Şimdi Ara

Ahşap kasa.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ahşap kasa imalatı yazı dizisi başladı...

http://forum.pclabs.gen.tr/index.php?showtopic=60469

• bakalım nasıl olacak
  • İnanılmaz olacak
  • evet gerçekten bende sabırsızlandım inşallah güzel olur
  • Benim kasa bitmek üzere. Bitince yayınlarım. Burda nasıl yapıldığını , en ince detayına kadar. anlatıyorum.
  • Bekleyip göreceğiz neler yapılıyor diye
  • Harika bir fikir.Hayal gücünüze göre kasa.Sabırsızlandım şimdi.
  • Ben Mavi bilgisayrda gördüm. MDF den yapılmış.
    Kahverengi rengi ile göze iyi görünmediği kanaatindeyim.
    Ama bir bitir bakalım belki fikrimizi değiştirecek kadar güzel bir şey çıkar ortaya
  • Ahşap kasa merak duyduğum bir konuydu. Ama Teodora'nın önceki tasarımlarını hatırladıkça bu konudaki merakım daha da artıyo!!!

Sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz hocam.
  • coooook onceden gurol yapmisti.. eger resimleri duruyorsa bi zahmet gurol eski nicki gurollorug yayinlasin burda superdi onun ki de
  • İkinci bölüm başladı.
  • birazcık çabuk olun yaw.Yazıyıda daha yeni gördüm bende bu aralar ahşap kasa yapmayı planlıyodum.2.ci bölümü ne zaman yapmaya başlayacaksınız.1.bölümdeki tavana yerleştirilen fanın etrafındaki siyah renkli şeyi nerden buldunu onuda söleyebilir misiniz.Bu arada benim kasa ATX ama ben kasayı mATX formunda yapmak istiyorum.Anakartı değiştirmeden acaba nasıl yapabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hasbi 81

Ahşap kasa merak duyduğum bir konuydu. Ama Teodora'nın önceki tasarımlarını hatırladıkça bu konudaki merakım daha da artıyo!!!

Sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz hocam.

Hasbi hocam, bak bakalım durum nedir.

http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=458

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teodora -- 5 Haziran 2005, 15:54:20 >
  • teodora sunta çokçobuk tozlanır.ben şimdiden söyliyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deli_13

teodora sunta çokçobuk tozlanır.ben şimdiden söyliyim.

• Zaten Teodora mdf den yapacak kasayı.
    Bide bu pnöğmatik bilmemnesi ne oluyor acaba.Ben bi türlü anlayamadımda.Bide 2.ci yazı biraz ayrıntısız olmuş.Ama yinede ellerine sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: agoze

Zaten Teodora mdf den yapacak kasayı.
    Bide bu pnöğmatik bilmemnesi ne oluyor acaba.Ben bi türlü anlayamadımda.Bide 2.ci yazı biraz ayrıntısız olmuş.Ama yinede ellerine sağlık.

Yan kapağı 180 derece, üst tavanı 90 derece açacak sistem, bu pnömatik alet.
  • Bookmarklarıma bölümler şeklinde ekliyorum. Eline sağlık teodora. Çıktıkları gün okudum 2 yazıyı da
  • leaf bi tane üretmişti zaten.
    ya tahta kurusu girerse kasaya
  • ARKADAŞIM YAZI DİSİZİ HAZIRLIYOSUN LİNK VERİYORSUN BAŞKA SİTEYE.BAŞKA SİTEDE YAZICAKSIN NİYE

BURAYA TOPİC AÇIYORSUN.

ÇOK HEVESLİ İSEN BURAYADA AYNI YAZILARI KOY BURDAN TAKİP EDELİM

BELKİDE DİĞER TARAFIN YÖNETİCİLERİ İZİN VERMİYORDUR SEN ORDA MOD'SUN YA BAŞKA SİTEYE YAZI

KOYMA DİYE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.