Şimdi Ara

Ahmet çakar kuranın aynısın çekiyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
4.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrardan söylediğim lafı alıyorum arkadaş adamı ne kadar sevmesemde videoyu izlemeden yorum yaptım ama adam bal gibi haklı lan dediği kurayı çıkarttı izlerken gülmekten geberdimde adam çıkarttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byakuya Kuchiki

Madem kuralar hileli o zaman 2000'de Gs nasıl uefa finaline kaldı? Tamam diyelim ki yapıldı bi hile,sahada da sıcak top soğuk top muhabbeti mi oluyo? Çoğu zaman sürpriz finaller olmuştur cl'de. El atıyorlarsa da çeyrek finale el atıyorlar sıkıntı ne ki? Bu sene aşırı dengesiz gruplar da oldu çok güçlülerin olduğu gruplarda. Deneme çekimleri yapıldı normal çekilişten önce galatasaray'a barça çıkmıştı o zaman. Alakası yok bu teorilerin. Adamlar şike yapılmasın diye bi taraflarını yırtıyolar. Juventus gibi takımları küme düşürüyorlar,iki topa mi muhtaç olacaklar...

adam düşüncesini kanıtlamış bu tarz yorumlar yerine gözü kapalı uefa-fıfa ya tapmak, bu kurumlarında hataya düşebileceğini düşünmemiz gerekiyor dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: ankebut1

quote:

Madem kuralar hileli o zaman 2000'de Gs nasıl uefa finaline kaldı? Tamam diyelim ki yapıldı bi hile,sahada da sıcak top soğuk top muhabbeti mi oluyo? Çoğu zaman sürpriz finaller olmuştur cl'de. El atıyorlarsa da çeyrek finale el atıyorlar sıkıntı ne ki? Bu sene aşırı dengesiz gruplar da oldu çok güçlülerin olduğu gruplarda. Deneme çekimleri yapıldı normal çekilişten önce galatasaray'a barça çıkmıştı o zaman. Alakası yok bu teorilerin. Adamlar şike yapılmasın diye bi taraflarını yırtıyolar. Juventus gibi takımları küme düşürüyorlar,iki topa mi muhtaç olacaklar...

adam düşüncesini kanıtlamış bu tarz yorumlar yerine gözü kapalı uefa-fıfa ya tapmak, bu kurumlarında hataya düşebileceğini düşünmemiz gerekiyor dostum

Haklısın hocam haksızsin demiyorum fakat millet neler neler diyor. Tamam ayarlanıyordur fakat ayarlansa ne olacak? Sonuçta oyuncular sonucu belirliyo. Son uefa'yi shaktar'in alacağını kim düşünürdü? Veya porto'nun al ve cl alacağını. Ben olmamalı olmamıştır ama oladabilir bu sıkıntı olmamalı gözüyle bakıyorum olaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ankebut1

quote:

Haklısın hocam haksızsin demiyorum fakat millet neler neler diyor. Tamam ayarlanıyordur fakat ayarlansa ne olacak? Sonuçta oyuncular sonucu belirliyo. Son uefa'yi shaktar'in alacağını kim düşünürdü? Veya porto'nun al ve cl alacağını. Ben olmamalı olmamıştır ama oladabilir bu sıkıntı olmamalı gözüyle bakıyorum olaya

Sonuçlar tabi ki sahada belli oluyor ama futbol bu. Ayrıca sürekli 2000'lı yıllardan bahsetmeyelim. 13 yılda futbol piyasası ne kadar değişti biliyorsunuz heralde. 13 yıla gerek yok bundan 5-6 yıl önce bile böyle astronomik rakkamlar dönmüyordu futbolda. Şimdi Ligimizde bile 1 maç = 1 trilyon gibi bir rakkam. Gelişen dünya ekonomik sistemi ve şirketlerin reklam faaliyetleri için ayırdıkları bütçeler çok büyük paralar. Bunların hepsi CL'ye yansıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: A Moonwalker

quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Diyelim ki Çakar'ın dedikleri doğru.Peki kurayı çeken efsane futbolcular? Bunların hepsi mi bu oyunun içinde? Bir tanesi bile çıkıp itiraz etmiyor mu? Hepsi mi onursuz?

kuralari hep ayni kisi cekiyor. kluivert ve mcmanaman

Tamam da her sene farklı oyuncular çekiyor, hatta her ayrı kurayı farklı oyuncular çekmiyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A Moonwalker

quote:

Diyelim ki Çakar'ın dedikleri doğru.Peki kurayı çeken efsane futbolcular? Bunların hepsi mi bu oyunun içinde? Bir tanesi bile çıkıp itiraz etmiyor mu? Hepsi mi onursuz?

kuralari hep ayni kisi cekiyor. kluivert ve mcmanaman

Tamam da her sene farklı oyuncular çekiyor, hatta her ayrı kurayı farklı oyuncular çekmiyor mu?

hayir bu sene hep ayni kisi cekti. gecen seneyi hatirlamiyorum maalesef.

• Keşke ahmet çakarın yerine kaya çilingiroğlu çekseydi
  • quote:

O zamanda bile o isi yapmis olabilirler.

Almanya ispanya ingiltere takimlariyla oynadi galatasaray.

