Şimdi Ara

Ailenize ve sevdiklerinize kanser olduğunuzu net bir şekilde nasıl söyleyebilirsiniz? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
12
Favori
7.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ChevyLacetti

Hocam geçmiş olsun. Umarım herşey gönlünce olur. Elinden geleni yap yaşamak için.. Hiç birimizin bilmediği yaşamın değerini göster bizlere. Forumu bırakma, takipteyiz ve desteğiz. Hayatta hiç yapmadığın şeyleri yap mesela, bu hafta sonu için fransaya bilet alabilirisin? Haftaya İspanya? Herkes bir kere geliyor dünyaya, sakın depresif hallere düşüp pes etme. Kanseri yenen yüzbinler, milyonlar var dünyada.

Bolşans..

Finlandiya'da bir kaç arkadaşım var yabancı, onları ziyaret etmeyi düşünüyordum. Para toparlayıp giderim belki Ağustos sonu gibi. Değişiklik iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

La olm alt tarafi kansersin, daha olmedin daha bisi olmadi.Yasiyorsun suanda.Dunya da gripden sonra en cok bulunan hastaliktir kanser.Sakin ol senin gibi busuru insan var.Sen bunu dert ettikce iyilestiremezsin.Tatile cik temiz havali yerlere git.Anene babana de ben kanserim.Ve bu hastaligimi yenmek icin bir tatil yoresinde dinlenmem gerekiyor.Ozellikle ege bolgesi camlik arazileri.Git kirala 3 ayligina otur ormana yuruyese cik.Bende egeye gelicem 3 sene sonra bu yaz.Gel gezdiriyim seni.Sehir,bunalti stress yasam tasa dertler yapiyor adami kanser.

Sen Avustralya'da okumaya devam et, dilbilgini geliştir, sonra karar veririz. Sanki ilgi çekmeye çalışıyormuş gibi göstermişsin beni de ondan öyle tepki verdim. Neye sinirlendiysen bu kadar bu şekilde mahalle ağzıyla yazarak mı atıyorsun sinirini bilmiyorum.
  • Geçmiş olsun, insanın başına ne geleceği belli olmuyor.
    Morelini yüksek tut, ilaç falan varsa kullan, 33 erken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbi mi? ciddi misiniz hocam?

valla çok üzülüyorum şöyle şeyler olunca, elimden birşey gelmemesi beni daha da üzüyor. inanın bana bunu çok samimi yazıyorum.

sizin için elimden gelen birşey varsa hemen yapabilirim hocam. inanın üstesinden gelirsiniz kanserin, hayat varsa umut var demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Farkyapmazz

Dini inanci yokmus

sanane ulan, seni ne ilgilendirir?! kendi işinize baksanıza. lafa gelince herkesin inancı kendine değil mi?

• Geçmiş olsun umarım yenersin hastalığı

• Teşekkür ederim arkadaşlar. Teşekkürler güzel yorumun için sağol ama yapabileceğin bir şey yok maalesef. Kimsenin yok hatta. Daha 24 saat oluyor kanser olduğumu öğreneli. Alışmaya çalışıyorum şuan daha yeni yeni. Bir şeyler ayarlamaya çalışacağım.
    Daha kız arkadaşımın haberi yok, annemin de yok. Yemek yiyemedim bile karnım aç ama iştahım yok şuan. @The Notorious
  • I'm sorry but i'm cancer

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucketthead

quote:

Orijinalden alıntı: -Napo

Geçmiş olsun hocam. Dini bir inanca sahip misiniz?

Teşekkür ederim. Hayır değilim. Ölümden korkum da yok açıkçası. Ama yine de mutlu olmaya çalışacağım stresten uzak yaşamak istiyorum bir süre. Forumda epey bir nefret edenim var muhattap olmamak için forumu da bırakabilirim bir süreliğine.

Dua kaderi değiştirmez ama acısız eziyetsiz şekilde bitirmeni sağlar. Sen gönülden yapılan ibadetin sana vereceği iç huzuru mutluluğu, elinle kenara atmışsın. Allah ıslah etsin. Allah doğru yolu buldursun. Geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun...
  • Geçmiş olsun. Umarım sağlığına en kısa sürede ulaşırsın. Nasıl öğrendin kanser olduğunu? Kanser şüphesiyle mi gittin hastaneye yoksa başka bir şey için kontrol edilirken mi ortaya çıktı?

• Bucketthead kullanıcısına yanıt
    Karaktersiz olmazsın, ne kadar güçsüz ve aciz bir varlık olduğunu anlamış olursun. Sen inanmıyorsun ama ben yine de dua edeceğim. Allah acil şifalar versin, sevdiklerine bağışlasın. Amin.
  • Dün dinliyordum bunu. Playlisti gözden geçirirken dinledim tekrar çoğunu iyi geliyor. @SoilMechanics
    Sizlere de çok teşekkür ederim. @Ragnar @skidproof @B3N3T0
  • Oncelikle cok gecmis olsun hocam. Nasil soylenir bilmiyorum ama ufak bi birikimin varsa bugune kadar yapmadigin ne varsa yap. Bidaa mi gelecez dunyaya

• Çok geçmiş olsun hocam. Nelerden mutlu oluyorsanız onları yapmaya çalışın. Mesela ben kız arkadaşımla Türkiye turuna çıkmayı isterim hep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Birikimim var aslında ufak bir miktar da değil baya param var zor günler için saklıyorum. Ama ondan harcamak istemiyorum. Ölürsem falan anneme kalsın istiyorum. Emeklisi var ama olsun zorluk çekmesin.
    Babam en son bizden 80 bin lira gibi bir para alıp kaçtığında baya zor yaşamıştık. Şuan o paradan çok daha büyük bir birikimim var bir kenarda. Onu da annem alsın istiyorum. Paranın bir bölümünü de yurtdışındaki kız arkadaşıma bırakacağım.
    @merata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucketthead -- 16 Haziran 2016; 19:07:25 >
  • Sen ölüme giderken forumun ağasından izin aldın mı? İzin falan vermiyorum gidemezsin bu forumdan.

• Bucketthead kullanıcısına yanıt
    Kanser hastalığım çok şükür yok ama babam rektum kanseri 3. Evre o yüzden mümkün mertebe kemo alma
    Alkali diyet programı ve bol bol su iç ayrıca bilmediğin bitkisel karışımlardan uzak dur
    Sana onerebileceklerim bunlar ve allah yardımcınız olsun
    Allah tüm kanser hastalarına şifa versin
    Çeken bilir
    (Bu arada gerçek propolis öneririm bulabilirseniz baya direnci artırıyor bizzat denedik tek önereceğim alternatif tedavi)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucketthead

Teşekkür ederim. Birikimim var aslında ufak bir miktar da değil baya param var zor günler için saklıyorum. Ama ondan harcamak istemiyorum. Ölürsem falan anneme kalsın istiyorum. Emeklisi var ama olsun zorluk çekmesin.
    Babam en son bizden 80 bin lira gibi bir para alıp kaçtığında baya zor yaşamıştık. Şuan o paradan çok daha büyük bir birikimim var bir kenarda. Onu da annem alsın istiyorum. Paranın bir bölümünü de yurtdışındaki kız arkadaşıma bırakacağım.
    @merata

Hocam niye Bukadar ümitsiz konuşuyorsunuz hicmi şans yok?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.