Şimdi Ara

Ajansa basvuracagim öneriler - 2 ajans çekime çağırdı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
5.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar kucuklukten beri cevremden ajanslara basvur gibi tavsiyeler aliyorum , Allaha sukur tipimde iyi fakat biraz ozguven eksikligim var 19 yasindayim istanbulda unv ogrencisiyim. Sanirim internet uzerinden foto yollayacagim ilk , ne yapmam gerek bilgilendirirmisiniz . Tiyatro - oyunculuk olabilir model ol deniyor . avatara vs aldanmayin sırf burada makara olsun diye öyle . Ozelden resmimide atabilirim isteyene

edit : arkadaşlar 2 ajanstan onaylanmış diğerleri daha cevap atmadı çağırıyorlar çekime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED8AAA11C -- 2 Kasım 2012; 20:55:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boy ve kilon kac hocam?

• bana resimlerini ve varsa facebook albümün vs gönderirsen seni doğru yönlendirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

Boy ve kilon kac hocam?

quote:

Orijinalden alıntı: sesar

bana resimlerini ve varsa facebook albümün vs gönderirsen seni doğru yönlendirebilirim.

pm atıldı arkadaşlar
  • Özellikler çevremdekiler son zamanda aynı baskıyı yapıyorlar.Ajansa başvur,model ol gibisinden.Geçen hafta çekimler vardı.Fotorafları alıp ajansa başvurcam.Benden tavsiye ilk önce profosyenel fotoraf çektir.Daha sonra başvur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LgnKrcn

Özellikler çevremdekiler son zamanda aynı baskıyı yapıyorlar.Ajansa başvur,model ol gibisinden.Geçen hafta çekimler vardı.Fotorafları alıp ajansa başvurcam.Benden tavsiye ilk önce profosyenel fotoraf çektir.Daha sonra başvur.

hocam öyle sokak ortasında profosyonel foto çekmek huyum değil. Fotografcıyamı gideceğim anlamadım. Sizede atayım benim resimleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Arkadaslar kucuklukten beri cevremden ajanslara basvur gibi tavsiyeler aliyorum , Allaha sukur tipimde iyi fakat biraz ozguven eksikligim var 19 yasindayim istanbulda unv ogrencisiyim. Sanirim internet uzerinden foto yollayacagim ilk , ne yapmam gerek bilgilendirirmisiniz . Tiyatro - oyunculuk olabilir model ol deniyor . avatara vs aldanmayin sırf burada makara olsun diye öyle . Ozelden resmimide atabilirim isteyene

Ben dahil 2 arkadasim ajansa yazili.
    Gittik foto cektiler vs.iletisim bilgeri vs

Sadece 1 dizide figuran oldum.bolumde 180 lira verdilet

• quote:

Orijinalden alıntı: astralsouls

quote:

Arkadaslar kucuklukten beri cevremden ajanslara basvur gibi tavsiyeler aliyorum , Allaha sukur tipimde iyi fakat biraz ozguven eksikligim var 19 yasindayim istanbulda unv ogrencisiyim. Sanirim internet uzerinden foto yollayacagim ilk , ne yapmam gerek bilgilendirirmisiniz . Tiyatro - oyunculuk olabilir model ol deniyor . avatara vs aldanmayin sırf burada makara olsun diye öyle . Ozelden resmimide atabilirim isteyene

Ben dahil 2 arkadasim ajansa yazili.
    Gittik foto cektiler vs.iletisim bilgeri vs

Sadece 1 dizide figuran oldum.bolumde 180 lira verdilet

nereye kayıtlısınız hangi ajans
  • PM alayım
  • Şöyle söyleyeyim manken, model, televizyon camiasında deneyimliyim.

Model olman imkansız çünkü fizik kas yok, erkeksilik için yaşının ilerlemesi lazım. gönderdiğin resimlerde 2. sakallıyı daha çok begendim.

Fakat yüz var. Yani avrupai temiz yüzlü yakışıklı bir kardeşimizsin.

Model olmak istiyorsan boyun 1,90 ve üzeri olsun, her gün spor kas kütlesi, six pack gögüs omuz ve beslenme programı hazırla, best modela katılırsın kendine güvenip bir menajer bulduğunda.

Senin için şu an en güzeli tiyatro, oyunculuk eğitimleri almak. Müjdat gezen vs gibi yerlerde eğitim almaya nufuz artırmaya çalış.
    Bunun dışında diksiyonun düzgün olmalı. Bu şekilde sinema, dizi, tiyatro kovalayabilirsin.

Hafiften geçen seneki best model 1. si selen boronkayın ajansından furkan palalıyada benziyorsun.

Bunların dışında part time olarak turkcell toyota vs gibi işlerde haftasonları çalışabilirsin bu tarz ajanslar aracılıgıyla. ürün tanıtma karşılama dağıtım hizmetleri gibi.

bol şans
  • @sesar teşekkür ederim dostum. Şansımı deneyecegim hiç yoktan gelir elde ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesar

Şöyle söyleyeyim manken, model, televizyon camiasında deneyimliyim.

Model olman imkansız çünkü fizik kas yok, erkeksilik için yaşının ilerlemesi lazım. gönderdiğin resimlerde 2. sakallıyı daha çok begendim.

Fakat yüz var. Yani avrupai temiz yüzlü yakışıklı bir kardeşimizsin.

Model olmak istiyorsan boyun 1,90 ve üzeri olsun, her gün spor kas kütlesi, six pack gögüs omuz ve beslenme programı hazırla, best modela katılırsın kendine güvenip bir menajer bulduğunda.

Senin için şu an en güzeli tiyatro, oyunculuk eğitimleri almak. Müjdat gezen vs gibi yerlerde eğitim almaya nufuz artırmaya çalış.
    Bunun dışında diksiyonun düzgün olmalı. Bu şekilde sinema, dizi, tiyatro kovalayabilirsin.

Hafiften geçen seneki best model 1. si selen boronkayın ajansından furkan palalıyada benziyorsun.

Bunların dışında part time olarak turkcell toyota vs gibi işlerde haftasonları çalışabilirsin bu tarz ajanslar aracılıgıyla. ürün tanıtma karşılama dağıtım hizmetleri gibi.

bol şans

son bir şey ajans önerebilirmisin düzgün bir yer yardımcı olacak ? eger tanınıyorsan sizi referans yazabilirim isterseniz
  • up
  • quote:

Hocam pm atarsan net bi degerlendirme yaparim :)

• banada atsana tipini
  • yukarı
  • quote:

yukarı

dostum pm at.bende bir ajansa kayıtlıyım elımden geldıgınde yardımcı olmaya calısırım.
  • quote:

yukarı

Banada resimlerini gönderebilirsen degerlendirme yapabilirim
  • pm at bi merak ettim tipini.
  • pm?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.