Şimdi Ara

Ağır, realist, kasvetli, buhranlı film önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • True Detective, Makinist vs. tarzı buram buram buhran kokan, ha ha ha ki ki ki değil realist dizi film önerilerinize açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gone Girl

Sharp Objects (dizi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andrey Zvyganitsev filmlerini öneririm.

• Hannibal olabilir

• Pi (1998)
  • Requiem for a dream

The Basketball Diaries (1995)
  • The Road izle hocam. İnsanların ahlaki değerlerinin nasıl çöktüğünü nasıl yamyamlaştığını anlatıyor bir distopya da.
  • 2 Dünya savaşı filmleri izle hocam.
  • Hitler zamanlarını konu alan filmler ..

The Pianist gibi ..

• la migliore offerta
    stay
  • Spider filmi ağır bunalim, psikoloji içerir

• Nickine bakinca anime olarak Monster (urasawa'nın) önerebilirim gercek hayatta olmayacak birsey yok animasyon olduğuna bakma

Zindan adasida birebir makinist filmi gibi izlemişsinsir muhtemelen o da anagram ve imgelerle dolu
  • Anladığım kadarıyla sinemaya benimkine benzer bir yönelimin var. Derinlik arıyorsun. Kendi seçkimden 3 film önereceğim. İncelemeni isterim.

Oslo 31 August

Ta'm e guilass

Bekleme Odası

Andrey Zvyganitsev'in Leviathan filmi ve Elena filminide öneririm.

• Enemy

İncendies

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun için en doğru adres Balkan ve Sovyet sineması olur.

Bela Tarr - A torinoi lo
    Theo Angelopoulos - Modern Yunanistan Üçlemesi
    Andrei Tarkovski - Andrei Rublev

en isabet örnekleridir.

Dışavurumcu Alman sinemasına da ayrıca bakabilirsiniz.
  • the Road
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Angelapulos'un sonsuzluk ve birgün filminde, trajik kısımları müzik seçimleriyle birlikte normalleştirmeye çalıştığını ve son dönem Yunan yeni dalga sinemasının fazlasıyla abartıldığını da düşünüyorum. Ayrıca Şiddet Güzeli filmine değinende pek göremiyorum. Bilinçli bir şekilde unutuluyor heralde Yunan sineması içinde.

Romanya ikinci Dalga sineması son dönem etkin, derin ve vurucuyken, Yunan yeni dalgasının ön plana çıkarılıp bir şekilde Romanya sinemasına haksızlık edildiğinide düşünüyorum.

Aynısını duyarlılık yaratmak için LGBT ağırlıklı filmlere ağırlık verilerek ve ayrı bir kategoride yarıştırarak yapılıyor.
    Ismarlama film yapılmaz onu geçtim bir ton bağımsız filmi haksız bir şekilde arka plana itiyorlar. Duyurulması ve ön plana getirilmesi gereken filmlerin üzeri çiğneniyor.

Toplumsal sorunların çözümü sistemseldir. Nasıl ki her sene 1917 ekim devrimi yada komünizmi anlatan ayrı kategorikoymuyorlar. Koyduklarında ve ödül verdiklerinde de zaten devrim olmayacak biliyorlar. LGBT filmlerinin ayrı kategoride ödül almasıda totalde hiçbir etki yaratmayacaktır.

Hocam sana eleştiri getirmek istemedim yanlış anlama.

• The assassination of jesse james

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-90639810B -- 23 Kasım 2018; 3:17:31 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.