Şimdi Ara

(Bitti) Akbank 5000 TL ChipPara (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.180
Cevap
56
Favori
89.932
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
Giriş

1 kere :)

• kaptan69 kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle olmaz hocam çünkü para girişi isteniyor. Müşteri hizmetleri ile görüşün bir isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya sona ermiş oysa ki temmuzda diğeri bitiyordu bir ay kapayıp buna başvuru yapacaktım. 😁

• Bianda kampanya koşullarını tamamlamadınız diyip verdikleri parayı kesiyolar. Bide faiz ödüyosunuz. Birçok insana yapmışlar bunu. Dolandırıcılık. Hesap açtırıp kart verip parayı geri alıyolar sallayın

• Bizede yaptılar

• dmr123456. D kullanıcısına yanıt
    Her ay 25.000 TL gönderdiniz mi hesabınıza?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mart ayı için transfer yapmadıysanız kesmeleri cok normal

• Her ay gönderdim bir tam gün bekletiyodum hatta ne olur ne olmaz diye. Otomatik ödeme talimatındada sıkıntı yok. Bddk ya şikayet ettim

• ben hesabıma doğalgaz fatura talimatı vermiştim malum doğalgaz bedava ve fatura cıkmayacak ve hesaptan ödeme çekemeyecekler bu durumda kampanya şartları sağlanmış olur mu

• Buna katılıp 5000 chip para almıştım ama bugün 4350 borç yansimiz telefonla aradığımızda ayın 20sinden önce para transferi yapmanız gerek dediler. Şartlara baktım ama göremedim. Var mı böyle bir şey

• wesile kullanıcısına yanıt

iyide ayın 20 sine daha 5 gün var

• Arkadaşlar şikayet varda verilen çip paraların alınması hakkında şöyle bişey yazmış,parası geri alınanlar bi araştırsın derim

'' Gerekçeye göre hesaba para girişi normal akış içerisinde olmamış. Bunu gerçekten anlamak için defalarca görüşme yapmam gerekti.Sonunda anladık ki, hesaba iletmiş olduğumuz tutarı otomatik talimat vererek gerçekleştirdiğimiz için bu sayılmıyormuş. Yani, diğer hesaptan belirli zamanlarda havale/EFT transfer emri vermiştik. Bu tür emir normal akış dışındaymış''

• EditörünSeçimi kullanıcısına yanıt

Bir önceki ayda ayın 25 inde EFT yapmisiz onu kabul etmemiş sonra tekrar tekrar arayarak şartlarda öyle bir şey olmadığını anlattık. Şimdi tekrar inceleniyor bakalım ne çıkacak.

• Şimdi de paraları geri alma derdine düşmüş çakal ordusu. Play storedan vs 1 yıldız verin arkadaşlar. Bu kampanya bitsin direkt hesabımı kapatacağım.
    Babama yapmıştım, kartı bizim eve gelmedi. Aslında merak ediyordum ama arayan soran olmayınca peşine düşmedim. Kart iptal edilmiş, ondan kampanya da iptal edilmiş ve parayı geri almışlar.

• Ayın son üç günü faizsiz para olayında borcu ayın birindemi yoksa ayın son günü mü kapatmak lazım faiz işlememesi için

• EditörünSeçimi kullanıcısına yanıt

sorun oldu mu hocam? bizde babamın hesapta telefon faturasını talimat vermiştik ama operatör değiştirdi

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    sorun olmaz.

• Merhaba herkese. Akbank geçen ay verdiği puanın 1000 TL sini borç olarak yansıttı hesaba tüm şartları yerine getirdiğim halde. Kayıt açtırdım mhz den kapattılar açıklama olmadan. Tekrar açtım 16.11.2023 tarihinden bu yana açık kayıt. Bddk ve şikayetvar üzerinden de şikayet ettim dönüş olmadı henüz. Aynı sorunu yaşayıp ödül iadesi alan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.