Şimdi Ara

Airfryer Kızartma Makinesi Fırsatları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.182
Cevap
560
Favori
1.507.865
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 kilo dondurulmuş patates, 2 kilodan fazla normal patatese eş değer.

• zortak Z kullanıcısına yanıt
    nasıl? aksine taze ürün hafif, havadaki nemi tutan ve o nemle dondurulan ürün daha ağır olmaz mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

https://www.migros.com.tr/superfresh-patates-1-kg-p-1039160

ambalaja bak 2.5 kiloya eşdeğer, ön pişirilme vs yapılıyor.

• kingodisco09 kullanıcısına yanıt

İlk link ile bu ürün farklılar. Ben de sizin attıgınız linktekini aldım. Tek farkı görüntüsü mü acaba

Diğer ürünlerin boyutu nedir bilmiyorum; fakat bu ürün çok büyük değil.

Cosori 5.5 lt : ‎29.7 x 36 x 32 cm; 5.4 Kilogram

Gourmetmaxx 12 lt : 44.5 x 38.7 x 37.9 cm; 9.01 Kilogram

15 cm daha geniş, 6 cm daha uzun

• 4.7 litrelik cosoriden aldım ben de geçen gün 2304tl'ye, talimatlara uygun şekilde ilk çalıştırmayı yaptıktan sonra hiç koku sorunu yaşamadım. Tavuk kanat almıştım çok başarılı bir sonuç verdi, patatesleri normal programda yaptım çok yanık oldu bir dahaki sefere süreyi kısaltma-sıcaklığı düşürme seçeneklerini deneyeceğim.

Bu ürünler genel olarak kullanışlı ve güzel ama çok yüksek miktarda ürün yapamıyorsunuz, tek başınıza ya da maksimum 2 kişiyseniz ancak yetiyor 1 seferde çıkardığı ürünler. tarif kitabına bakıyorum orada da küçük porsiyonlar önerilmiş, örneğin tavuk kanat 500gr olarak yazılmış ki bu 1 kişilik demek. kendi adıma aldığıma pişman değilim ama 12-15lt lik ürünler dışında büyük nüfuslu aileler için ne kadar uygun olur bilmiyorum.

• KruGmaN kullanıcısına yanıt

5,5 litreliği ile 1 kg. kanat gayet güzel oluyor 1 seferde 20 dakikada. Patates için elma dilim dondurulmuş iyi sonuç veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahap08 -- 10 Mart 2022; 16:58:3 >
  • kumtel kullananlar var mı? 2 kişiyiz, 3 litrelikler yeterli olur mu? patates kızartmasını çok severım ve sureklı yaparız ama ev hep yağ kokuyor ve de zararlı. sırf patates kızartması için almayı düşünüyorum açıkçası.

gelince kullanım deneyimlerinizi paylaşır mısınız

• yok mu şöyle 1000 TL civarı ufak bi alet tavsiyesi olan

• zortak Z kullanıcısına yanıt
    her yazılana inanmıyorum. size de tavsiye etmem.

• Her yazana inanmam da tüm markalar aynısını yazıyor ve mantığı çok basit 10 saniye düşünmek yeter de yazmaya üşeniyorum.

Çiğ sebze de su oranı yüksek, kabuk var, ön pişirme görmüş patateste su oranı düşer, dondurmak su oranını niye arttırsın değil mi?

Dondurulduğunda hacim artıyor onla karıştırıldı herhalde, ağırlığa etkisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zortak -- 11 Mart 2022; 0:43:14 >
  • Can Verip Nam Alırız kullanıcısına yanıt

Kiwi KAF 5515 (850-900tl)

• Bunda dondurulmuş patates yapmayın alın tazesini yapın öyle güzel oluyorki elma dilim lokum gibi dumanı üstünde.

• STND kullanıcısına yanıt

O yaramaz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon'da yorumlarda çok kullanışlı olması nedeniyle bugün sipariş verdim.

amazon
    COSORI Sıcak hava fritözü 5,5L XXL Fritöz Sıcak hava Fritözü Dijital LED dokunmatik ekranlı hava Fryer, 11 program, ön ısıtma ve sıcak tutma, Shake modu, 100 Almanca reçetesi, yağsız, 1700W
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07N8N6C85/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_JF2TPQHWDHD1PWA8BN9M?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykal -- 10 Mart 2022; 20:11:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Beyler amazon almanydan ürün alanlar .ürünleri gümrükte acıyolar mı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Siparişim yola çıkmış kısmetse varış Salı günü gözüküyor.

UNOLD 58655 HEISSLUFTFRITTEUSE XLhttps://www.amazon.com.tr/dp/B09L4RLFZ3/

Vergisiz fiyatı 936 dan 973’e çıkmış.
    Risk=Kazanç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.