıyor. bununla ilgili net bir karar da yok net bir tutum da yok. sen taksi geldiğinde aynada 10 lira yazıyosa binmezsin ona ders olur. yada uzağa gidecem sıfırla diye teklif edersin. kabul etmesse binmezsin. falan filan.
  • bi defa bitaksi uygulaması zaten 3km. nin üstündeki taksileri sana yönlendirmiyor. ayrıca hiçbir taksici taksimetreyi çağırıldığı anda açamaz. racon değil kanunla yönetiliyor bu ülke. her belediyenin ticari taksi yönetmeliği vardır bu işleri düzenleyen. bu yönetmeliklerde "açılış ücreti", yolcunun taksiye bindiği anda sürücü tarafından taksimetrenin başlatılması işlemidir.

taksiciler esnaf odası başkanı da aynı mahalde taksimetrenin yolcunun taksiye bindiği an açılması gerektiğini söylüyor:
    bu konuda istanbul taksiciler esnaf odası başkanının açıklaması

ibb'ye şikayet ettiğinizde taksimetreyi yolcu binmeden açan taksici hakkında işlem yapılır.
    ibb ticari taksi yönetmeliği

zaten uzak yerden çağırılan taksi, zarar edeceğini düşünüyorsa seni daha yakın bir durağa yönlendirmeli, veya sen uzun yoldan taksi çağırmamalısın.

• dün kendi kodumu kullandım. babamın da akbank hesabı var. onun kodunu hesabıma ekleyip ödeme şekli olarak kendi kartımı kullanabilir miyim?
  •  Akbank Direkt’  BiTaksi ve GETİR İndirimi

gayet güzel kullanılıyor ödeme alanı sıfır geldi 15 tl altı olduğu için faydalanmış olduk haber verene teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

Bu kadar kişi yazmış. Kodu düzgün şekilde kullabilen çıkmadımı daha? Axess kartı ekledim, sonra kodu ekledim, ilk önce bişey demedi ama promosyonlarım alanında birşey gözükmedi. Kodu tekrar girmeyi deneyince geçersiz kod diyor. Acaba otomatik düşüyor mu axess kk ile ödeyince. Tecrübe eden biri yazarsa iyi olur.

Denediniz mi hocam ?

En önemli soru şu ..

Başkasına ait kodu ben farklı hesapta kullanabiliyor muyum ? ( kredi kart hep aynı.. )
  • DaNGeRouS__ D kullanıcısına yanıt
    ben eşime ait kodu kendi bitaksi hesabımdan kullandım sıkıntı çıkmadı aynı şekilde farklı bir arkadaşımdan aldığım kodu da eşimin bitaksi hesabında kullandık bi sorun çıkmadı önemli olan tek sefer kullanmak ve ödemenin akbank kartlarıyla olması sanırım
  • Getir kodu iyi oldu kullanalım bunu bari...

• quote:

Orijinalden alıntı: atiba77

ben eşime ait kodu kendi bitaksi hesabımdan kullandım sıkıntı çıkmadı aynı şekilde farklı bir arkadaşımdan aldığım kodu da eşimin bitaksi hesabında kullandık bi sorun çıkmadı önemli olan tek sefer kullanmak ve ödemenin akbank kartlarıyla olması sanırım

Peki ben size bir kod vermiş olsam, kendi bitaksi uygulamanızda kendi kartınız ile ödeseniz ücret yine düşer mi ?

• Kod sadece akbank ile calisiyorsa bosuna ekledik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiba77

Hoca ben kendi kodumu kullanarak faydalandım. Babamın kodunu hesabıma eklesem aynı kampanyadan bi daha faydalanabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    kendi hesabınızda sanmıyorum ben her kodu farklı bi taksi hesabında denedim sitede 1 kere kullanılır yazıyor çünkü farklı hesaplarda sıkıntı yok ama aynı hesapta 2 kere kullanmak sıkıntı çıkarır bence
  • Arkadaslar, Kendi bitaksi hesabima, yegenimin akbank neo eksi26 kartini ekleyip, kodu kullanabilirmiyim.

Isim uyusmazligi olurmu?

Daha net soracak olursam, kendi hesabima baskasinin kartini ekleyip kullanabilirmiyim.?

• Beyler ben kendi Axess kodlarımı hem Getir hem Bitaksi'de sorunsuz kullandım.

Eniştemden alacağım Bitaksi kodunu kendi hesabımda mı kullanayım, başka hesapta mı?

Yani aynı Bitaksi hesabında farklı iki kod ile kampanyadan yararlanan oldu mu şeklinde de sorabilirim soruyu..

• Akbank kart ile ödeme yapmak zorunlu mu arkadaşlar ? Annemin Akbank vadeli mevduatı var ama kartı yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.