Şimdi Ara

Aile Paketi - 2 Kg Çiğ Köfte - 17.90 TL (Kargo Dahil) Lavaş ve Sos Seçenekleriyle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.686
Cevap
61
Favori
367.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aile Paketi - 2 Kg Çiğ Köfte - 17.90 TL (Kargo Dahil) Lavaş ve Sos Seçenekleriyle

http://www.adresecigkofte.com/Aile-Paketi-2-Kg-Cigkofte,PR-60.html

17.90 TL

2 Kg Çiğ Köfte (1Kg+1Kg Şeklinde Vakum)
    ACILI veya ACISIZ
    Lavaş ve Sos Seçenekleriyle

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün,saat 14:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Perşembe saat 14:00'ten sonra ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

İSTANBUL - ANKARA - İZMİR'E SADECE YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPILIYOR, DİĞER İLLER İÇİN MNG ve YURTİÇİ KARGO SEÇENEĞİ MEVCUT

ÜRÜNLERDE KESİNLİKLE KATKI MADDELERİ KULLANILMAMAKTADIR

SAKLAMA KOŞULLARI:
    Paketlerimiz açılmadıkları taktirde buzdolabında 7 gün tazeliğini korumaktadır.
    Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 48 saat içinde tüketilmeli. Açıldıktan sonra tüketilebileceğinizden fazlasını buzdolabı poşetlerine eşit porsiyonlarda dağıtarak, derin dondurucuya koyabilir ve 2 ay derin dondurucuda saklayabilirsiniz.
    Lavaşlar buzdolabında saklanmalıdır. 5 gün son kullanma tarihine sahiptir.
    Soslar buzdolabında saklanmalıdır. 7 gün son kullanma tarihine sahiptir.

Adrese ÇiğKöfte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Kedi Gördüm Sanki -- 2 Ocak 2013; 11:44:42 >

• Konu açılırken özen gösterilse keşke başlıkta ne satılıyor belirtilse verilen link de düzgün çalışsa...
  • ya biraz ayrıntrı verseniz ya. öyle başlığı açıp gitmisşniz
  • Verdiğiniz adreste;

2,5 kg 16,20 TL
    5 kg 31,05 TL

Ayrıca forumdaki insanların alacağı maksimum 1 kg dır. Kim ne yapsın 2,5 kg köfteyi. Bu şekilde yapacağınıza 1 kg köfte, 8 lafaş, yeşillik, acılı sos ve nar ekşisi olan bir kampanya yapıp kargo dahil gönderseniz çok daha iyi olur.
  • Düzelttim :) link çalışıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparatorlak

Verdiğiniz adreste;

2,5 kg 16,20 TL
    5 kg 31,05 TL

Ayrıca forumdaki insanların alacağı maksimum 1 kg dır. Kim ne yapsın 2,5 kg köfteyi. Bu şekilde yapacağınıza 1 kg köfte, 8 lafaş, yeşillik, acılı sos ve nar ekşisi olan bir kampanya yapıp kargo dahil gönderseniz çok daha iyi olur.

:D
  • listeme aliyim de canım istedikçe sipariş veririm artık burdan :) Ama tadını bilmiyoruz biraz tadımlık yollayabilselerdi iyi olurdu ona göre verirdik siparişi :)
  • tadı nasıl ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

tadı nasıl ki

referans kabul eder misiniz bilmiyorum amahttps://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=350740128282250&id=761931384
    ayrıca geçen yaz forumdan pek çok kişiye ücretsiz 1 kg göndermiştik tadı konusunda bir şikayet olmadı,anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ilgili sıkıntı olmuştu (ups) şu an mng ile çalışıyoruz bir sıkıntımız yok.

• Sadece çiğ köfte olarak mı geliyor kargo? Yeşillik falan yok mu yanında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odanedemek -- 12 Mart 2012; 11:20:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

Sadece çiğ köfte m- olarak mı geliyor kargo? Yeşillik falan yok m yanında?

güzel soru :) ankaraya mesela bir kg 10 liraya gelirse denemek isterim kargo dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

Sadece çiğ köfte m- olarak mı geliyor kargo? Yeşillik falan yok m yanında?

güzel soru :) ankaraya mesela bir kg 10 liraya gelirse denemek isterim kargo dahil

Yeşillik satmıyoruz,lavaş ve sos satın alablirsiniz. 50 adetten oluşan bir paket Lavaş 9.50 tl, 1.5 LT nar ekşili baharatlı sos 6.48 TL .
    1 Kg kargo da eklenince avantajlı olmuyor hemen hemen dükkandan alınan fiyata denk geliyor.
  • sağolsun promosyon çiğ köfte yollamışlardı çok güzeldi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

sağolsun promosyon çiğ köfte yollamışlardı çok güzeldi tavsiye ederim.

