Şimdi Ara

Akali season 4 part III (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
1.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mümin-03

:D karşıma çıkma ellerimi kullanmadan döverim dostum :D

bir golda göre iddialı sözler
  • euw de goldum tr de platım kardeşim p4 yükselişe devam diamond olucam az kaldı iyiysen pm at bakalım ne kadar iyisin.
  • quote:

çok yetenek gerektirmeyen bir hero diyosun bana göre değil statlarıma bakabilirsin her oyun min 15 kilim var herkez alabiliyorsa her oyun beklerim duo girelim ben akaliyle ct atsalar bile midi alan birisiyim çok iyi olabilir karşıdaki ama jungle önemli olan gerisi hikaye bana göre kardeş.

EaS 4K Ekle morde alıcam beni bir ez nasıl yapıcan çok merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

euw de goldum tr de platım kardeşim p4 yükselişe devam diamond olucam az kaldı iyiysen pm at bakalım ne kadar iyisin.

tr de challanger olsan kaç yazar? west dia ol görelim. ama sadece akali oynarak
  • ben hem tr hem euw de oynuyorum kardeşim kasıyorum olduğumda sana msj atarım :)
  • calamityeas kullanıcısına yanıt
    :) dostum 1w1 den kastım yoktu ( ama jungle önemli olan gerisi hikaye bana göre kardeş. ) bu sözümü de tekrar okumanı rica ederim ben sadece flame yapmam kilvermem farm alırım mordeyi keserim gibi bişi yazmadım ct atsalar dahi midde kassarım dedim senbeni biraz yanlış anlamışın kardeşim.
  • ya dostum konumuz video sen yazım yanlışlarına takmışsın :) yorumlara biraz göz gezdir bakalım ne kadar anlamada sıkıntı çeken insanlar var.
  • ++++++++++++
  • Akali kolay bir hero skillshot 0 hani noob herosu derler ya iste ondan

• :) he he aynen oynamayı bilmiyorsun gelmiş buraya laf ebeliği yapıyorsun işsizlik böyle bişi işte garibanım :)
  • YERE DÜŞEN MORDEKAİSER'LARI NE YAPIYORSUN ?

• quote:

:) he he aynen oynamayı bilmiyorsun gelmiş buraya laf ebeliği yapıyorsun işsizlik böyle bişi işte garibanım :)

Arkadas pref middle lane oyuncusuSeni takanmi var ? Kendi capinda takil iste akali en zor champ qnq hll

• 1v1 kaydedilen laning karşılaşmaları hariç neredeyse HEPSİNDE, 7-9 civarı bir kill'in var. Bu bahsettiklerim oradaki Penta ve Quadra'lar için de geçerli. Bir de sadece kill alma kısımlarını kaydetmişsin, bu ''plays'' değilde daha çok ''ks atarım lan'' tarzında olmuş. Bir tane de zonia tuzağı haricinde pek bir şey yok.

Amacım konunu baltalamak değil de, bu video'yu koyarak ne elde etmeye çalıştıysan bence yanlış yoldasın dostum .
  • kardeş karşıma morde geliyorsa ben team fıght için oynuyorum lanede kesemem ama jungle iyiyse kil alabilirim.
  • cubesuqar C kullanıcısına yanıt
    :D çok güldürdün beni kardeşim penta atanlar nasıl atıyor anlamadım olay bu adam direk 1 w 5 girip penta mı atıcaz nasıl bişi istiyonuz :)
    dediğine bak 7-9 kilin var diyosun ben laneyi ezmişim demek ki.

benim bu videodan bi gelirim veya beklentim yok akali plays izle hoşuna gider gitmez konuyu saptırmayın.
  • Güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ++++++++++++++++++++++++
  • ++++++++++++++++++++++++++
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.