Şimdi Ara

Akara mı Manes mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Manes daha dolu piyasada canli orasi olabilir.
  • Ne amaçla başlayacağına göre değişir.
  • __Epidemic__ kullanıcısına yanıt
    Pek tecrübeli bir oyuncu değilim bir iki defa steamden indirip oynamistim hoşuma da gitmişti ama benle beraber oynayan arkadaşlarım devam etmeyince öyle kaldı şimdi yeni server yeni heyecan mantigi baslayayım hem de oyunu ogreneyim diyorum bu oyunu popüler olduğu zamanlarda oynama şansım olmadı hiç aslında o zamanlar oynamak lazımdı

Edit:Bir de otp sifremi kabul etmiyor saati falan ileri aldım duzelmedi var mı bir cözümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Themono -- 28 Şubat 2017; 17:38:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Akara'da başlamanı tavsiye ederim. Çünkü şuan tüm hırslı ve oyunu para kazanmak için oynayan elemanlar Manes'te oynuyor. Kendine düzgün partyler slotlar bile bulamayabilirsin. Keza PK'da daha acemi kalabilirsin. Akara'da başlayıp ufak ufak item yaparsın, levelını kasarsın. Zaten büyük ihtimalle Temmuz ayı civarında Akara ile Manes'i birleştirirler diye tahmin ediyorum.

OTP Bloke olmuş olmasın?
    Her şeyi güzelce ayarladım otp yi kurdum girdim şifreyi kabul etmedi değiştirdim yine kabul etmedi sonra da bloke oldu dedi şimdi bunu açmak için np mi yatırmam gerek

Edit :Sıfırlamam gerekiyormuş hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Themono -- 28 Şubat 2017; 23:51:37 >
  • Yeni hesap açıp onu bağladım otp ye oldu hangi sınıf açsam başlangıç için
  • Okçu tavsiye ederim başlangıç için idealdir.
    20 lira atıp sadece pazar banı açsam yeterli olur mu peki başlangıç için
  • Manes'te premiumsuz zaten girmek imkansız saat kaç olursa olsun, Akara'da girebiliyorsunuz galiba 2. servera özellikle. Ancak pazar yapılan 3. ve 4. serverlara girebilir misiniz bilemiyorum.
  • MANES BABA
  • Pk olarak hangisi daha aktif serverlarda??

• Maneste Warrior olarak basla acemi jop'udur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.