Şimdi Ara

Ainol Novo 7 Elf - İnceleme, Paylaşım ve Destek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
4
Favori
85.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DONMALAR YAŞANIYORUM ARKADAŞIM O YÜZDEN
  • ilk mesaja 4.0.3 ve 2.3.4 yükleme talimatları ve inceleme videolarını ekledim...
  • Arkadaşlar benim k, de 4 gün önce geldi. Marketi kurdum yavaşladı. Ancak dün akşam PCden senkronize yaparken bir anda resetledi, ama şimdi sadece ilk açılış ekranına gelip donuyor, süreki o ekranda kalıyor. Buna nasıl müdahale ederiz, soft/hard reset atmayı bilen var mı? Ben başka forumlada da aradım, bulamadım,
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanuni34

Arkadaşlar benim k, de 4 gün önce geldi. Marketi kurdum yavaşladı. Ancak dün akşam PCden senkronize yaparken bir anda resetledi, ama şimdi sadece ilk açılış ekranına gelip donuyor, süreki o ekranda kalıyor. Buna nasıl müdahale ederiz, soft/hard reset atmayı bilen var mı? Ben başka forumlada da aradım, bulamadım,

Şu an 4.0.3 ya da 2.3.4 'e güncelleyebilirsin, ilk mesajda anlattım. Geri bildirimlerinize istinaden 4.0.1'e market fix'ini de kaldırıyorum.
  • quote:

Arkadaşlar benim k, de 4 gün önce geldi. Marketi kurdum yavaşladı. Ancak dün akşam PCden senkronize yaparken bir anda resetledi, ama şimdi sadece ilk açılış ekranına gelip donuyor, süreki o ekranda kalıyor. Buna nasıl müdahale ederiz, soft/hard reset atmayı bilen var mı? Ben başka forumlada da aradım, bulamadım,

taliğhsizliğe bak yaa. memnun baba bu cihaz süper diyeni görmedim kardes geçmiş olsun ama hallolacak bişey bu firma sitesiyle irtibata geç mesaj at yardım edecekelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

quote:

taliğhsizliğe bak yaa. memnun baba bu cihaz süper diyeni görmedim kardes geçmiş olsun ama hallolacak bişey bu firma sitesiyle irtibata geç mesaj at yardım edecekelerdir.

bu konfigürasyonlar ile ve fiyatı ile memnun olunması gerekir gibi duruyor ama umarım bu sorunlar sadece market fix ten dolayıdır.ilginç yani aldık artık hayırlsıı gelicne görücez.

• quote:

dostum pcden virüs bulaşma istimali var olabilir. dikkat et. firmware yükle düzelir bence...
  • Arkadaşlar bu cihazdan çok memnunum. Oldukça hızlı, ancak söylediğim gibi maalesef pc den senk yaparken cihaza da reset attı ve şu anda cihaz Ainol yazan ön ekrandan ileri gitmiyor, sıkıntım bu. Varsa bu tür cihazlara reset (Hard/soft) bilgi verirse sevinirim. Çünkü bu cihazda diğerleri gibi ses açma kapama tuşu tok. Başka bir reset konfigürasyonu vardır. Ama ben henüz bulamadım. Bunu ilk yaşayan olarak da firmasına mail fikri iyi olacak. Cevap gelirse burada yayınlarım.
  • quote:

Arkadaşlar bu cihazdan çok memnunum. Oldukça hızlı, ancak söylediğim gibi maalesef pc den senk yaparken cihaza da reset attı ve şu anda cihaz Ainol yazan ön ekrandan ileri gitmiyor, sıkıntım bu. Varsa bu tür cihazlara reset (Hard/soft) bilgi verirse sevinirim. Çünkü bu cihazda diğerleri gibi ses açma kapama tuşu tok. Başka bir reset konfigürasyonu vardır. Ama ben henüz bulamadım. Bunu ilk yaşayan olarak da firmasına mail fikri iyi olacak. Cevap gelirse burada yayınlarım.

