Şimdi Ara

Akasa Venom vs Silverstone AR01

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • akasa venom, 4x8mm'lik nikel kaplama ısı borularına sahip, 45 adet alüminyum kanat var ve 83 cfm'lik meshur akasa fanına sahip.
    fiyatı : 166tl

ar01 ise 3x8mm'lik ısı borularına sahip, 53 adet alüminyum kanat var ve 81 cfm'lik güzel bir fanı var.

fiyatı : 185 tl

akasa, "venom" adını komple bir soğutma ailesine verdiği ve bu soğutucuya özel bir isim vermediği için yeteri kadar bilgi alamadım maalesef.

ar01'ın ise (fazlaca abartıldığını düşündüğüm) hyper 212'den daha iyi olduğunu gösteren birçok test mevcut. yapılan incelemelerde baya bi ovulmus. forumda da güzel bir incelemesi vardı hatta.

özetle o.c vs. işleriyle ugrasmayan standart bir kullanıcı için sizce hangisi daha iyi ?

• ar01'i ilk ben aldım forumda 2013'te.sonra öteki makineme de aldım 2013 2014 kullandım.işlemcilerin biri 4.4 ghz 8320 öteki phenomII 940'dı.üç borulu olmasına rağmen güzel fandır boş yere abartmıyorlar.oc ile işin yoksa hangisi sessizse onu al.
  • hocam abartılmış derken hyper 212 evo'dan bahsediyordum. fiyatı 300tl'ye dayanmış hatta geçmiş. fazla popüler olduğu için 30 dolarlık bir soğutucunun bu fiyata satılması mantıklı değil. o fiyata 2. el noctua alınır miss gibi kullanılır.

neyse tavsiyeniz üzre benimde gönlümden geçen ar01 alacağım.

yorum için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.