Şimdi Ara

Ak Parti ile fakirliği hissettim. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
15.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
378 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyal yardımları alkışla memura emekliye asgari ücretliye zam iste. Özelleştirmelere karşı çık. Sonra tl değer kaybetti vergiler yüksek vb diye ağla.
    Nekadar çok kamu harcaması okadar çok para gerektirir. Devletin bu parayı elde etmesinin iki yolu var ya vergi yoluyla alacak ya para basıp enflasyon yaratacak.
    Bugün muhalefetin vaad ettiği şeyler kamu harcamalarını kısmaktan çok daha çok kamu harcaması. Herkes bedava birşeyler vereceğini söylüyor. Mesela liberal olduğu söylenen ali babacan bile bedava internet vereceğini söyledi geçen.
    Partiyle alakası yok ülkenin komple zihniyetinin değişmesi lazım oda kısa vadede imkansız. Halk aşırı devletçi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Çıplak ayakla çamura basan filipinli bile sosyal medyaya selfie atıyor,

şu "taşeron ama telefonu var" kafasından çıkın artık.

60 yaş üstü gibi konuşuyorsunuz.  

Alıntıları Göster

Davutoğlu demişti değil mi la onu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbm333

Derslerin bile internetten verildiği Bi durumda bilgisayar, telefon, tablet nasıl lüks olabilir ki...

Kullanan da fakirim demesin ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Code

Tabi ya, çok haklısın. Köftehorların Bilgisayarları var, üzerine internet istiyorlar! Hâlâ da Fakir Edebiyatı yapıyorlar.

1998 yılına gireceğimiz şu günlerde, hangi ülke vatandaşının evinde bukadar çok Bilgisayar var? Bunlar hem Bilgisayarımız olsun, hemi de İnternetimiz olsun istiyor... İyice doyumsuz, maymun iştahlı oldular. Nankör Herifler!

Alıntıları Göster

Şükretmek lazım.

• gerçek mümin yoklukta sabır etmesini bilendir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMREG -- 8 Kasım 2020; 1:25:17 >
  • Bunlar en iyi günler değil tabiki ama en kötüsü hiç değil.

• Kapıkule, İpsala gençler.. Kapıkule, İpsala..

• mgora kullanıcısına yanıt

Ters olmus hocam, dogrusu;

Her ay bir sonrakinden daha iyi olacak!

• djoz kullanıcısına yanıt

Yaw ben nası olurda bu zamana kadar bu meşazı almadımAk Parti ile fakirliği hissettim. Ak Parti ile fakirliği hissettim. Ak Parti ile fakirliği hissettim. 

• Öyle laf atmakla olmuyor bu işler araştır bak. Google gezi olaylarının ekonomiye maliyeti diye ararsan gözlerinde veya anlamanda bozukluk yoksa göreceksiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla geçen gün arabayı bakıma soktum, geçen seneye kadar 1100-1200 tl civarı olan parça bu sene 2200 tl olmuş. evet 1000 lira zam yemiş kur yüzünden. zamlı tarifeden ödedim maalesef. seneye ne olacak çok merak ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 8 Kasım 2020; 12:1:4 >
  • Yıllar geçtikçe geriye giden tek ülke biziz. 90lar sonu ve 200ler in ilk 5 yılında bişeylere sahip olabilmek için herhangi bir yerde çalışmak yetiyordu. Bir ev , bir araba almak hayal değildi. Kaliteli tv programları , bedavadan azcık pahalı bilet fiyatlarıyla devlet tiyatrosunda mükemmler oyunlar , günümüzden kat kat daha kaliteli müzik , konser , etkinlik ve bunlara ayıracak zaman! vardı. Şimdi tanıdığım birçok insan belirli standartlarla çalıştığı işinin haricinde internetten bişeyler satmak , ekstra iş kovalamak gönüllü mesai yapmak gibi birçok ek gelir kaynaklarına bel bağlamış durumda ve bunu sadece geçinmek için yapıyorlar. Para kazananın zamanı yok , zamanı olanın işi ve dolayısıyla parası yok. Mutluluk vardı MUTLULUK , asıl bunu aldılar elimizden ve de umudumuzu.