ainolun sitede iletişim için mail adresi yok. İlk mesajda verdiğim resmi imajlardan birini atarak cihazı tekrar açılır hale getirebilirsin....
  • Teşekkür edrim, ben de mail adresi bulamaadığım için senin linkini verdiğin 4.0.3 versiyonunu yüklüyorum. Güzel bir de haber vereyim, 4.0.1 sürümünün resmi image'ı da yakında yayınlanacakmış.
  • Bana gelecek cihazda tr desteği yok. 1 ay içerisinde yeni bir güncelleme gelecekmiş sanırım. Bazı eksiklikler o güncelleme ile giderilecekmiş..
  • linkk
    bende bu şarj cihazından var acaaba tableti şarj edermiki ?
  • USB'den de şarj oluyor bildiğim kadarıyla. Tableti gelen arkadaşlar teyit edebilir mi?

Benimkinin eli kulağında. Haftasonuna kadar bekliyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsG

USB'den de şarj oluyor bildiğim kadarıyla. Tableti gelen arkadaşlar teyit edebilir mi?

Benimkinin eli kulağında. Haftasonuna kadar bekliyorum....

bendeki alet pilli.
    olursa süper 2 tane şarjlı pil şarj etsem yanıma alsam bataryayı bi kere daha fuller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihh95 -- 8 Şubat 2012; 18:35:26 >
  • bu ürün iyiymiş, internet piyasasında satılan bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plasebolca

bu ürün iyiymiş, internet piyasasında satılan bir yer var mı?

Selam bir önceki konumuz "yurtdışından nasıl getiririm" tartışmaları nedeniyle kapandı, 2. mesajda da yazıyor. O yüzden fazla dallandırmadan bahsedeyim;

http://www.tabletburada.com/

Bu site var benim bildiğim, istersen yurtdışından da sipariş verebilirsin, ama malum gümrük olayları vs. göz önüne alınmalı. Bunları araştırman lazım ama cevabını bu başlıkta malesef veremeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsG

quote:

Selam bir önceki konumuz "yurtdışından nasıl getiririm" tartışmaları nedeniyle kapandı, 2. mesajda da yazıyor. O yüzden fazla dallandırmadan bahsedeyim;

http://www.tabletburada.com/

Bu site var benim bildiğim, istersen yurtdışından da sipariş verebilirsin, ama malum gümrük olayları vs. göz önüne alınmalı. Bunları araştırman lazım ama cevabını bu başlıkta malesef veremeyeceğim.

bu arada tablet burada sitesi çin den gÖnderiyor aynı riskler var.sadece çeviri bir site boşuna 100 150 tl fazla vermeyn bilrde o sitede kartınızdan dolar olarak çekiliyor yani pandawillden almak sizin karınıza olacaktır

• quote:

Ben ürünüwww.chinagrabber.com dan aldım. 14 günde geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanuni34 -- 9 Şubat 2012; 16:28:26 >
  • quote:

Teşekkür edrim, ben de mail adresi bulamaadığım için senin linkini verdiğin 4.0.3 versiyonunu yüklüyorum. Güzel bir de haber vereyim, 4.0.1 sürümünün resmi image'ı da yakında yayınlanacakmış.

4.0.3 sürümü yükledim. Ancak bu sürümde android market maalesef yok. Ya 4.0.1 orjinal sürümün imajını bekleyeceğim, ya da bu sürümün android market yüklemesini bulmam gerekecek. Bu konuda bilgisi olan varsa beklerim. ayrıca Novo elf sitesinde yazdığı gibi 5 saat gidiyor. Ancak wifi açılırsa bu süre 3,5 4 saate düşüyor. Bunun dışında Hd film performansı oldukça iyi. Donma kasma yapmıyor. Makinam çince yüklü gelmişti. Onu da Türkçeye çevirdim. Bu konuda sıkıntı çekeler olursa yardımcı olabilirim.

• Merhaba
    Bu cihazda ses acma kapama tuslari yok sanirim bunu nasil cozuyorsunuz film izlerken falan sikinti olabilir cunku.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.