Şimdi Ara

Aile ortamında izlenebilecek yabancı dizi var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
16.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • prison break hem muhtesem.bi dizidir favorimdir izlemeden ölmeyin derim hemde 4 sezonda sadece sarayla scoifeld trende opusmustu bikere o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrongWind -- 18 Mayıs 2014; 17:33:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtostopçuRıfkı

Shameless.

+1
  • doctor who
    fringe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hung
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

quote:

Orijinalden alıntı: OtostopçuRıfkı

Shameless.

+1

+1

Tam bir aile dizisi,zaten bir aileyi anlatıyor tam sizlik
  • shameless nasıl aile dizisi daha ilk bölümünde

How I Met Your Mother
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuttt52

prison break hem muhtesem.bi dizidir favorimdir izlemeden ölmeyin derim hemde 4 sezonda sadece sarayla scoifeld trende opusmustu bikere o kadar

Hafızada sorun var heralde :D Sucreyle Mari Cruz ? 2. sezonda Bellick Scofield Burrows ve Nikayı yakalayınca Nikayla Bellick ?

Ama süper dizidir. Ona lafım yok ve izleyebilirsinde toplamda 5-6 yı geçmez 4 sezon. Sherlock ve The Mentalist te var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoenix077 -- 18 Mayıs 2014; 18:06:29 >
  • Game of Thrones
    Shameless
    The Walking Dead
    True Detective
    Hung
    Hepsi aile ile izlenebilecek dizilerdir.Hepinizin hoşuna gider Özellikle Hung en iyisidir hocam tam bir aile dizisi.Bir öğretmenin hayatını anlatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 18 Mayıs 2014; 18:10:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

Evet arkadşlar aradığım şey tam olarak bu aile ortamında izlenebilecek aynı zaman da güzel bir yabancı dizi var mı? Örneğin ben şuan Game of Thrones izliyorum ama malumunuz her bölümde sevişme sahneleri var yani bu tarz bir dizi istemiyorum. Mesela Lost ta pek yoktu bunun gibi olan var mı? Breaking Bad nasıl mesela izleyen varsa?..

breaking bad güzel dizidir ama aile ortamında izlemeni tavsiye etmem.kendi başına dikkatlice izlersen daha çok keyif alırsın.
    person of interest / arrow / mentalist / vikins güzel dizilerdir hepsinide aile ortamında izleyebilirsin avsiye ederim ( arrow çizgi romandan alıntı,vikins tarihi dizi , diğer ikisi polisiye / dram diye geçiyor ama mentelisti kesin izle.
    the big bang theory izlenebilir komedi olarak.

ekleme
    ayrıca chuck çok güzeldir.dizi bitti ama izlemediyseniz ailecek izleyin.inek tipli birinin süper ajan olma hikayesini anlatıyor kısaca.bunuda tavsiye ederim

son ekleme
    konuyu açan arkadaş öpüşme vs sahneleri minimum olsun demiş ama bazı ileri zekalı ergenler spartacus,game of thrones,shameless filan yazmışlar.onların tek derdi kuku görmek olduğu için onlara aldırış etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy Templar -- 18 Mayıs 2014; 18:14:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Evet arkadşlar aradığım şey tam olarak bu aile ortamında izlenebilecek aynı zaman da güzel bir yabancı dizi var mı? Örneğin ben şuan Game of Thrones izliyorum ama malumunuz her bölümde sevişme sahneleri var yani bu tarz bir dizi istemiyorum. Mesela Lost ta pek yoktu bunun gibi olan var mı? Breaking Bad nasıl mesela izleyen varsa?..

breaking bad güzel dizidir ama aile ortamında izlemeni tavsiye etmem.kendi başına dikkatlice izlersen daha çok keyif alırsın.
    person of interest / arrow / mentalist / vikins güzel dizilerdir hepsinide aile ortamında izleyebilirsin avsiye ederim ( arrow çizgi romandan alıntı,vikins tarihi dizi , diğer ikisi polisiye / dram diye geçiyor ama mentelisti kesin izle.

ekleme
    ayrıca chuck çok güzeldir.dizi bitti ama izlemediyseniz ailecek izleyin.inek tipli birinin süper ajan olma hikayesini anlatıyor kısaca.bunuda tavsiye ederim

son ekleme
    konuyu açan arkadaş öpüşme vs sahneleri minimum olsun demiş ama bazı ileri zekalı ergenler spartacus,game of thrones,shameless filan yazmışlar.onların tek derdi kuku görmek olduğu için onlara aldırış etme

Eyvallah hocam yalnız vikingste got gibiydi sanırım bir arkadaşım izliyorda...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

ekleme

son ekleme

Eyvallah hocam yalnız vikingste got gibiydi sanırım bir arkadaşım izliyorda...

got'da her bölüm oluyor ama vikins'te 2 sezonda 2 - 3 bölümde 15-20 sn'lik gösterim olmuştu.istersen kendin izle vikings'i

• Breaking bad olmaz her bölümde nerdeyse jesse götürüyor
  • Californication
  • true blood olabilir
  • Aile ortamında iyi gidecek Chuck dizisi var benim bildiğim.
    Onun dışında Breaking Bad,Game of Thrones falan tavsiye etmem.Yalnız izlense daha iyi olur.
  • Fringe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chuck ve Prison Break.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

shameless nasıl aile dizisi daha ilk bölümünde

How I Met Your Mother

HIMYM nasıl aile dizisi? Her bölümde ayrı biriyle yatıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

Hung

Yav onu bırak sen neden nickini değiştirdin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.