Şimdi Ara

Ajansa basvuracagim öneriler - 2 ajans çekime çağırdı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
5.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güvenilir buldugum arkadaşlara attım pm teşekkürler cevaplar için
  • pm güvenilirim bilirsin beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Arkadaslar kucuklukten beri cevremden ajanslara basvur gibi tavsiyeler aliyorum , Allaha sukur tipimde iyi fakat biraz ozguven eksikligim var 19 yasindayim istanbulda unv ogrencisiyim. Sanirim internet uzerinden foto yollayacagim ilk , ne yapmam gerek bilgilendirirmisiniz . Tiyatro - oyunculuk olabilir model ol deniyor . avatara vs aldanmayin sırf burada makara olsun diye öyle . Ozelden resmimide atabilirim isteyene

Pm at yorumlari söyleyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam benim bildiğim modellik işinde en önemli şey fizik. Çok yerinde bir fiziğinin olması lazım vücut yapısı boy kilo herşey orantılı olmalı. Boyunun da beli bir uzunluğu olması lazım diye biliyorum ama fotomodellerde böyle bir şart yok tabii 1.70 boyunda modeller de var. Bi şansını dene derim ben
  • Saolun

• bir atın bakalım
  • Pm atın hocam.
  • şuana kadar hiç bi kız tipime kötü demedi ama vucudum kötü (188 boy 74kilo) o yüzden hiç bulaşmıyorum bu işlere. ama fotomodellere para veriyorlarsa harçlık çıkarma babında belki kaydolurum nasıl oluyor bu iş?
  • Pm at , değerlendirelim
  • Kuzenimde ajansta modellik yapıyor, yani hiç yoktan iyidir üniversite öğrencisisin biraz kendini sevdirirsen yaparsın bu arada boy,kilo ve fotonu alabilir miyim pmden kuzene de bir sorayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Kuzenimde ajansta modellik yapıyor, yani hiç yoktan iyidir üniversite öğrencisisin biraz kendini sevdirirsen yaparsın bu arada boy,kilo ve fotonu alabilir miyim pmden kuzene de bir sorayım.

pm kapalı hocam
  • Şimdi gördüm daha önce bir konuda olan fotoğraflardı galiba Tip iyi ama Arkadaşa katılıyorum Vücut geliştirmeniz yararınıza Sonuç olarak şansınızı deneyin derim
  • Şaka bi yana ben @ŞahinBey ile aynı online oyunu oynuyorum kendisi 1,5 senedir tanırım.

Mütevazi olması bi yana gerçekten tipi bozuk olmayan, göze hitab eden bi arkadaşımızdır

Ama Ajans işi birazda torpil istiyor çevre istiyor be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GökaLp. -- 1 Kasım 2012; 20:00:39 >
  • Hocam bu linkten pm at bana orjinal bir değerlendirme yapayım

http://forum.donanimhaber.com/pmsend.asp?toMemID=1282742
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Kuzenimde ajansta modellik yapıyor, yani hiç yoktan iyidir üniversite öğrencisisin biraz kendini sevdirirsen yaparsın bu arada boy,kilo ve fotonu alabilir miyim pmden kuzene de bir sorayım.

pm kapalı hocam

tekrar dener misin
  • Usta sen ilkokul mezunu degil miydin

• quote:

Orijinalden alıntı: sgtujwdgk

Usta sen ilkokul mezunu degil miydin

hayir hocam universitede hazirlik okumaktayim istanbulda

• PM
  • güvendiğim arkadaşlara attım saolsun cevapladılar herkese ayrı ayrı teşekkürler
  • Bak kardeşim bende senin gibiyim boyum 176 boy konusunu kafana takma robert de niro tom cruise taylor laurent al pacıno vs vs bır suru boyle unlu var gelelım olayın ıncelıklerıne kesınlıkle farklı bır tıpın olması lazım yuzunde kalıte arıyorlar yakısıklı olursun karızman olmaz o ıs yatar senden daha yakısıklı bırınden daha cok karızman varsa sen yarısı onde bıtırırsın bılırsın kadınlar sempatık erkeklerı sever buda onemlı bu rol vucuda gelınce manken kasların olması gerek kurek kemıgı adonıs vs.. olay fızık dısınada yansıyor tabıkı gıdıp sıradan ajanslara kaydolma onemlı ıslerden bırıde egıtım sertıfıka almaya bak yabancı dıl ogren unutma senın gıbı cok genc var bende dahıl bu sektorde herkes rakıp
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.