Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Paneli izlemek isteyenler için:

İzlemeye dalıp geç kaldım yine

Boş dönmeyeyim bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 23 Temmuz 2016; 15:52:41 >

• Getirmezler falan derken Ghost Rider getirmiş adamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence güzel olmuş güldürdü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer geri döndüyse bizim kaslı ile aşk yaşar gibi duruyor. Ghost rider nasıl olcak bakalım bizimkilere karşı kötü bir karakter çıkmaz umarım.
  • quote:

Agents of SHIELD yapımcıları: "Ghost Rider ile Doctor Strange filmine yol yapacağız."

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020)

Ghost Rider filmi kastetmiyor değil mi? Yanlış anlaşılma olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Agents of SHIELD yapımcıları: "Ghost Rider ile Doctor Strange filmine yol yapacağız."

Yok, dizide filmin yolunu yapacaklar. Yani

• ghost rider dizi zaten 3. sezonda kendini aşmıştı simdi dahada çoşucak gibi 4. sezon nezaman başlıyordu
  • Ghost rider!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepennthe -- 27 Temmuz 2016; 1:02:05 >
  • Lilli Birdsell bir yerden tanıdık geliyor diyordum şimdi buldum; TWD bisiklet zombisi ilk bölümü izleyenler bilir tabi açıklaması dizide değildi webisodes denilen internete özel bölümlerdeydi

• Black boltu keşke diziye soksalar.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Spinoff yapacağız diye ayırdılar güzelim ikilisi, onu da yapamadılar

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

http://tvline.com/2016/07/29/adrianne-palicki-cast-seth-macfarlane-fox-series/

:(

Daisy geldikten sonra Bobbi'yi aratmaz da Hunter kendini özletti
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Ghost Rider ile strangenin ne alakası var ki

• Dunsparce D kullanıcısına yanıt
    MCU'ya sihir kavramını sokacaklar.

• 3. Sezonu da bugün bitirmiş oldum :) şimdi aklımda takılan soruları sorabilirim. Benden önce soran oldu mu bilmiyorum.
    koskoca 3 sezon boyunca neden fury sadece 2 defa göründü? Diğer ajanlar ne yapıyor? Hunter'ın falan diziden ayrılması çok saçma oldu zaten gölge gibi çalışıyoruz demişlerdi neden bir anda gittiler öyle? Dizi boyunca yenilmezleri hiç görmedik acaba ilerde görecek miyiz? İyi olurdu yani :) Bir de hunter ayrıldığında coulson diyor ajan eksiğim var diye. Sanki dünyada başka ajan kalmadı. Biraz daha fazla karakter olsa iyiydi.

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    Avengers üyeleri ve Fury olayı tamamen bütçe yüzünden.

Bobbi ve Hunter ın ayrılma sebebi de sadece ikisini içeren yeni bi dizi çekilecekti. Dizi iptal olunca boşa ayrılmış oldular.

Ajan sıkıntısı da hem fazla oyuncu'nun getireceği ek masraf hem de 17. bölümden önce Captain America Winter Soldier da
    Shield çöktü resmen Coulson baştan kurdu Shield'ı

• quote:

Orijinalden alıntı: The-Engineer

Avengers üyeleri ve Fury olayı tamamen bütçe yüzünden.

Bobbi ve Hunter ın ayrılma sebebi de sadece ikisini içeren yeni bi dizi çekilecekti. Dizi iptal olunca boşa ayrılmış oldular.

Ajan sıkıntısı da hem fazla oyuncu'nun getireceği ek masraf hem de 17. bölümden önce Captain America Winter Soldier da
    Shield çöktü resmen Coulson baştan kurdu Shield'ı

her şeyi anladım tamam da 1. Sezonda çöktü shield. 3. Sezona kadar takımına alacak kadar iyi adam kalmadı mı başka? Bir de en azından Fury ve Hill'in adı geçseydi ne yaptıklarına dair?
    ama yine de dizinin tadı damağımda kaldı. Şimdi dizi bitince boşluğa düşmüş gibi hissediyorum :))

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

3. Sezonu da bugün bitirmiş oldum :) şimdi aklımda takılan soruları sorabilirim. Benden önce soran oldu mu bilmiyorum.
    koskoca 3 sezon boyunca neden fury sadece 2 defa göründü? Diğer ajanlar ne yapıyor? Hunter'ın falan diziden ayrılması çok saçma oldu zaten gölge gibi çalışıyoruz demişlerdi neden bir anda gittiler öyle? Dizi boyunca yenilmezleri hiç görmedik acaba ilerde görecek miyiz? İyi olurdu yani :) Bir de hunter ayrıldığında coulson diyor ajan eksiğim var diye. Sanki dünyada başka ajan kalmadı. Biraz daha fazla karakter olsa iyiydi.

Hocam eğer Captain America: The Winter Soldier filmini izlediyseniz Fury orada kendini öldü gösteriyor, inzivaya çekiliyor. Dizide onun için gözükmüyor. Yani en azından gözükmemesi için Marvel evreni içerisinde tutarlı bir sebep var. Yoksa esas sebep Samuel Jackson gibi bir oyuncunun dizide oynatılamaması tabii.

• yeni direktörü Jason O'Mara oynayacakmış. yeni bir isim beklemiyordum sürpriz oldu

http://comicbook.com/marvel/2016/08/01/jason-omara-cast-as-new-director-on-marvels-agents-of-s-h-i-e-l-/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 1 Ağustos 2016; 21:24:10 >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.