• quote:

Orijinalden alıntı: komador

Öyle laf atmakla olmuyor bu işler araştır bak. Google gezi olaylarının ekonomiye maliyeti diye ararsan gözlerinde veya anlamanda bozukluk yoksa göreceksiniz.

hiç işim yok da google'da sizin palavra propagandalarınızı arayıp okuyacam he?

Şaka mısın sen? Ak Parti ile fakirliği hissettim. 

• djoz kullanıcısına yanıt
    Cahillik böyle bir şey herhalde bilmeden her şeyi biliyorsunuz. Araştırmaya bile cesaretin olmayacak propaganda deyip geçeceksin ne güzel beyin yapısı çok hafiftir herhalde başın bile ağrımaz. o zaman bana cevap yazma kardeşim ya gerçeklerle belgelerle geleceksin yoksa iftiralarınızı başka yerde atın. Ak Parti ile fakirliği hissettim. Ak Parti ile fakirliği hissettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: komador

Cahillik böyle bir şey herhalde bilmeden her şeyi biliyorsunuz. Araştırmaya bile cesaretin olmayacak propaganda deyip geçeceksin ne güzel beyin yapısı çok hafiftir herhalde başın bile ağrımaz. o zaman bana cevap yazma kardeşim ya gerçeklerle belgelerle geleceksin yoksa iftiralarınızı başka yerde atın.

Sen kime cahil diyorsun şakir?

Gayri safi milli hasıla ile gayri safi yurt içi hasıla arasındaki fark nedir diye sorsam bön böni yüzüme bakarsın.

Senin gibilerin ekonomi bilgisi, yandaş medyanın size ezberlettiği kadardır.

Kapa çeneni.

Edit: Bir de yandaş medyadan kaynak koymuş zeki çocuk. Tam tahmin ettiğim gibi. Ak Parti ile fakirliği hissettim. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 8 Kasım 2020; 12:53:37 >

• Sen o dediğini ilkokul mezununa anlat cahil olmasan böyle yazmazsın. Bak ben sana belge gönderdim. Seninle aynı zihniyetin ürünü gazetenin yazısını gönderdim. Ak parti yandaşı gazetede değil. Ben ekonominin kötü olduğunu kabul ediyorum aklım bilgim mantığım bunu söylüyor ama senin cahilliğin bunları görmeye engel. Cahil deyince de hopluyorsun. Bu da normal cahiller anlamadıkları için sinirlenerek tepkilerini gösterirler. Bay

• haha gezi yüzlerce milyar dolar zarar vermiş, gezi sonrası kur ne kadar oynamış? kaç esnaf batmış? ekmek kaç lira zamlanmış? doğalgaz ve elektrik ne kadar artmış? gelmiş doğan medyayı yandaş değil diyerek kaynak olaak kullanıyor bu günlerin en büyük nedenlerinden biri o liboşlar.

• Böyle muhalefet varken 100 tane seçim olsa gene akp kazanır ekonomi bozuk dış ülkelerle ilişkiler bozuk evlere şenlik muhalefet partisi var. Ekonomi bakanı olup '' dolara bakmıyoruz, istesek indiririz ama ilgilenmiyoruz '' diyen berat bey 20 senedir inmeyen AKP iktidarını tek başına yıkacak inşallah.

• Yıllar önce partizan akplilere bugünleri olacağını anlatıyordum.
    Özellikle başkanlık seçimi ve liyakat sisteminin bitip damadın hazinenin başına geçmesinin facia olduğunu bir çok kez dilim döndüğünce anlattım. Ama nafile.

Nihayet (maalesef ki) bu günlere geldik.

O azılı Akplilerin hevesleri kaçmış. Yüzlerinden düşen bin parça. İnançlarını yitirmisler. Artık yüzüme bakamiyorlar.

Bu beni gelecek seçim için sevindiriyor.

Söyleyeceklerim bu kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 8 Kasım 2020; 14:10:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmanAga

Niye Allahla taahhütnamemi imzaladınız?

Hayır öyle bir şey varsa bayisinin adresini verin bizde sözleşme yapalım.

Alıntıları Göster

Diyanet işleri açıklamıştı usman ağa interneten araştırıp bulabilirsin haberini

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.