Şimdi Ara

AKARYAKIT FİYATLARIYLA İLGİLİ YORUMLAR BURAYA (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
39
Favori
401.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sene sonuna kadar gecerli olacak sekilde 10 lira yapin da bari trafik rahatlasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşel mobil 6.80'den itibaren devreye girecek diye haber çıkmıştı ama ne olduysa lafını eden yok.

• talharo123 T kullanıcısına yanıt
    İddia ediyorum 100 olsa yine rahatlamaz

• Dizele 13 krş....

5o TL lik alanlar muaf...
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Bu gece gelecek değil mi

• Araç. mazotlumu...?

• zvzv Z kullanıcısına yanıt
    Evet

• 10.04.2019 tarihinden geçerli olmak üzere Motorin ÖTV tutarında 6 kuruş indirim, pompa satış fiyatında 6 kuruş artış olmuştur. Benzinde ise ÖTV tutarında 7 kuruş indirim, pompa satış fiyatında 13 kuruş artış olmuştur. Artışın bir kısmı ÖTV'den düşürüldü bir kısmı da pompaya yansıtıldı.

• bulentcandan B kullanıcısına yanıt
    Vatana millete hayırlı olsun

• Benzine 22, motorine 18 kuruş zam yapıldı. Hayırlı olsun.

• Syntas kullanıcısına yanıt
    Pompa fiyatlarına yansıtmayacakmış

• Yine zam yok sanırım bu ara gelmesi kazımdı

• reko kullanıcısına yanıt
    Eşel mobil devrede

• Dün fulledik , zaten gelir diye , seçime kadar af edersiniz Zor artırır, millet korkusundan yemez,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seçimden sonra zamlar gelecek o allahın emride..bunlar 2023 e kadar nasıl dayanır onu bilemem
  • Yine 1 kuruş 1 kuruş geçirmeye başladılar

• Ufak ufaksa alışmak daha kolay olur

• Avrupa'nın en istikrarsız bir kaç ülkesinden biri olan İtalya da 7 yıl önce ilk gittiğimde benzinin litresi 1.40 avro civarındaydı , 5 yıl önce gittiğimde hemen hemen aynıydı , 2 yıl önce gittiğimde yine aynısıydı . Ufak tefek cent küsüratları o yüzden yazmadım ki hemen hemen oynayan rakamlar olduğu için.

• Sakarya
    Class Oil motorin 5.43
    Marina Petrol motorin 5.43
    Turk Park 5.49

• Forumda insanlara küfredip aşağılayan ve uzaklaştırma almayan bir grup var. Bunun yanında tanıdık yönetcileriyle birlikte insanlara kafalarına göre sınırsız uzaklaştırma veriyorlar. Konuları ve mesajları siliyorlar. Bunların çoğu sürekli farklı hesaplarla EGEA reklamı yapıyorlar, egea 2.5 litre tuketıyor vb diye konular açıp insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Benim tespit ettiğim kadarıyla lojistisyen, thecaliph, the anonymous, anyhill, ir10, caprice classic, porsche911gt2, cnyttt, Fiat S.P.A. . yargicc, M. Erten, erka1907, duggac, superchargeregea isimli uyeler ve dahasıda var. Ip adresınızı bıle bilip üç beş kişi paylaşıyorlar tehdit ediyorlar bu nedenle forum kuruculurıyla bağlantıları varmı bilemiyorum. Bu nedenle önlem amaçlı Googlea VPN eklentisi indirip yenı bir hesapla Otomobıl genel forumuna girmenızı öneriyorum zira cete elemanları bunları farkedenleri sınırsız uzaklaştırıyorlar forumdan. Şu anda forumdan uzaklaştırılan 100lerce kaliteli teknik bilgi sahibi insanlar var. Egea araçlarda fabrika çıkışı hatalı üretim oldukları youtubeda videolar var onları burda paylaşınca hemen konuyu kapatıyorlar. Ayrıca lojistisyen, duggac, superchargedegea ve birkaç üyenin daha Fiat bayisi çalışanı olduğunu tespit etmiş bulunmaktayım. Burada algı operasyonu yapılıyor insanlar doandırılmaya çalışılıyor gerçekler ört pas ediliyor dikkatli olun kişilerin mesaj sayısı fazla diye bu tarz kişilere aldanmayın. Egea forumlarına bakasrsanız şahısların mesajları zaten belli, dediğim konuları açarsanız hemen kapatılacak buda belli . anyhill adlı yönetici bunları kapatan kişi bunun harici kapatan yönetici olmuyor. Bunun dışında size gelip küfreden ve tahrik eden oluırsa cevap vermeyın onun mesajı siliiyor size ise uzaklaştırma veriliyor anyhill tarafından. Çeteye dikkat savaşa devam. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum
    Ayrıca Forumda sürekli kapatılan konu var ona da dikkat çekmek isterim: Yeni tehlike AVUKATTAN ilanları
    2. elde sürekli AVUKATTAN ilanları sıkça verilmeye başlandı. Avukatlar işi gereği tüm dolandrıcılıkları en iyi bilen meslek grubu. Dolayısıyla içlerinde görevini kötüye kullananlar olabilme ihtimali var

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.