Şimdi Ara

Ailenize ve sevdiklerinize kanser olduğunuzu net bir şekilde nasıl söyleyebilirsiniz? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
12
Favori
7.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

quote:

Orijinalden alıntı: fromhellhound

Boş yazma , sen çok film izlemişsin.Csb falan değil , hayat sana tozpembe mükemmel olabilir , herkes yamayı sevecek diye birşey yok.

Adam öldü herhalde birde ateistmiş. Şindi bu dünyada çektiği yetmiyor gibi oradada çekecek ama yapacak birşey yok. Burada artis artis kimseye muhtaç değilim demeyi biliyor.

Bu yazılarımı mantıklı oku.

Sen müslümansın , hristiyanda olabilirdin.Kuzey korede doğup Kim' ne derse ona tapabilirdin.

Veya şuan hala ilkel kabilede doğup dilin olmadan hubahaha diye konuşabilirdin.

Hani diyorsunuz ya sende kürt doğabilirdin veya suriyede...

Sen nasıl cennet cehenneme sonuna kadar inanıyorsan oda sonuna kadar inanmıyor.

Ayrıca kuran oku diye emrediyor.
    Mantıklı okuyup türkçe anlayacak şekilde hacı hocaların dini bıraktığına şahit oldum.

Ve aynı zamanda cahil insanların tükürük şerif diye peygamberin ağzına tükürmesini ağlaharak dinleyenleri aynı zamanda arapça islamda seksi okuyup ağlayanlar( arapça okuyor anlamını bilmiyor)

O yüzden milletin dini seni ilgimendirmiyor , ensarda tecavüze uğrayan cocuklar için ses çıkarmayanlar din ahlaktan bahsetmesi manidar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Boş yazma , sen çok film izlemişsin.Csb falan değil , hayat sana tozpembe mükemmel olabilir , herkes yamayı sevecek diye birşey yok.

Adam öldü herhalde birde ateistmiş. Şindi bu dünyada çektiği yetmiyor gibi oradada çekecek ama yapacak birşey yok. Burada artis artis kimseye muhtaç değilim demeyi biliyor.

Nerden biliyorsun ? Sen allah mısın ?

Belki kendisi cennete sen yanacaksın ?

Şirk koşma.

• quote:

quote:

quote:

Şirk koşma.

Kes traşı çarptırma konuyu. İnanmayanlara ne olacağını bilmek için haşa Allah olmak gerekmiyor. Biraz beynin varsa Kur'anı okumuşsan 3 alağı beş yukarı tahmin edebilirsin.

• He kardeş he çok gördün hacı hocaların dinini bıraktığını bir şeyler içip anca hayal görmüşsündür sen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dini bırakmak için sadece okumak yetmiyor birazda akıl lazım
    boş tenekeler çok ses çıkarmayın, adamın konusunun içine ediyosunuz...
  • Bu yazıyı okursun umarım

Seni seviyorum .

• quote:

quote:

quote:

Bu yazılarımı mantıklı oku.

Sen müslümansın , hristiyanda olabilirdin.Kuzey korede doğup Kim' ne derse ona tapabilirdin.

Veya şuan hala ilkel kabilede doğup dilin olmadan hubahaha diye konuşabilirdin.

Hani diyorsunuz ya sende kürt doğabilirdin veya suriyede...

Sen nasıl cennet cehenneme sonuna kadar inanıyorsan oda sonuna kadar inanmıyor.

Ayrıca kuran oku diye emrediyor.
    Mantıklı okuyup türkçe anlayacak şekilde hacı hocaların dini bıraktığına şahit oldum.

Ve aynı zamanda cahil insanların tükürük şerif diye peygamberin ağzına tükürmesini ağlaharak dinleyenleri aynı zamanda arapça islamda seksi okuyup ağlayanlar( arapça okuyor anlamını bilmiyor)

O yüzden milletin dini seni ilgimendirmiyor , ensarda tecavüze uğrayan cocuklar için ses çıkarmayanlar din ahlaktan bahsetmesi manidar.

Ulan adam oluyorum diyor burda hala sacma salak din muhabbeti yapiyorsunuz. Sizin din anlayisinuza tukuriyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şirk koşma.

Kes traşı çarptırma konuyu. İnanmayanlara ne olacağını bilmek için haşa Allah olmak gerekmiyor. Biraz beynin varsa Kur'anı okumuşsan 3 alağı beş yukarı tahmin edebilirsin.

Emin ol sen bu kafayla ondan daha cok cekersin.

• Durum ne acaba?
    Bu kadar ümit kesip veda moduna geçmek doğru değil. Bu hastalıkları defalarca kez atlatanları biliyorum. Önce hastalığı kabullenip sonra atlatacağına inanmak lazım.
    Allah sağlık versin, hidayet versin.
  • hadi yine iyisiniz, mirasi 4e böleceniz..

• Benim merak ettiğim bu konu neden din tarafına çekildi, konu dışında din konuşmak ve tartışma başlatmak yasak değil mi ?. Kuralları okuyup yazın şu satırlarınızı.
  • Bana mı söyledin anlamadım, ama öyle bir niyetim olmadı.
  • Teşhis i koyan doktor kontrolüne beraber gidin ve doktor onlara hem durumunuzu hem onların size neler yapması gerektiğini nasıl davranması gerektiğini izah etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: arconim

Bana mı söyledin anlamadım, ama öyle bir niyetim olmadı.

En çok beğenilenlere bakarak söyledim, konu sahibini açıklama yapması beklenmiş ardından inanmadığını söyleyince bi kaç kişi üzerine binmiş, "şimdi görmüşsündür gününü, öbür tarafta çekiceksin" gibi. Yani size söylemedim hocam, sizin yazdığınız yazı ne dine çeker ne tartışmaya.
  • Dini inancı olmaması,baska birinin dini inancı olması ne kadar dogru ise bu da o kadar doğru. Hani dinimiz iyiliği emrediyor insanlara örnek olmamızı emrediyordu. Efendimiz zamanında bile esir düşen amacı müslümanları katletmek olan insanların bile affedildiği olmuştur. Ayrıca biz burda kesin cehenneme gider dememiz ne kadar doğru nerden geliyor bu üstün öngörüleriniz,aranızdan kaçınız Oku diye başlayan kitabımızı gerçekten anlamak için okudu ?
    Ya her seyi geçtim arkadaş adam bize ihtiyac duyuyor siz yaptıklarınıza bakın bir de.
    Edep yâhu.

• Ne gibi belirtiler oldu?

• Benim söylemem ne kadar doğru olur bilmem ama, ailesine ve sevdiklerine çok sabır. Allah rahmet eylesin.
  • hocam geçmiş olsun ne kanseriydi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: zer0xy7

Benim söylemem ne kadar doğru olur bilmem ama, ailesine ve sevdiklerine çok sabır. Allah rahmet eylesin.

Vefat ettiğini nereden öğrendiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

hocam geçmiş olsun ne kanseriydi acaba

Karaciğer kanseriydi yazdıklarına göre. Umarım hayattadır kendisi. Ben artık daha fazla ölümü kaldıramıyorum. Yaşamak varken ölmek ne diye ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.