DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Ajansa basvuracagim öneriler - 2 ajans çekime çağırdı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
64
Cevap
1
Favori
3.256
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Ajansa basvuracagim öneriler - 2 ajans çekime çağırdı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      31 Ekim 2012 16:24:10
      Arkadaslar kucuklukten beri cevremden ajanslara basvur gibi tavsiyeler aliyorum , Allaha sukur tipimde iyi fakat biraz ozguven eksikligim var 19 yasindayim istanbulda unv ogrencisiyim. Sanirim internet uzerinden foto yollayacagim ilk , ne yapmam gerek bilgilendirirmisiniz . Tiyatro - oyunculuk olabilir model ol deniyor . avatara vs aldanmayin sırf burada makara olsun diye öyle . Ozelden resmimide atabilirim isteyene

edit : arkadaşlar 2 ajanstan onaylanmış diğerleri daha cevap atmadı çağırıyorlar çekime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahinAbi -- 2 Kasım 2012; 20:55:11 >

• Yüzbaşı
      667 Mesaj
      31 Ekim 2012 16:55:56
      Boy ve kilon kac hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"If you are not born shredded, it's not your mistake. But if you die not shredded, it's definatly your mistake." Bill Shredded
    • Teğmen
      101 Mesaj
      31 Ekim 2012 16:57:39
      bana resimlerini ve varsa facebook albümün vs gönderirsen seni doğru yönlendirebilirim.

|| kral yapmayacaksın, kral olacaksın! || 23 mayıstan beri kardeşim için hastanedeyiz foruma bakmıyorum
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      31 Ekim 2012 17:25:56
      quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

Boy ve kilon kac hocam?

quote:

Orijinalden alıntı: sesar

bana resimlerini ve varsa facebook albümün vs gönderirsen seni doğru yönlendirebilirim.

pm atıldı arkadaşlar

• Teğmen
      109 Mesaj
      31 Ekim 2012 17:40:27
      Özellikler çevremdekiler son zamanda aynı baskıyı yapıyorlar.Ajansa başvur,model ol gibisinden.Geçen hafta çekimler vardı.Fotorafları alıp ajansa başvurcam.Benden tavsiye ilk önce profosyenel fotoraf çektir.Daha sonra başvur.

31 Ekim 2012 17:49:22
      quote:

Orijinalden alıntı: LgnKrcn

Özellikler çevremdekiler son zamanda aynı baskıyı yapıyorlar.Ajansa başvur,model ol gibisinden.Geçen hafta çekimler vardı.Fotorafları alıp ajansa başvurcam.Benden tavsiye ilk önce profosyenel fotoraf çektir.Daha sonra başvur.

hocam öyle sokak ortasında profosyonel foto çekmek huyum değil. Fotografcıyamı gideceğim anlamadım. Sizede atayım benim resimleri

31 Ekim 2012 17:59:14
      quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Arkadaslar kucuklukten beri cevremden ajanslara basvur gibi tavsiyeler aliyorum , Allaha sukur tipimde iyi fakat biraz ozguven eksikligim var 19 yasindayim istanbulda unv ogrencisiyim. Sanirim internet uzerinden foto yollayacagim ilk , ne yapmam gerek bilgilendirirmisiniz . Tiyatro - oyunculuk olabilir model ol deniyor . avatara vs aldanmayin sırf burada makara olsun diye öyle . Ozelden resmimide atabilirim isteyene

Ben dahil 2 arkadasim ajansa yazili.
      Gittik foto cektiler vs.iletisim bilgeri vs

Sadece 1 dizide figuran oldum.bolumde 180 lira verdilet

Beni gormek demek beni gormek degildir.
      31 Ekim 2012 18:09:53
      quote:

Orijinalden alıntı: astralsouls

Alıntıları Göster

Ben dahil 2 arkadasim ajansa yazili.
      Gittik foto cektiler vs.iletisim bilgeri vs

Sadece 1 dizide figuran oldum.bolumde 180 lira verdilet

nereye kayıtlısınız hangi ajans

• Yüzbaşı
      495 Mesaj
      31 Ekim 2012 18:10:25
      PM alayım

• Teğmen
      101 Mesaj
      31 Ekim 2012 18:17:08
      Şöyle söyleyeyim manken, model, televizyon camiasında deneyimliyim.

