Şimdi Ara

Airties 5650 aldım, sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.484
Cevap
30
Favori
185.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kablosuz kullanırken bağlantı kopuyorsa bu ayarları deneyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 22 Eylül 2013; 18:58:11 >
  • nette 140 tl ye kadar dusmus fiyatlar.

benim aldigim standart yazilimi olan.
    ttnet yazilimi olani almayin cok fiyat farki yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

nette 140 tl ye kadar dusmus fiyatlar.

benim aldigim standart yazilimi olan.
    ttnet yazilimi olani almayin cok fiyat farki yoksa.

zaten ttnet yazılımlı olan yokmuş telekomda bende normal standart yazılım alacağım sıfır olarak nerde 140tl hocam hangi firma satıyor pm ataranız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Sorun nedir acaba.?

Airties 5650 aldım, sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim.

Tam boyut:http://img835.imageshack.us/img835/5527/g69h.png

hocam arkadasın bağlantısı kopmuyor telefonu 802.11 n desteği var (150mhps) ama 75mhps kadar alabiliyor 150mhps göremiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Sorun nedir acaba.?

Airties 5650 aldım, sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim.

Tam boyut:http://img835.imageshack.us/img835/5527/g69h.png

hocam arkadasın bağlantısı kopmuyor telefonu 802.11 n desteği var (150mhps) ama 75mhps kadar alabiliyor 150mhps göremiyor

Anladım. 150 mbps alması niye önemli ki bu kadar. Benim telefonumda 802.11n destekliyor ama 54 mbps kadar hız alıyor. Laptop ise 802.11 n ile 300 mbps kadar alabiliyor...

• TTnet'te taahhütüm bulunmadığından Türksat'ın Herşey Dahil Yaz Kampanyası 49 TL'ye geçmeye düşünüyorum, yalnız Airties 5650 modemi yeni aldım ve çok da memnunum, 20mbit ay boyunca torrentten istifade ediyorum, AKK işinden de MTU sayesinde kurtuldum bu arada, ancak Türksat'a geçince onlar kendileri bir modem veriyormuş ve anladığım kadarıyla çekim gücü de zayıfmış, ben 4 katta kullanıyorum 5650'yi, bizim modemler de Türksat'a uyumlu değilmiş, acaba 5650'yi Router olarak kullanmak mümkün olur mu dağıtıcı olarak Türksat modemine, eğer mümkün olursa bridge geçeyim diyorum, siz ne dersiniz.
  • Arkadaşlar yarın modem alıcam da. ASUS DSL-N55U mu AIRTIES AIR 5650 mi desem ? Airties da VDSL2 diye birşey var asusta yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tg04

Arkadaşlar yarın modem alıcam da. ASUS DSL-N55U mu AIRTIES AIR 5650 mi desem ? Airties da VDSL2 diye birşey var asusta yok galiba.

airties 5650 alın hocam
  • airties 5650 TT(ttnet' in verdiği modem) modellerinde bit torrent istemcisi bulunmuyor mu?? Modeme giriş yaptım fakat tüm sayfaları incelememe rağmen bit torrent istemcisini bulamadım.
  • Dün vatandan 214 TL ye 5650 aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tg04

Dün vatandan 214 TL ye 5650 aldım.

bende alacagım elime para gecsin ürün gelince test eder yorumlarınızı yazabilirmisiniz rica etsem
  • bugün airties müşteri hizmetlerini aradım 5650tt' de bittorent istemcisi olmadığını söyledim daha sonra beni kandileri aradılar 5650tt modelinde ttnet bittorent özelliğini istemediğinden dolayı o özelliği tt firmware'lerde engellediklerini söylediler.. yani ttnetle verilen modemde bit torrent özelliği yokmuş...

ttnet erken abonelik iptalinde 200 tl modem ücretini kesmeyi bilirken modemin de kendi istediği özelliklerini kullandırıyor...

tt sürümüne standart sürüm yükleme imkanı olabilir mi arkadaşlar?
  • Bu modem ile birlikte yeni bir bilgisayar da aldım. Eski bilgisayarımın diskine wifi ile bağlanıp yeni bilgisayarıma dosyalarımı taşıyabilirmiyim. Modem eski bilgisayara kablo ile bağlı. Yeni aldığım bilgisayar linkteki ürün.

http://www.asus.com/tr/AllinOne_PCs/ASUS_Transformer_AiO_P1801
  • mirac53 kullanıcısına yanıt
    Piyasada satılan standart 5650 modemde son firmware ile torrent özelliği getirildi.

Fabrika çıkışı Firmware Version: 1.0.0.5 olarak yüklü gelmişti bana. Bu firmware versiyonunda torrent özelliği yok.

Ancak güncelleme ile Firmware Version:1.0.0.10 ile torrent kullanılıyor.
  • Forumdan bir kisi standart firmwareli 5650'leri 145 tl ye satiyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_42527349/f_//tm.htm#42527349
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

Forumdan bir kisi standart firmwareli 5650'leri 145 tl ye satiyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_42527349/f_//tm.htm#42527349

Tüh 70 TL fazladan vermiş olduk
  • arkadaşlar airties air 5650 alacağım sıfır nereden daha ucuza alabilirim güvenilir bir yerden
  • modemi aldım arkadaşlar ancak bir sorun var modemin ışıkları oldu kısmın üs tarafından kulağımızı yaklaştırınca cızz gibi bir se geliyor sanki fan dönmüş gibi cızırtıda olabilir sizlerdede oluyormu böylr sorun yoksa sadece bende mi vwar
  • Bir sorum olacak ben şuan 5650 modemi kullanıyorum komşumada bir cat5 kablo çekip elimde bulunan airties rt206 modem,router takıp onunda wifiden yararlansın diye kullanabilirmiyim nasıl bir ayar yapılabilir.
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    Kardeş 3TB Hardisk Aldım 3.0 Usb Destekli Ama Modemin Yanındaki Usb Yerine Takıyorum Power Işığı İle Usb Işığı Sönüp Yanıyor Sürekli Neden Kaynaklıdır Reset Attım Yeniden Kurulum Yaptım Olmadı Cd İle Yaptım Kurulumu Çözüm Acil Verirseniz Sevinirim İyi Forumlar
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.