Şimdi Ara

Age Of Conan Of & Knight Online On

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet artık Age OF Conan hayranı olarak, o kadar beklemeden sonra bir kale savaşı bile yapamamak ve de yapamayacağımı bilmek (Rage Serveri 'i için) beni çok sıktı. Bu yüzden sanırım artık Age Of Conan benim için bitti.

Yeni oyun bakarken Knight Online 'ın el değiştirdiğini ve Koxper 'lerin banlandığını duydum ve şöyle bir bakim, ne var ne yok derken yine kendimi bu oyunun içinde buluverdim. Kısacası yeni serverde başladım, gelmek isteyenler var ise beraber takılabiliriz.

Nicklerim;
    GrandMarasal (Grantmarasal ile karıştırmayın o benim blader)
    Mirzapart,
    CekerAtar,

Hadi Allah 'a Emanet Olun....

• Kale savasi nedir arkadas , range dps wins..... melee gider cc yapar ölür -range classlar uzaktan damage yapar. Age Of Conan da güzel olan mini gameler zaten. O kadar aoc icin yazilar yazip sonrada " Knight Online " diye ici bos , bir spotta ayni yaratigi kesmekten ileriye gitmeyen , tamamen bir bos oyunada aoc bölümde konu acarak hakaret etmis oluyorsun.
  • Artık şunu kabullenmek gerekli, eski oyuncular için bu oyun bitti, kimse o ilk zamanlardaki havayı yakalayacağım diye başlamasın, hayal krıklığı olur, şuan Conan can sıkılınca açıp 4-5 el mini atıp sonra mutlu mesut oyunu kapamaktan ibaret. Yeni oyuncular için gayet güzel ama o ilk zamanki çoğunluk olmadığı için onlarda sıkılacaktır. Kısaca " Conan The End "

ulaspo

Knight Online oynayacağına AİON oyna 3.0 geliyor oyunun havası değişecek zaman harcamak için ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyrion -- 11 Ağustos 2012; 11:33:19 >
  • Age of conan ilk cıkış zamanlarında keep savaşları kadar zevkli bir şey yoktu heycanı bile bambaşkaydı..
    Age of conan ı bıraktım bırakalı bu oyundaki pvp sistemini hiç bir oyunda göremedim bir çok oyun denedim.
    Gercekden de adamların hakkını vermek gerek bu yönde ama gel gelelim diğer faso fisolara hep hata hep hata insanları bıktırıp oyundan kaçırdılar.

Ko ne dir knight online mi :) gecelim onu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.