Model olman imkansız çünkü fizik kas yok, erkeksilik için yaşının ilerlemesi lazım. gönderdiğin resimlerde 2. sakallıyı daha çok begendim.

Fakat yüz var. Yani avrupai temiz yüzlü yakışıklı bir kardeşimizsin.

Model olmak istiyorsan boyun 1,90 ve üzeri olsun, her gün spor kas kütlesi, six pack gögüs omuz ve beslenme programı hazırla, best modela katılırsın kendine güvenip bir menajer bulduğunda.

Senin için şu an en güzeli tiyatro, oyunculuk eğitimleri almak. Müjdat gezen vs gibi yerlerde eğitim almaya nufuz artırmaya çalış.
      Bunun dışında diksiyonun düzgün olmalı. Bu şekilde sinema, dizi, tiyatro kovalayabilirsin.

Hafiften geçen seneki best model 1. si selen boronkayın ajansından furkan palalıyada benziyorsun.

Bunların dışında part time olarak turkcell toyota vs gibi işlerde haftasonları çalışabilirsin bu tarz ajanslar aracılıgıyla. ürün tanıtma karşılama dağıtım hizmetleri gibi.

bol şans

|| kral yapmayacaksın, kral olacaksın! || 23 mayıstan beri kardeşim için hastanedeyiz foruma bakmıyorum
      31 Ekim 2012 18:21:26
      @sesar teşekkür ederim dostum. Şansımı deneyecegim hiç yoktan gelir elde ederim

31 Ekim 2012 18:26:18
      quote:

Orijinalden alıntı: sesar

Şöyle söyleyeyim manken, model, televizyon camiasında deneyimliyim.

Model olman imkansız çünkü fizik kas yok, erkeksilik için yaşının ilerlemesi lazım. gönderdiğin resimlerde 2. sakallıyı daha çok begendim.

Fakat yüz var. Yani avrupai temiz yüzlü yakışıklı bir kardeşimizsin.

Model olmak istiyorsan boyun 1,90 ve üzeri olsun, her gün spor kas kütlesi, six pack gögüs omuz ve beslenme programı hazırla, best modela katılırsın kendine güvenip bir menajer bulduğunda.

Senin için şu an en güzeli tiyatro, oyunculuk eğitimleri almak. Müjdat gezen vs gibi yerlerde eğitim almaya nufuz artırmaya çalış.
      Bunun dışında diksiyonun düzgün olmalı. Bu şekilde sinema, dizi, tiyatro kovalayabilirsin.

Hafiften geçen seneki best model 1. si selen boronkayın ajansından furkan palalıyada benziyorsun.

Bunların dışında part time olarak turkcell toyota vs gibi işlerde haftasonları çalışabilirsin bu tarz ajanslar aracılıgıyla. ürün tanıtma karşılama dağıtım hizmetleri gibi.

bol şans

son bir şey ajans önerebilirmisin düzgün bir yer yardımcı olacak ? eger tanınıyorsan sizi referans yazabilirim isterseniz

31 Ekim 2012 18:46:27
      up

• Teğmen
      238 Mesaj
      31 Ekim 2012 18:52:12
      quote:

Hocam pm atarsan net bi degerlendirme yaparim :)

The only reason is that they dont want a strong TÜRKİYE.
    • Teğmen
      172 Mesaj
      31 Ekim 2012 18:52:12
      banada atsana tipini

< Bu ileti DH Premium kullanılarak atıldı >
      HELL YEAHH
      ____________________________________________________________________________________________________________________

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 sonraki > >>
      31 Ekim 2012 21:05:19
      yukarı

• Yüzbaşı
      347 Mesaj
      31 Ekim 2012 21:10:51
      quote:

yukarı

dostum pm at.bende bir ajansa kayıtlıyım elımden geldıgınde yardımcı olmaya calısırım.

• Onbaşı
      27 Mesaj
      31 Ekim 2012 21:15:42
      quote:

yukarı

Banada resimlerini gönderebilirsen degerlendirme yapabilirim

Her Gece Ölüyor, Her Gece Yeniden Doğuyordum.. Yeniden..

In god we trust
    • Yarbay
      2523 Mesaj
      31 Ekim 2012 21:30:43
      pm at bi merak ettim tipini.

Barışı severim ama olursa işsiz kalırım.
      TONY STARK
    • Teğmen
      142 Mesaj
      31 Ekim 2012 21:41:15
      pm?

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.