Şimdi Ara

AGP 8X anakart LAZIM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende sapphire 3650 agp var işlemci yolunu kesiyor bunun tabi şimdi bana amd destekli agp ve ddr bir anakart lazım ama şöyle bir durum var desteklediği işlemci iyi olmalı yani bu özelliklere uyan en iyi anakart acilen almam lazım nerden alabileceğimide söylerse cok iyi olur internet sitesi olabilir.

• PNPAJ3 EPOX-ASUS A8V

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drifter_Soldier -- 18 Ağustos 2008; 12:53:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: EAedp

arkadaşlar bende sapphire 3650 agp var işlemci yolunu kesiyor bunun tabi şimdi bana amd destekli agp ve ddr bir anakart lazım ama şöyle bir durum var desteklediği işlemci iyi olmalı yani bu özelliklere uyan en iyi anakart acilen almam lazım nerden alabileceğimide söylerse cok iyi olur internet sitesi olabilir.

işlemci olarak ne kullancaksınız?
    s.??? olacak?
  • işlemci önemli değil 2.5 ghz üzeri olsun yeterlı zaten asrock 775 dual vsta almayı düşünüyorum Sizce olur mu ? bu parçayı online satış yapan güvenilir bir yer bilen var mı?
  • quote:

işlemci önemli değil 2.5 ghz üzeri olsun yeterlı zaten asrock 775 dual vsta almayı düşünüyorum Sizce olur mu ? bu parçayı online satış yapan güvenilir bir yer bilen var mı?

Ben senin ne istedğini pek çözemıyorum ya hem amd olsun dıyon hem intel anakart alıcam dıyon amacın ne...

amd 939 SOKET olması bikere sart istedıgını alabılmen için 940 soket olursa agp de yok ddr ram desteklsııde yok,

ALMAK ISTEDIGIN ASROCK ANAKARTA İNTEL İŞLEMCI ALIRSIN AMD OLMAZ..
  • sana guzel bır anakart satarım 95 deluxe 95 ytl amd 3000 işlemci var
  • merhaba,
    bende asus var istersen satabilirim 80 e
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drifter_Soldier

quote:

işlemci önemli değil 2.5 ghz üzeri olsun yeterlı zaten asrock 775 dual vsta almayı düşünüyorum Sizce olur mu ? bu parçayı online satış yapan güvenilir bir yer bilen var mı?

Ben senin ne istedğini pek çözemıyorum ya hem amd olsun dıyon hem intel anakart alıcam dıyon amacın ne...

amd 939 SOKET olması bikere sart istedıgını alabılmen için 940 soket olursa agp de yok ddr ram desteklsııde yok,

ALMAK ISTEDIGIN ASROCK ANAKARTA İNTEL İŞLEMCI ALIRSIN AMD OLMAZ..

zaten o ....o anlık fikrimdi değiştirebilirm demi fikrimi ayrıca 2. el düşünmüyorum arkadaşlar

• Iyıde ben senın fıkrını değiştiğini nerden bılcıem kardesım sen ozellıkle amd e yazmısın fark etmes dersın bnde ona gore soelrım ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drifter_Soldier

Iyıde ben senın fıkrını değiştiğini nerden bılcıem kardesım sen ozellıkle amd e yazmısın fark etmes dersın bnde ona gore soelrım ok

tm dostum cok sağol ben bişeler yapmaya çalısırım thanks
  • http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=2381&IID=23348
    Burada agp 8x s939 bi anakart var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezmen -- 26 Ağustos 2008; 1:07:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gezmen

http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=2381&IID=23348
    Burada agp 8x s939 bi anakart var.

dostum çok sağol ama ben asrock aramaya başladım bile altarnatifler işe yaramaz..çıkıyor
  • poyraz bilgisayarda buldum sizce burası güvenilir bir yer mi?
  • Adını bilmediğiniz sitelerden alışveriş yapmayın arkadaşlar. Bildiklerimizin bile hali ortadayken. kardeş sen de o anakarta para yatırma bence. sistemi yenile eğer mali durumlar müsaitse.
  • quote:

poyraz bilgisayarda buldum sizce burası güvenilir bir yer mi?

elden alacaksan al fakat online alacaksan exa veya hepsiburada güvenilir sitelerdir tafsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: arda1811

quote:

poyraz bilgisayarda buldum sizce burası güvenilir bir yer mi?

elden alacaksan al fakat online alacaksan exa veya hepsiburada güvenilir sitelerdir tafsiye ederim

dediğin sitelerde yok asrock yok ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.