Şimdi Ara

AirTies 7dBi anten için yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu anteni alıcam benim wireless kart a acaba ne kadar bi mesafe çeker daha önce alıp kullanan varmı?
    Link
    http://urun.gittigidiyor.com/SIFIR-AirTies-7dBi-ANTEN-MASAUSTU-APARATLI_W0QQidZZ12865036

• Bu anteni alan aklını peynir ekmekle yemiş demektir.
    Antenin içi çok ince. Bunu alıcağına D-Link al 7dBi omni 10 lira fazla verirsin ama adam gibi performans alırsın.
    Daha boyutlarından fake olduğu belli:
    Boyutlar 80x58x28mm
    8 cm uzunluğunda 7dBi omni olmaz. 7dBi omni 22 cm uzunluğunda oluyor diye biliyorum. Bu olsa olsa 4 ve ya 5 dBi dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThisisaNightmare -- 6 Ekim 2008; 17:36:45 >
  • forumda okudum d-link de pek iyi performans vermiyormuş bana tavsiye edebileceğin max 30-40 ytl arası anten varmı?
  • valla ben 7.5 km öteden D-Link modeme bağlı olan yerdeki modemi gördüm. D-Link modemin çıkış gücü 40 mW gibi birşeydi üstelik...
    Yani 40mW gücündeki bir cihaza 7dBi d-link omni takıldı ve ben onu 7.5 km öteden gördüm.
  • ben kartı yeni aldım 600mw yazıo üstünde ama yanında gelen anten 2dbi ucuz bi anten karasız kaldım iyisimi gidip d-link almak başka anten tavsiyen yok demi bide el yapımı nasıl olur.
  • hangi kart?
  • nerden aldın ben bulamadım da...
  • benden aldı
  • kullanmakta olduğun donanımın üreticisi ile konuş derim. yoksa alacağın antene boşa para vermiş olma durumun olacak. önce donanımın desteklemesi gerekmez mi? bu anten olayına bir karamsar bakış açım var. bana göre anten satılmamalı. satın alınacaksa da airties mi kullanıyorsun hangi modeline bakıyorsun anteni, üreticiye sormak lazım. durum budur yani..

para yazdık, ara kısmı kaybolmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 6 Ekim 2008; 19:36:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: VEYSEL İPEK

benden aldı

Sen çok pahalıya satıyorsun. Yurtdışında en basitinden 30 dolar + 20 dolar kargo parasına bulunabilir ya da yunanistandan 20 euro + 10 euro kargo parası.
  • http://www.doviz.com/
    50$ 1.36 ile çarp ne kadara geliyor düz hesap 70 ytl 30 ytl karla satıyorum okadarda olsun yani
    2. elsatışta bulabilirsin kartı burada satış yapmıyorum millet yanlış anlamasın sonra ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEYSEL İPEK -- 7 Ekim 2008; 8:23:23 >
  • amfiyi çok pahalı satıyorsun 53 dolara bulunabiliyor o amfi.
  • 500mw lıktan bahsediyorsan doğru daha ucuza başka model ve marka alınabilir malesef bu booster yurtdışında aldığım firmada pahalı zaten ondan kimse almıyor maksat bulunsun diye koydum onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEYSEL İPEK -- 7 Ekim 2008; 8:20:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.