Şimdi Ara

Ainol un yeni tabletleri Novo 7 Tornado ve Novo 7 Mars

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ainol novo 7 tornado ve Ainol Novo 7 mars hakkındaki bilgileri buraya paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anelka4411 -- 12 Nisan 2012; 21:11:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anelka4411

Ainol novo 7 tornado ve Ainol Novo 7 mars hakkındaki bilgileri buraya paylaşalım.
    netten gordugum kadarıyla tornado modeli ıps ekrana sahip degil hatta cozunurluk olarak da 800*480, aurora nın yenı surumlerınde ıps ekranları lg yaptı,aurora II de ise amlogic dual core kullanılcak daha duyurulmadı o,elf II duyuruldu resmi sitede o da amlogic dual core ile geliyor ve 2x mali 400 kullanıldı yenı elf II de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhank52 -- 12 Nisan 2012; 21:40:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka4411

Bu mesaj silindi.
    http://www.spemall.com/Ainol-Novo-7-Tornado-Android-4-0-OS-Tablet-PC-with-Amlogic-8729-M3L-Cortex-A9-1-0Ghz-Processor_g.html bu tornado
    http://www.spemall.com/Ainol-Novo-7-Mars-Android-4-0-3-OS-Tablet-PC-with-Amlogic-8726-M3-Cortex-A9-1Ghz-Processor_g.html bu da mars hocam
    spemall daki yetkililer bugun tanıtımın yapıldıgı forumdalarmıs,urunlerın altında resımlerı var bugun cekıldı,sabah baktıgımda urunlerın bırer resmı vardı adamlar fuar da resımlerı cekmısler sayfa sonlarına koymuslar,elf II de cıktı,tabı pıyasaya surulmesı bıraz daha zamanalabılır ama,elf II nın goruntusu aynı ıcerık degısmıs baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhank52 -- 12 Nisan 2012; 21:40:48 >

• Tornado'nun ekranı içerimi göçük banamı öyle geldi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: concepty

Tornado'nun ekranı içerimi göçük banamı öyle geldi ?

evet hocam dogru gormussunuz,ekranı ainolun elf yada aurora tabletleri gibi ust yuzeyle aynı sevıye de degıl,bıraz içerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhank52

quote:

evet hocam dogru gormussunuz,ekranı ainolun elf yada aurora tabletleri gibi ust yuzeyle aynı sevıye de degıl,bıraz içerde

Bu tür ekranların - yönleri nelerdir ? Çok sorun
    çıkartır mı?
    Mars'da da aynı ekran mı var? Cev

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conceptyez

quote:

quote:

çıkartır mı?

hocam valla - yonlerı nedır tam bilmiyorum ama bazıları sevmez o sekılde gorunmesını,aynı hızada puruzsuz bı yuzey ıster, mars ın gorunumu de aynı tornado ile, farkı ekran cözünürlüğünün daha yuksek olması ama gorunumleri aynı, ben iki gün önce tornado şiparişi verdim fiyatı gayet makuldü,zaten cok yuksek bir fiyat da veremezdim öğrenci olduğum için,ama incelediğim bi kaç video sayesinde en azından görünümü gayet şık geldi bana:D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: conceptyez

quote:

quote:

çıkartır mı?

hocam valla - yonlerı nedır tam bilmiyorum ama bazıları sevmez o sekılde gorunmesını,aynı hızada puruzsuz bı yuzey ıster, mars ın gorunumu de aynı tornado ile, farkı ekran cözünürlüğünün daha yuksek olması ama gorunumleri aynı, ben iki gün önce tornado şiparişi verdim fiyatı gayet makuldü,zaten cok yuksek bir fiyat da veremezdim öğrenci olduğum için,ama incelediğim bi kaç video sayesinde en azından görünümü gayet şık geldi bana:D

evet banada oyle gelmisti ama tabletin içi kadar dış gorunumdeki şıklıkda önemli diye düşünüyorum. Amaa özelliklerini göz önünde tutarsak o çıkıntı pek göze batmaz mı acaba ? :/

