Şimdi Ara

Agir hasarli arac alimi hak.honda jazz

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
29
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    586 Mesaj

Valla almak istediğim araç İzmir’de kuzenlere sorarım benim orada tanıdığım yok.kuzenle giderim olmazsa birde almak istediğim araç şu bir yorum yaparsanız sevinirim :)https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-temiz-aile-arabasi-yakit-cimrisi-593256522/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Teterboro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Merhaba hocam aynı aracı 3-4 yıl kullandım bizim araçta önden kaldırama çıkmış perte ayrılmıştı , aracı Pert olarak aldık şanzıman kapağı değişti çıkmacıdan , şanzıman yağı konuldu , sıfır hata ama bizde de 20 k kayıt vardı ,

Km orijinal ise kesinlikle alınır , yanlız satarken pert aracı aldığın fiyata veeeceksin değer kazanmasını bekleme ,

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

Valla almak istediğim araç İzmir’de kuzenlere sorarım benim orada tanıdığım yok.kuzenle giderim olmazsa birde almak istediğim araç şu bir yorum yaparsanız sevinirim :)https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-temiz-aile-arabasi-yakit-cimrisi-593256522/detay
    facebookta gezen adam diye bir oluşum var. cüzi bir miktar para ile başka şehirdeki araçları ekspere sokup satın alınır veya alınmaz diye size bilgi veriyorlar.

https://www.facebook.com/www.gezenadam.com.tr/?ref=br_rs

• Yüzbaşı
    586 Mesaj

Bakayım bir ama araç sahibiyle de anlaşabilirler bence riskli biraz.

|
    |
    Teterboro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadece50 -- 17 Ağustos 2018; 1:4:30 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: pulpa

şanzımana kaynak yapılıp kullanılan araçta nasıl oluyorda ağır hasar kaydı oluyor anlamıyorum kaynağı çok pahalıya mı yapmışlar

insanlar gerçekten ilginç yalanlar uyduruyorlar şanzıman kaynaklı ve ağır hasar kaydı var öylemi
    Kaynak yapılacak yer servis tarafından orijinal parçayla değiştirilemediği için ağır hasara girer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 1700 // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair Carbide 400R // FSP Aurum-PT 1200W // Corsair Vengeance LPX 16GB 3000MHz // Corsair H100i v2 // ASUS PRIME B350-PLUS // OCZ RD 400 NVMe

OnePlus 3T 128GB
  • Yarbay
    9357 Mesaj
    Bence alınmaz modern araçlarda ECU haricinde onlarca minik kontrol sistemi var örneğin ABS modülü hasar gördüyse ve ECU direnç algıladığı için çalışıyor kabul ediyorsa Allah korusun sizi kazadan koruyamaz, böyle ufak detaylari unutmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 1700 // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair Carbide 400R // FSP Aurum-PT 1200W // Corsair Vengeance LPX 16GB 3000MHz // Corsair H100i v2 // ASUS PRIME B350-PLUS // OCZ RD 400 NVMe

OnePlus 3T 128GB
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.