Niye dusuk ulkeler denk gelmedi acaba. Ama gs hepsini eledi

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

PSG'nin tepkisi ne öyle ya
  • 5 sene önce 2008 yılında aynı konudan bahsediyor ve aynı kurayı çekiyor. Ne kadar yaşlanmış

• Programda anlaşılıyor ki 2008 yılında ki eşleşmeyi, yine bir kişi internetde yayınlamış ve aynı kura bire bir iç-dış saha olarak çıkmış.
  • Futbolun bir ticaret olduğunu tüm dünya kabul ederken şurda bir kaç kişi kabul etmiyor ya onlarına aklına .......
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

Futbolun bir ticaret olduğunu tüm dünya kabul ederken şurda bir kaç kişi kabul etmiyor ya onlarına aklına .......

6 ay top oynayıp formayı öpünce, yüreği ile top oynuyor diyoruz adama. maaşında indirip yap diyince kabul etmeyip gidince de şerefsiz diyoruz.
  • Biri anlatsın biz mobillere yav

• AL'de de ayni sey olacak.
    Lazio'yu elersek ve diger maclara bakarsak %90 boyle olacak ;
    Fenerbahce - Tottenham (veya Chelsea)
    Benfica - Chelsea (veya Tottenham)

Sonuc ;
    Tottenham - Chelsea finali.

• 6 Pas'ta yaptığını izlemiştim bundan önce, adam bal gibi çıkarıyor.

Eğer bunların olmadığını düşünen varsa net bir şekilde 'SAF'tır.

Bu kadar paraların döndüğü bir yerde, hile olmayacak he ? Çok beklersiniz.

Bugün ilkokullar arası turnuvalarda bile bu tip hileler yapılmakta, UEFA mı yapmayacak ?

Ahmet Çakar her ne kadar sevilmese dahi, futbolun bütün kirliliklerini bilir kimsenin şüphesi olmasın.
  • Ya kimseye laf atmıyorum yanlış anlaşılmasında, zaten bu şike sürecinde yaptığı açıklamaların hiç biri birbirini tutmadı. Ne konularda 180 döndüler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

Biri anlatsın biz mobillere yav

Sinan Engin 8 takım arasından eşleşmeler belirliyor, Ahmet Çakar bu eşleşmeleri ev sahibi - deplasman kuralı da dahil olmak üzere birebir aynı çıkarabiliyor toplardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

ahmet çakar zehrini akıtıyor. onun amacı başka. ahmet çakar schalke'ninde öyle çıktığını iddia ediyor. çakar'ın olayı getireceği nokta şu; uefa'da her iş hile hurda ile dönüyor, o yüzden fenerin, beşiktaşın şikesi önemsizdir. Ona verilen görev bu.

yavaş gel biraz.ahmet çakarı hiç takip etmediğin belli.adam 2 senedir ne fenerbahçe ne aziz yıldırım bıraktı çatır çatır ne biçim saldırdı şike konusunda.ne küfürler ediliyor adam kadıköye girse vurucaklar.yazmak için yazıyorsunuz işte o kör fanatiziminzle.ulan şuraya bak ben beşiktaşlıyım ahmet çakarı savunuyorum.normalde tam tersi olması gerekir senin savunman gerekir.şerefli 2.likleri unutmadık vahap beyaaazz ahmet çakarrr

• şu futbol katillerinin programı üstünden 2sayfa konuşuyorsanız; adamların tek amacı olan ratingi kazanamalarını sağlıyorsanız sizde bu futbolu katlediyorsunuzdur.

arkadaş onlarca örnek verilir kuraların bilinçli yapılmadığına dair. birkere onlarca adam var. biri çıkıp illaki söylerdi bu kadar uzun süre saklı kalmazdı.finalde karşılaşabilcek 2takım rma ve manU eşleşmezdi.

ayrıca size basit bir şekilde matematiksel olarak malaga-gs şl finali oranını söyliyim.bunun için olması gereken hem malagaya hem gs ya hem çeyrek hemde yarı finalde kolay rakiplerin gelmesi demek. çeyrekde gs ve malaganın yenebilcekleri rakiplere bakalım

çeyrek için juve-psg-dortmund yani 3/8*2/5 = 3/20. hem gs hemde malaga yendiler ve yarı finale çıktılar diyelim. gs, malaga, xx,yy, burdaki xx ve yy de çeyrekde barçayı ve münihi birşekilde yendi diyelim geriye kalan takımlar dortmund ve rma oluyor.
    burdaki kuradada gs ın malagayı çekmemesi lazım yani 1/3 oran var.

kısacası sizin dediğiniz gs-malaga finali için en iyi oran 1/20 yani %5 . daha 2004 de böyle güçsüz bir final gelmişken istatiksel olarak 12 yıl içinde bu kura gelemez zaten. zaten 2-3 senede bir yarı finale çokda güçlü olmayan bir takım kalıyor. zaten bu senede dortmund-malaga galibi kalmayacak mı.

geçmiş senelerdeki en kötü olabilcek final oranlarınıda hesaplayım istiyorsanız. hepsindede 2 güçsüz takımın finale kalma şansının %10un altında olacağına eminim ben.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.