Şimdi Ara

agp ekran kartımı pcı x yuvaya taksam çalışır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pcı x ekran kartımı garantiye göndereceğimden eski makinamdaki agp ekran kartını pcı x yuvaya taksam çalışırmı?yeni makinamı hiç değilse film seyretmek için kullanmaya devam etmek istiyorum 7900 gt bakımdayken.

anakarta zarar verir mi bu işlem?
    bunu daha önce deneyen var mı?

bir de ekran kartımı söktükten sonra bilgisayarı açsam bilgisar xp yi yükler mi?bios ekranını geçip xp yi açar mı?laptopla networkten dosya paylaşımı yapabilirmiyim?

ekran kartını garantiye verenler başlarına gelenleri olumlu olumsuz azabilir mi?sorun neydi çözüm ne oldu?
    benim 7900 gt extreme ekran kartı leadtek yamuldu.oyunlarda masaüstünde garip garip renkler çizgiler veriyor.özellikle oyunlarda.
    ramleri mi patladı nedir anlamadım?
    bir kaç oyunda oynarken makina reset atmıştı 7-8 defa son bir ayda acaba bundan olabilir mi?garanti kapsamındamıdır bu durum?
    bir de teknik servis ekran kartının sorunu anlayabilir mi?nasıl anlar?ne demeli?direkt masaüstündeyken sorun yok gibi duruyor.ama oyun açıldığında yamuluyor görüntüler.bazı oyunlarda çok belli oluyor bazılarında nokta nokta oluyor.yardım bekliyorum

teşekkürler şimdiden herkese...

• Agp ekran kartı pci-x yuvaya olmaz takmaya da çalışmayın sokete zarar verirsiniz.

Ekran kartı takılı değil iken windows açmaz.

Ekran kartının problemi aşırı ısınmadan dolayı kaynaklanmış olabilir.Ya da o/c yapılmış ise de o tür sorunlar yaratabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrew -- 11 Nisan 2007; 20:25:34 >
  • anakart hepten gidebilir
  • ekran kartı tozlanmıştı çıkartıp üfledim toz çıktı bayağı.
    o/c yapılmadı.

peki garanti teknik servis bakım ile ilgili ne söylersiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tassadar

ekran kartı tozlanmıştı çıkartıp üfledim toz çıktı bayağı.
    o/c yapılmadı.

peki garanti teknik servis bakım ile ilgili ne söylersiniz?

Fanlarda bir sorun yok ise garanti kapsamına girmesi gerekir ama genelde bilgisayarcının insafına kalıyor bu tür şeyler.

Umarım size bir problem çıkartmazlar ve sorununuzu çözerler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.