Şimdi Ara

Ailem için tablet tavsiyesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Annemin ve babamın kullanması için 2 sene önce aldığım netbook miadını doldurdu, yerine uygun fiyatlı tabletlere bakıyorum. Cihaz ile yapacakları günlük internet kullanımı, arada usb otg ile film vb. işler. 200 lira civarı olan modeller işlerini görür sanırım. Marka-model çokluğundan kafa karışıyor. Ainol novo 7 elf2 varmış dikkatimi çekti, özellikleri falan da gayet güzel ama bulamadım satan bir yer. Onun ayarında başka model var mıdır?

• selam dostum
    öncelikle çindenmi alcaksınız tr denmi?
    ainol elf2 modeli artık 0 olarak bulunmayabilir
    tavsiyem cube mini elf2 den daha iyi bir cihaz
    çinden 250 tl civarına tr de ise 340 tl civarında satılıyor
  • Yüksek mAh bataryası olan 8-9 veya 10.1 inç ekranlı tabletlere bakın derim. 7 inç'lik tabletlerin çoğunda 3000 mAh'lik batarya var. 2-2.5 saatte bataryaları bitmekte.. Kaliteli bataryası varsa en çok 3 saat..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

selam dostum
    öncelikle çindenmi alcaksınız tr denmi?
    ainol elf2 modeli artık 0 olarak bulunmayabilir
    tavsiyem cube mini elf2 den daha iyi bir cihaz
    çinden 250 tl civarına tr de ise 340 tl civarında satılıyor

Yurtdışından alma taraftarı değilim malesef. Kendime alacak olsam alabilirdim de aileme aldıktan sonra bir arıza vb. durumunda uğraşamazlar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Yüksek mAh bataryası olan 8-9 veya 10.1 inç ekranlı tabletlere bakın derim. 7 inç'lik tabletlerin çoğunda 3000 mAh'lik batarya var. 2-2.5 saatte bataryaları bitmekte.. Kaliteli bataryası varsa en çok 3 saat..

http://www.bimeks.com.tr/urun/126572/probook-prbt805-8--tablet-pc.aspx#specs

Şunu buldum mesela. Tavsiye eder misiniz?
  • Probook'lar çok sorunlu çıkıyor.. Artes D821 - 8inç veya Dark evo 8 inç modelleri de iyidir.. Fazla oyun oynamayacaksanız, Piranha II - 9 inç - batarya 4400 mAh.. mcj.com'da %10 axess indirimle kargo dahil 230 lira.. 10 taksit.. Kardeşim almıstı, oldukça memnun fakat servisleri biraz ilgisiz diyorlar. Aslında çin tableti getiren tüm firmaların servisleri yetersiz ve güvenilir değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 10 Şubat 2013; 23:38:17 >
  • artes güzelmiş ama fiyatı hep 300'ün üstünde. Yedekte dursun daha uygun bulamazsam artes alabilirim. Piranha'nın navigasyonu var arabamda. Fena değil aslında marka olarak. Teknik servisinden memnun kalmıştım ben, araç şarjı kırılmıştı, ücretsiz yenisini yollamışlardı. Bu arada mcj.com diye bir site yok. Link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: szgnsr

http://www.mcj.com.tr/mall/index.htm

Site sabancı holding'in Digitürk (62) ve Dsmart'ta kendi özel kanalları var..
    Kargo 4 günde falan geliyor.. 7 gün iç,inde iade hakkı vardı sanırım..
    Bataryası 5 saat rahat dayanıyor.. Ekran kalitesi Ips kadar çok kalite olmasa da, oldukça net ve canlı.. Standart boy usb girişi var.. Kasa yapısı kaliteli sayılır..
    %10 indirimli alabilirseniz, 9 inç tablet 230 liraya geliyor..
  • cube u25 gt
    özellik olarak güzel fiyatıda uygun 185tl

• Artes d 821 yada Cube mini

• geçenlerde HCL ME TABLET G1 aldım, Türkiye'ye yeni girmiş.www.prolineteknoloji.net üzerinden aldım ve çok memnunum. Diyatı kdv dahil 599 tl. Kesinlikle tavsiye ederim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firuze34

geçenlerde HCL ME TABLET G1 aldım, Türkiye'ye yeni girmiş.www.prolineteknoloji.net üzerinden aldım ve çok memnunum. Diyatı kdv dahil 599 tl. Kesinlikle tavsiye ederim :)

7000 mAh iyiymiş hocam... Kaç saat gidiyor şarjı birde navigasyon varmı göremedim ben ? şuana kadar bu fiyata gördüğüm en iyi tablet olsa gerek.
  • Piranha Business 2 tab var kullanıyorum gayet güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Banlanmayan Adam

Piranha Business 2 tab var kullanıyorum gayet güzel

mobil modemle gorustulu konusma yaptiniz mi ? izlenimlriniz neler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Edward A. Murphy

quote:

Orijinalden alıntı: Banlanmayan Adam

Piranha Business 2 tab var kullanıyorum gayet güzel

mobil modemle gorustulu konusma yaptiniz mi ? izlenimlriniz neler ?

yok yapmadım ne yazık ki bilgi vermeyeceğim ama gayet iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.