Şimdi Ara

Ailemden Nefret Ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CİDDİ KONUDUR LÜTFEN SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPMAYIN

Bugüne kadar herşeye hayır dediler benim mutlu olduğum bişeyde onlar hiç bi zaman mutlu olmadılar. psikolojim çok bozuk onlar yüzünden her gün kavga ediyoruz tartışıyoruz her gün bi problem yeter artık ! 10 kez intihar etmeye kalkıştım psikolojim çok bozuk ne yapsam biraz kendime gelebilirim önerileriniz nelerdir ?

• İntihar edersen diğer tarafta birkaç sene rahat edersin ama onlar ölünce yanına geldiğinde sonsuza kadar çekeceksin dırdırı. Orada intihar edemezsin bak. Benden söylemesi.
  • Bir adam Peygamber Efendimiz s.a.v ' e gelip annem çok terbiyesiz ne yapsam çözemedim çok kötü huyları var demiş şikayetçi bir şekilde sonra Peygamber Efendimiz s.a.v adama annen seni karnında taşırken şikayetçi değildin,kendi yemeyip sana yedirirken şikayteçi değildin,sana bakıp büyütürken değildinde şimdi şikayetçisin demiş.Sonra adam ama ben onu sırtımda hacca getirdim tavaf yaptırdım demiş fakat Peygamber Efendimiz s.a.v senin yaptıkların annenin çektiği 1 doğum sancısına bile eş değildir demiş.

sonucu sen çıkarırsın
  • Kafalarını kır çöpe at
  • serin hikaye reyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Bir adam Peygamber Efendimiz s.a.v ' e gelip annem çok terbiyesiz ne yapsam çözemedim çok kötü huyları var demiş şikayetçi bir şekilde sonra Peygamber Efendimiz s.a.v adama annen seni karnında taşırken şikayetçi değildin,kendi yemeyip sana yedirirken şikayteçi değildin,sana bakıp büyütürken değildinde şimdi şikayetçisin demiş.Sonra adam ama ben onu sırtımda hacca getirdim tavaf yaptırdım demiş fakat Peygamber Efendimiz s.a.v senin yaptıkların annenin çektiği 1 doğum sancısına bile eş değildir demiş.

sonucu sen çıkarırsın

Prezervatif kullansalarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RainLord

CİDDİ KONUDUR LÜTFEN SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPMAYIN

Bugüne kadar herşeye hayır dediler benim mutlu olduğum bişeyde onlar hiç bi zaman mutlu olmadılar. psikolojim çok bozuk onlar yüzünden her gün kavga ediyoruz tartışıyoruz her gün bi problem yeter artık ! 10 kez intihar etmeye kalkıştım psikolojim çok bozuk ne yapsam biraz kendime gelebilirim önerileriniz nelerdir ?

11.ciyi sabırsızlıkla bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Bir adam Peygamber Efendimiz s.a.v ' e gelip annem çok terbiyesiz ne yapsam çözemedim çok kötü huyları var demiş şikayetçi bir şekilde sonra Peygamber Efendimiz s.a.v adama annen seni karnında taşırken şikayetçi değildin,kendi yemeyip sana yedirirken şikayteçi değildin,sana bakıp büyütürken değildinde şimdi şikayetçisin demiş.Sonra adam ama ben onu sırtımda hacca getirdim tavaf yaptırdım demiş fakat Peygamber Efendimiz s.a.v senin yaptıkların annenin çektiği 1 doğum sancısına bile eş değildir demiş.

sonucu sen çıkarırsın

Yanlış anlaşılmasın ama o kadar da basit değil işte.Genç olarak bizim de ailelerimizden beklediğimiz bazı şeyler var.Dünyaya gelip gelmememiz onların elindeydi, bizim değil.Bu konuda borçlu olduğumuzu düşünmüyorum.Prezervatif kullansalarmış, arkadaşın da dediği gibi.

Günümüz için konuşuyorum.Belki senin dediğin zamanlar bu pek mümkün olmayabilirdi.

• FORUMDA İNTİHARLI DAKİKALAR
  • Buradan öneri bekleme. Türkiye'de böyle kaç tane aile var. Sen de kendi ailene benze.
  • quote:

CİDDİ KONUDUR LÜTFEN SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPMAYIN

tekrar deneyin..
  • ALLAHIN VERDİĞİ CANI SADECE ALLAH GERİ ALIR
    İNTİHAR ETMEK GÜNAHTIR KARDEŞ
  • Kardeş yapacağın şey basit, güçlü olursan severler..Kendi paranı, ayrı hayatını kurabilecek parayı kazanmaya çalış..Bunu engelleyemezler, eğer içinde yeterli istek olduktan sonra..Malesef bu dünyada sadece güçlüler kazanıyor ve genelde güçlüler kötü olur, için tamamen temiz olmasın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

FORUMDA İNTİHARLI DAKİKALAR

avatarındakine çok fena kılım hatta nefret ediyorum
  • adam makara yapıyor bi kaç konusu daha war saçmalıyo bu rezil
  • Sen şu ailesiyle katliam yaşayıp "yanlız" kalan değil misin?

http://forum.donanimhaber.com/m_42510020/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Akin_tr

ALLAHIN VERDİĞİ CANI SADECE ALLAH GERİ ALIR
    İNTİHAR ETMEK GÜNAHTIR KARDEŞ

Yapma ya ? Biz bu dünyaya çile çekmek için mi geldik ?

Huzur islamda değil İsyandadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagokesh

quote:

aynen kardeşim ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sagokesh

quote:

aynen kardeşim ya

Onun düşündüğünüz bayrak olmadığının farkında mısınız?

• Kaç yaşındasın sen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.