• valla ben iyi kötü bi tablet deneyimi yaşamak için sipariş verdim,bilg ögrt okuyorum dolayısıyla meraklıyım,fiyatını cazip olmasıda işime geldi,belirtilen özellikler hiçde fena gözükmüyo şahsen
  • bende cuma günü 80 usd den iki adet sipariş verdim.. 2 haftaya elimde olur.. daha önce aurora kullanmış biri olarak ekrandaki o küçük pürüz çok iyi düşünülmüş diyebilirim.. çünkü ekranı bir milim kasanın içine sabitlemişler.. buda ekranın içine toz vs girmesini ve yapışkandan ötürü camın düşmesini önler.. auroramın ekranının içine çok toz giriyordu.. temizlemek çok zor oluyordu ve ekranın sabit durması sıkıntılıydı yapışkandan ötürü.. bence o çıkıntı çok iyi düşünülmüş.. cortex a9 işlemci samsungun ellenmemiş işlemcisinden olduğu için bir çok oyunu programı rootlamaya gerek duymadan sıkıntısız çalıştıracaktır.. 1gb ddr3 ram artı 512 mb mali 400 gpu da cabası.. bence hiç düşünmeden alınabilecek bir tablet.. ainol gerçekten kaliteli ve ucuz ürünler yapıyor.. parça sıkıntısıda çekmiyorsunuz.. auroranın ekranını açarken kırdım.. 40 dolara kargo dahil hemen tedarik ettim hemde lg ips ekran.. orjinal.. dediğim gibi bu fiyata bu özellik.. çok iyi..

• http://nena.se/nenamark/view?version=1 linkteki oyun performanslarına gore puanlanmıs, ainol novo 7 tornado 65.20puan almıs,isteyenler bakıp bilgi edinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhank52 -- 21 Mayıs 2012; 15:39:19 >
  • nerede 80 usd. acil cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanellez

bende cuma günü 80 usd den iki adet sipariş verdim.. 2 haftaya elimde olur.. daha önce aurora kullanmış biri olarak ekrandaki o küçük pürüz çok iyi düşünülmüş diyebilirim.. çünkü ekranı bir milim kasanın içine sabitlemişler.. buda ekranın içine toz vs girmesini ve yapışkandan ötürü camın düşmesini önler.. auroramın ekranının içine çok toz giriyordu.. temizlemek çok zor oluyordu ve ekranın sabit durması sıkıntılıydı yapışkandan ötürü.. bence o çıkıntı çok iyi düşünülmüş.. cortex a9 işlemci samsungun ellenmemiş işlemcisinden olduğu için bir çok oyunu programı rootlamaya gerek duymadan sıkıntısız çalıştıracaktır.. 1gb ddr3 ram artı 512 mb mali 400 gpu da cabası.. bence hiç düşünmeden alınabilecek bir tablet.. ainol gerçekten kaliteli ve ucuz ürünler yapıyor.. parça sıkıntısıda çekmiyorsunuz.. auroranın ekranını açarken kırdım.. 40 dolara kargo dahil hemen tedarik ettim hemde lg ips ekran.. orjinal.. dediğim gibi bu fiyata bu özellik.. çok iyi..

nerede 80 usd

• aliexpress den aldım.. normalde 88 usde teki ama ben sürekli aynı satıcıdan alışveriş yaptığım için ve aldığım tabletler genelde çok olduğu için 80 usd den aldım.. zaten 88 usd üstü ödemeyin derim.. ve satıcıyla görüşün indirim yaptırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

http://www.ainol-novo.com/ainol-novo7-mars-7-inch-cortex-a9-amlogic8726-m3-android-tablet-8g.html

bu cihazı çinden sipariş ettim 15 gün oldu daha yola çıkamadı :)
  • Aurora 2 crystal den sonra bu haftada mars geliyor sanirim 2 haftaya video incelemesini gerceklestiririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.