Şimdi Ara

Ahmet Sani Gezici Lisesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
18.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu okulu a tarif ederseniz çok memnun olurum. Harita önümde Acıbadem Caddesini buldum ama acıbadem caddesinin neresinde bu okul

• AcıBadem McDonalds 'ın üzerinde, PizzHut'ın Çarprazında, İmamHatip'in Yanında, TurkTelekomun altında kalıyor
  • Çok sağol. Okulun aşağısında da bir karakol var sanırsam.
    Bu caddeye e-5 ten giderken hangi tabeladan sapacağız. Onuda bir söylersen çok güzel olur. Yarın bir sınav var orada
  • 3 Sene boyunca orda okudum ama e-5'den doğru giriş yapmadığım için bilmiyorum DGS Sınavı mı ?
  • Evet
  • Umarım sıralar problemli değildir
  • Arkadaşlar,
    yarın bu okulda sınavım var. E-5 'te Acıbadem Köprüsünde inince okulu nasıl bulurum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MSC

Umarım sıralar problemli değildir

sıralar problem li değil, umarım bana rastalayan hoca ya denk gelmessin şayet öyle bi parfüm sıkmış tı ki nefes alamıyordum

eğer e5 den geleceksen bostancı dan kadıköy yönüne doğru gidiyorsan otosan denilen mevkii var oradan geçerken sağda bi fill görürsün heykel o yokuştan çıkarsan ve yokusu devam edersen bi yere sapmadan acıbadem caddesine çıkarsın karsına güzel sanatlar okulu çıkar tam adını bilmiyorum ordan sol a dönersin bildiğim kadarı ile dönüş yok amaa millet dçnüyo yada yine bostancı dan kadıkoy tarafına doğru gittiğini düşünürsek fil heykelinin olduğu rampadan çıkmassan biraz ileride bi yaya üst geçidi var onun dibinde sağ a bi yol daha var oradan gidersin zaten ileride sol a dönersin ışıklar vardır ışıklardan bi sağ yaparsın imamhatip lisesiinin yanındaki okuldur

üsküdar tarafından geliyosan onu da anlatırız yeterki okul u bul

• quote:

Orjinalden alıntı: wk

Arkadaşlar,
    yarın bu okulda sınavım var. E-5 'te Acıbadem Köprüsünde inince okulu nasıl bulurum?

köprü de indimmi caddeye çık yukarı doğru devam et 10 dk nı almaz merak etme köprüden sonra bir tane ışık var onu geçince görürsün sağında mc donalds falan var @Ziw®o nun da dediği gibi
  • ya ben şunu anlamıyorum. Neden İmam hatiple ahmet sani----- Mc Donald's ile Burger King neredeyse bitişik
  • Ben Kemal Atatürk'deyim, aynı binadayız Ahmet Saniyle

@umut
    büyük çelişkiler var acıbademde. Sıtarbaksın yanında Mersin Tantuni var mesela.
  • gıda üzerine amma yer açılıyo oralarda bir sürü yer var gıda üzerine hatta bazı marketler bile yicek bişeyler sağlıyolar eleven gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: cémo

Ben Kemal Atatürk'deyim, aynı binadayız Ahmet Saniyle

@umut
    büyük çelişkiler var acıbademde. Sıtarbaksın yanında Mersin Tantuni var mesela.

• quote:

Kemal ataturk rahat yeri buldu tabi çıkar mı ordan 5 Sene oluyor nerdeyse hala cıkacaklar
  • nette arattım yine forumda buldum sınav yerimi hey ALLAH'ım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ziw®o

quote:

Kemal ataturk rahat yeri buldu tabi çıkar mı ordan 5 Sene oluyor nerdeyse hala cıkacaklar

• ahmet saani gezici lisesine nasıl gidebilirim bn feneryolunda oturuyorum..kadiköye gidip ordan mı binicem tekrar!!!! cevap bekliyorumm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.