Teşekkür ederiz yorumunuz için,afiyet olsun :)
  • Ne yazık ki bence yanlış düşünmüşsünüz, siz fiyatınızın uygun olduğunu söyleyebilirsiniz ama dükkanda satılan çiğ köfte fiyatına göre karşılaştırma yapamazsınız
    onların dükkan vs masrafı da giriyor işin içine galiba amacınız toptan olsun satalım ise bunu isteyen kişi gider çiğ köfteci birisine ona gelen fiyatı alır belki
    böyle daha ucuza ve daha güvenilir halde halleder işi...Neyse işte sizin bu konudaki amacınız karnı acıkan kişilere iyi bir alternatif olmak olmalıydı
    mesela 10-15 tl arasına kargo ücretsiz 1-1.5 kilo çiğ köfte 4-6 tane lavaş 2-3 tanede ufak sos kaplarına nar ekşisi ve acılı sos olmalıydı...
    Böyle belki bir kampanya yapılabilirdi bana göre yine de siz işe daha yatkınsınız ama bana göre yanlış şekilde satış yapmaya kalkıyorsunuz.
  • arkadaşlar 5 liraya toptan çigköfte tadı enfes isteyenler PM atabilir. bir kaç firmaya mal veriyoruz.
  • bana da 50 tane lavaşın 9.50 TL olması fazla geldi. meşhur adıyaman çiğ köftecisinden 1 tanesini 20 kuruşa alıyorum. burada 50 tane alıyorsun fiyat 19 kuruş.
  • bu arada çigköfte firmaları için bir anket düzenledim isteyenler bakabilirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_58187974/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58193681

çigköfte deyip geçmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Ne yazık ki bence yanlış düşünmüşsünüz, siz fiyatınızın uygun olduğunu söyleyebilirsiniz ama dükkanda satılan çiğ köfte fiyatına göre karşılaştırma yapamazsınız
    onların dükkan vs masrafı da giriyor işin içine galiba amacınız toptan olsun satalım ise bunu isteyen kişi gider çiğ köfteci birisine ona gelen fiyatı alır belki
    böyle daha ucuza ve daha güvenilir halde halleder işi...Neyse işte sizin bu konudaki amacınız karnı acıkan kişilere iyi bir alternatif olmak olmalıydı
    mesela 10-15 tl arasına kargo ücretsiz 1-1.5 kilo çiğ köfte 4-6 tane lavaş 2-3 tanede ufak sos kaplarına nar ekşisi ve acılı sos olmalıydı...
    Böyle belki bir kampanya yapılabilirdi bana göre yine de siz işe daha yatkınsınız ama bana göre yanlış şekilde satış yapmaya kalkıyorsunuz.

Acıkan kişilere iyi bir alternatif olmamız imkansız çünkü ürünlerimizi kargo ile gönderiyoruz ve ertesi gün teslim ediliyor. Şu an için 1 kg de avantaj sağlayamıyoruz ama inşallah ileri de onu da yapar duruma geliriz,ilk mesajımda da yazdığım gibi günlük tüketim için değil daha çok özel günde ikram ve satışını yapmak için sıcak bir fırsat.
    Çok yakın tanıdığınız olmadığı sürece hiç bir çiğ köfteci geliş fiyatından size köfte vermez üzerine mutlaka kar payı koyar ama Adrese Çiğköfte'den alacak olursanız kimseye rica minnet etmek zorunda kalmadan düşük fiyattan almanız mümkün oluyor. Güven konusuna gelecek olursak Adrese Çiğköfte,Çiğköftemiss kuruluşudur ve tüm gıda üretim izinleri / kalite belgeleri mevcuttur.

• quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

bana da 50 tane lavaşın 9.50 TL olması fazla geldi. meşhur adıyaman çiğ köftecisinden 1 tanesini 20 kuruşa alıyorum. burada 50 tane alıyorsun fiyat 19 kuruş.

Evet bu yüzden ilk mesajımda sıcak fırsat olarak lavaşı eklemedim :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.