Şimdi Ara

AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
3
Favori
13.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsio

çok sanssızım ben ya daha öncede ürün siparişi verdim yurt dışından hepsi gibi buda geç geliyo, aimon u site 1,5 gün sonra kargoladı ama burda gecikmeli ya, hep banamı rast gelir bu gecikmeler

merak etmek gelir.... bak mesela bozic adlı arkadaşın kargosu gümrükten geçmiş. postacıya verilmiş. dağıtıma çıkmış

• quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

quote:

çok sanssızım ben ya daha öncede ürün siparişi verdim yurt dışından hepsi gibi buda geç geliyo, aimon u site 1,5 gün sonra kargoladı ama burda gecikmeli ya, hep banamı rast gelir bu gecikmeler

merak etmek gelir.... bak mesela bozic adlı arkadaşın kargosu gümrükten geçmiş. postacıya verilmiş. dağıtıma çıkmış

demekki bende var bi cünüplük aimon için grup kurucaktınız o ne oldu?

• ben pazartesi ayın 16 sında vermiştim. ayın 20 sinde elime ulaşmıştı 4 gün sürdü...ama benim şansım yeni yıl siparişleri bitmişti..gümrük için sakin bir güne denk geldim galiba şimdi sevgililer günü yaklaştığından yoğunluk var sanırım
  • quote:

quote:

aynen gümrükten çıktı gecikmesinin sebebi hem sevgililer günü hediyeleri hemde istanbul olması geçiktirdi ama geç olsun güç olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: bozic

quote:

quote:

aynen gümrükten çıktı gecikmesinin sebebi hem sevgililer günü hediyeleri hemde istanbul olması geçiktirdi ama geç olsun güç olmasın

doğrudur, çünkü site hemen çıkardı gümrükten çıkamadı ürün, neyse ozmn en kısa zamanda ps3te mw3 party yapıp beraber milleti biçmek lazım :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozic

quote:

quote:

doğrudur, çünkü site hemen çıkardı gümrükten çıkamadı ürün, neyse ozmn en kısa zamanda ps3te mw3 party yapıp beraber milleti biçmek lazım :)

bugun gelir herhalde yanlız ben mw3 oynamıyorum bf3 deyim ben :)

• @bozic önemli değil bende de bf3 var deneriz hepsini, pek randıman vermiyomuş diye okudum sürekli ama ne kadar doğru bilmiyorum bf3 için, bu arada saat 11de dağıtıma çıktı her an gelebilir.
  • quote:

@bozic önemli değil bende de bf3 var deneriz hepsini, pek randıman vermiyomuş diye okudum sürekli ama ne kadar doğru bilmiyorum bf3 için, bu arada saat 11de dağıtıma çıktı her an gelebilir.

ben her gün oynuyorum bf3. bende çok çok kat kat randıman veriyor ama
  • quote:

quote:

@bozic önemli değil bende de bf3 var deneriz hepsini, pek randıman vermiyomuş diye okudum sürekli ama ne kadar doğru bilmiyorum bf3 için, bu arada saat 11de dağıtıma çıktı her an gelebilir.

ben her gün oynuyorum bf3. bende çok çok kat kat randıman veriyor ama

çok iyi ozaman aslında, senin ayarlarını kaydedip bize atarsan bizde kullanabilir o ayarları.
  • hiç bir şey yapmana gerek yok son firmware olan 1.6 yı kur hiç bir şey elleme.. tak kullan
  • şu an mause seti geldi ve içinden mw3 mause pad çıktı hemen kurup farkı yazıcam.
  • quote:

şu an mause seti geldi ve içinden mw3 mause pad çıktı hemen kurup farkı yazıcam.

mehmetsio bana telefonunu ver yada beni ara.. takıldığın bir şey olursa yardımcı olurum.. firmware yüklemede unutma hangi oyunu oynayacaksan onu seç ve kur. iyi oyunlar ürünün eline ulaşmasına sevindim... bu arada mousa pad i ne geldi merak ettim.. mw3 mü yoksa bf3 olanı mı geldi... bide çok kaliteli dimi

• hayırlı olsun daha öncede söylemiştim eğer yanında tuşları olan bir mouse u ilk kez kullanıyorsan 3-5 gün kavrama ve parmak uyumu sorunu çekersin. 1-2 saat oyna bakalım cihaz hakkında bir şeyler söylersin sonrasında
  • şu an bile farklı ve basit diyebilirm çok güzel gerçekten tavsiye ederim
  • hocam hemen bi video bekliyoruz :D
  • quote:

şu an bile farklı ve basit diyebilirm çok güzel gerçekten tavsiye ederim

anlamadım anlamadım ne dedin
  • oyunun ortasında girdim ve 17k 7a 10d oynadımki benim için çok çok çok iyi bi skor ve alışamadım ama çok güzel.
  • quote:

quote:

kurulumu çok basit demek istemiştim heycandan yazamadım :D ve çok sağlam biişi
  • quote:

quote:

quote:

kurulumu çok basit demek istemiştim heycandan yazamadım :D ve çok sağlam biişi

ben demiştim ama dimi.. bu elite modelinde elin kavramasının iyi olması için yanları kauçuk madde ile kaplamışlar. bu bile artı puan. ben demiştim ama dimi ya

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.