Şimdi Ara

Airties Modem'e TP-Link WA501G Repeater Bağlamak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
15.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: invisible

Hepsiburada şuan benim anlatımım var access point için. Ben iki ürünüde hepsiburadan aldım. Airtiesla konuşmuşsun ama bir de tp link in firması ile konuş. Ben access point hakkında bilinçsizdim.Lcd aldık yeni ondada net tv filan var boş durmasın dedim. Aldım kurmaya çalıştım ama bir türlü kuramadım. Ben ap router diye uğraşıyordum meğer ap client mış neyse firmayı aradım sağolsun yetkili bir güzel anlattı bana. Kurdum. Sorun airtiestan değildir bakma öyle.Tp linkle konuşmakta yarar var.
    Ama olmadı hafta sonu kesin konuşuruz msnden ben sana onu repetar olarak kurduracağım:)

eyvallah dostum sağol
    haftasonu accespointli internetimden konuşup repeatera çeviririz inşallah

hadi iyi akşamlar.

• s.a üstat banada yardımcı olablirmisin aynı porblem bendede var airties modem:D tplink repeater:D ap
  • Bu lanet ayarları kullanma kılavuzuna koymayan ve Müşteri Hizmetleri telefonu çalışmayan firmaya ne diyeyim, aşağıda doğru ayarlar var " Tekrarlayıcı" modu için. Meraklısı çok arıyor bunu.

ftp://download.datastar.com.tr/Downloads/TP-Link/Access Point/TL-WA901ND/TL-WA901ND REPEATER KURULUM KILAVUZU.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaq t -- 15 Nisan 2011; 22:30:36 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.